Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abide85

quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Benim de CSC kodunda ACR yazıyor bu hangi ülkenin kısaltması bilen varmı arkadaşlar?

Düzeltiyorum AFR yazıyor benim cihazın CSC kodunda...Bunu nasıl TUR yaparım acil yardım arkadaşlar Afrikanın güncellemesini beklersek Galaxy S5-6-7 felan çıkar anca gelir bence :D

Ilk sayfada gereklu bilgiler yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar türkiye garantili sıfır kutusunda orjinal samsung s4 aldım.yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve şarjı 6 saatten fazla gitmiyo.kullanmadığım içinde kuurulu ne kadar program varsa kaldırdım.wifi ve 3G ayrıca gps falan kapalı.telefon durduğu yerde 6 saat gidiyo.telefonla görüşme bile yapmıyorum.ama durum bu.telefondan acayip soğudum.sorun nerden kaynaklı olabilir.yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfcskn89

Arkadaşlar türkiye garantili sıfır kutusunda orjinal samsung s4 aldım.yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve şarjı 6 saatten fazla gitmiyo.kullanmadığım içinde kuurulu ne kadar program varsa kaldırdım.wifi ve 3G ayrıca gps falan kapalı.telefon durduğu yerde 6 saat gidiyo.telefonla görüşme bile yapmıyorum.ama durum bu.telefondan acayip soğudum.sorun nerden kaynaklı olabilir.yardımlarınız için teşekkürler.

Benimki ortalama kullanma ile 1.5 gün gidiyor. Çok kullanımda 1 gün yani tam 24 saat gidiyo. Pil değerlerinizi paylaşırsanız bi bakalım.
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    HİÇ BİR SORUN YAŞAMADIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildcats

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

arkadaşlar telefonun hali bu yardım edin :(
    @hbg_ant2

Geçmiş olsun hocam. Nasıl oldu? Üstünden araba falan mı geçti? Kapının arasına mı sıkıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: PARÇALI SEVDA

flashi denemek icin mozillayi indirdim suan arkadaslar nasil test edebilirim acaba?

BoatBrowser. En iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoseler -- 1 Ağustos 2013; 22:53:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

quote:

Orijinalden alıntı: yiğit39

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurk61

quote:

Orijinalden alıntı: yiğit39

Beyler bugün telefonumun 3. Günü. Hiçbir takılma, agirlasma , donma problemi yaşamadım. Yaşadığım ve sinirimi bozan tek problem akıllı bekleme özelliğini açıp uygun bakış açısını ayarladiğim halde çalışmaması. Yukarıda göz işareti çıkıyor, fakat telefonu kenara koyunca göz işareti sönmuyor, hep sabit. Tuş kilidine geçme süresi gelince tuş kilidine geçiyor sadece. Bu sorunu nasıl giderebilirim arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ?

Hocam video için akıllı duraklatmayı deneyin.

Hocam akıllı duraklatmada hiçbir sorun yok. Anlık olarak kafamı cevirdigimde direktman algılıyor. Tek sorun akıllı beklemede. Fabrika ayarlarına geri dönüp baştan kurulum yapsam düzelir mi sizce ?

Herhangi bir sorun yok. S3 de akıllı bekleme devreye girince göz yanıp söner kaybolurdu.
    S4 lerde sürekli pasif olarak görünüyor. Tuş kilidi devreye gireceği zaman eğer göz algılar ise yanıp tekrar pasif hale geliyor.
    Olması gerektiği gibi çalışıyor. sıkıntı yapmayın..

Aynen usta sen deyince anladım mantığını, ekran zamanaşımını 15 saniyeye ayarlayıp denedim, dediğiniz gibi bir sıkıntı yok.

• arkadaşlar önemli bir sorunum var telefonum gps sinyasllerini almıyor igp ve sygiç programlarını yükledim gps sinyali bulamıyor gps test progrmı yükledim 5- 6 dakika bekliyorum ya 2 yada 3uydu açık alanda zor buluyor oda sinyal seviyesi düşük olarak bu gps ayarları ile ilgilii yapabileceğim bir ayar varmı. forumda farklı samsung modelleri ile ilgili farklı metotlar anlatılmış ama s4 e ya uymuyor yada işe yaramıyor önerisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim birşey bulamassam mecburen servise vereceğim
  • saol hocam yok kuzenım ortagına sınırlenıp o ankı sınırle ıkı taraftan sınırdan sıkmıs bukme seklınde herhalde boyle olmıus bana verdı yaptır senın olsun dıye bakalım ıste
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

quote:

arkadaşlar bugün kiesle yedekleme yapıp telefona wipe yaptım, wipe tan sonra su gibi şarj gitmeye başladı, menü geçişlerinde hiç bi donma takılma yok fakat telefon uyku modundayken tuş kilidini açmak için home tuşuna yada yandaki kapatma tuşuna basınca 2 saniye falan bekliyorum sonra ekran geliyo, wipe yapmadan önce böyle bi sorun bekleme yoktu, bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

Arkadaşalar bi fikri olan yokmu? Şimdi şarjdan çıkarttım. aradan 4-5 dakika geçti %98 e indi, telefonu kapatıp açtım pilini falan çıkarttım elimden geleni yaptım, hala telefon uyku modundayken tuşa basınca ekran 2 saniye sonra falan yanıyo sinirim bozuluyo. wipe tan sonra böyle oldu

Unutmuşsunuz : Bellek kartını formatla birde öyle dene.

Bu tip şikayetlerde pil kullanım ekran görüntüsü paylaşın. Ortam sunucusu pil tüketim oranı / yüzdesi yüksek olabilir.

Düzgün çıkartılmamış hafıza kartlarında bu tip sorun olmaktadır. "Ortam Sunucusu" bu yüzden normalden daha çok işlem yapmakta yani işlemciyi yormakta sonuç batarya tükenir.

Normalde 4-5 daikada batarya %98 e inmemeli.

Bu yazdığım problem ve çözüm genel bir sorun ve çözümdür.

saolun hocam bide öyle deneyeyim.

hocam denedim, malesef ekran kilidi hala aynı, yani tuşa bastıktan 2 saniye sonra falan açılıyo ekran.

Ayni sorun bendede var direk ekran acilmiyor. Dedigin gibi 2 saniye ye yakin bekliyor. Guncellemeden sonra boyle oldu.

Peki sen yedek alip tekrar yedeklerini tekrar falan kurdun mu? Acaba yedeklemeden falan mi kaynaklandi.

• quote:

Orijinalden alıntı: iu80

arkadaşlar önemli bir sorunum var telefonum gps sinyasllerini almıyor igp ve sygiç programlarını yükledim gps sinyali bulamıyor gps test progrmı yükledim 5- 6 dakika bekliyorum ya 2 yada 3uydu açık alanda zor buluyor oda sinyal seviyesi düşük olarak bu gps ayarları ile ilgilii yapabileceğim bir ayar varmı. forumda farklı samsung modelleri ile ilgili farklı metotlar anlatılmış ama s4 e ya uymuyor yada işe yaramıyor önerisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim birşey bulamassam mecburen servise vereceğim

GPS donanımında yada anteninde sorun olabilir. Ne zamandır kullanıyorsunuz cihazı ve bu sorun ne zaman oluştu.?
    Eğer yeni başgösteren bir durum ise problem olabilir. Haritalar uygulamasını açıp ayrıca oradan deneyin.

Birde Ayarlar/Diğer/Konum Servisleri kısmından seçeneklere bakın. hepsinin açık olduğundan emin olun.

• DevilsDance35 D kullanıcısına yanıt
    güncellemeden önce yok muydu 2 saniye bekleme süresi? exynos işlemcilerin garip deepsleep modundan dolayı çünkü hatta bastığın gibi açılıyorsa telefon uyku moduna girmiyor demektir ama bunları s4 e göre yazmıyorum şuana kadarki exynos işlemciler böyleydi yani bunda da pek fark olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenOzdal

Bellek kartımı formatladığımda da 4-5 dakikada bataryam %98'e iniyor.

Cihazımda en son Rusya sürümü mevcut, wipe ve factory reset yapılı.

O zaman yüklediğin bir uygulama oyun widget canlı duvarkağıdı kötü derlenmişse de yapabilir.

Bendeki ortam sunucusu %3 te.

Başka marka hafıza kartı takın. Bir ihtimal hafıza kartının marka modelinden de kaynaklanabilir.

Sizde normal olmayan birşey var ama ne ? ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildcats

saol hocam yok kuzenım ortagına sınırlenıp o ankı sınırle ıkı taraftan sınırdan sıkmıs bukme seklınde herhalde boyle olmıus bana verdı yaptır senın olsun dıye bakalım ıste

Üzgünüm ama, o cihazın yapılacak bir yanı kalmamış. Yapılabilse bile ne kadar randımanlı ve sağlıklı çalışır bilemiyorum.
    bu işlerde çok iyi olan bir teknik servis yada tamircinin görmesi gerekli. Öyle 350 TL ye falanda olacak gibi değil hani.
    Muhtemelen Board da hasar almıştır. Cihaz hem bükülme yolu ile, hemde yanlamasına baskı görmüş.
    Yani bir cihaz nasıl parçalanırın açık örneği gibi duruyor resimlerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevilsDance35

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

quote:

quote:

arkadaşlar bugün kiesle yedekleme yapıp telefona wipe yaptım, wipe tan sonra su gibi şarj gitmeye başladı, menü geçişlerinde hiç bi donma takılma yok fakat telefon uyku modundayken tuş kilidini açmak için home tuşuna yada yandaki kapatma tuşuna basınca 2 saniye falan bekliyorum sonra ekran geliyo, wipe yapmadan önce böyle bi sorun bekleme yoktu, bu konuda bilgisi olan varmı acaba?

Arkadaşalar bi fikri olan yokmu? Şimdi şarjdan çıkarttım. aradan 4-5 dakika geçti %98 e indi, telefonu kapatıp açtım pilini falan çıkarttım elimden geleni yaptım, hala telefon uyku modundayken tuşa basınca ekran 2 saniye sonra falan yanıyo sinirim bozuluyo. wipe tan sonra böyle oldu

Unutmuşsunuz : Bellek kartını formatla birde öyle dene.

Bu tip şikayetlerde pil kullanım ekran görüntüsü paylaşın. Ortam sunucusu pil tüketim oranı / yüzdesi yüksek olabilir.

Düzgün çıkartılmamış hafıza kartlarında bu tip sorun olmaktadır. "Ortam Sunucusu" bu yüzden normalden daha çok işlem yapmakta yani işlemciyi yormakta sonuç batarya tükenir.

Normalde 4-5 daikada batarya %98 e inmemeli.

Bu yazdığım problem ve çözüm genel bir sorun ve çözümdür.

saolun hocam bide öyle deneyeyim.

hocam denedim, malesef ekran kilidi hala aynı, yani tuşa bastıktan 2 saniye sonra falan açılıyo ekran.

Ayni sorun bendede var direk ekran acilmiyor. Dedigin gibi 2 saniye ye yakin bekliyor. Guncellemeden sonra boyle oldu.

Peki sen yedek alip tekrar yedeklerini tekrar falan kurdun mu? Acaba yedeklemeden falan mi kaynaklandi.

evet hocam kies le yedekleme yapıp yedeklemeyi tekrar yükledim wipe yaptıktan sonra.

• Arkadaşlar bir müslüman soruma cevap verirse çok sevinecem. odin le güncel rom u kuracam. romdan öncemi yoksa romdan sonra mı wipe yapmam lazım?
  • Eger varsa bile ben farketmemisim yani bu kadar bariz degildi. Sanki tusa basmamissin gibi telefon aninda tepki vermiyor.

• My backup yada helium gibi programlarla. Ne bilim ne yapabilir diye dusunuyorum. Hicbir fikrimde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KiLiSeCiNi

Benim pil değerleri mg5 nepal sürümü yüklü...

Resim yüklemek tam bir işkence ya...sitenin kendi yükleme sitesi çalışmıyor galiba.Neyse Android Os tamamiyle 3g ile alakalı bende sürekli açık bırakıyorum ondan dolayı en çok o bitiriyor pili.

arkadaşım tek 3g ile alakalı değil ben 3g kullanmıyorum sadece wifi ama hep %20lerde falan

• quote:

Orijinalden alıntı: enginayazgil

Arkadaşlar bir müslüman soruma cevap verirse çok sevinecem. odin le güncel rom u kuracam. romdan öncemi yoksa romdan sonra mı wipe yapmam lazım?

romdan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginayazgil

Arkadaşlar bir müslüman soruma cevap verirse çok sevinecem. odin le güncel rom u kuracam. romdan öncemi yoksa romdan sonra mı wipe yapmam lazım?

Ben cevap vermek isterdim ama musluman degilim ..uzgunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.