Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

Orijinalden alıntı: exclusive54

arkadaşlar kiesten güncellemeyi alamıyorum en guncel suurm mea diyor

Nerden aldınız telefonu.

paralel ithalat csc kodu acr
  • arkadaşlar beni cihazda root var odin ile yeni yazılımı yuklesem cihaz sıfırlanırmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

arkadaşlar kiesten güncellemeyi alamıyorum en guncel suurm mea diyor

Nerden aldınız telefonu.

paralel ithalat csc kodu acr

Telefonun csc kodunun sahibi olan ülke için en son sürüm MEA demekki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

nasıl düzelttiniz? telefonunuz paralel ithalat mı türkiye mi? paralel ithalatsa csc kodunuz hangi ülke?

Ayni seyi ben soracaktim

• arkadaşlar arkadaşım s4 almış bir sorun la karşı karşıya belki başına gelen olmuştur yardımcı olursanız sevinirim..

sorun şu : com.google.process.gapps durduruldu diye hata gelip telefonun donmasına sebep oluyormuş (bende gördüm :)) daha önce wifi den internete girdigini söylüyor şuan giremiyor ve bu hatayı çok sık yapıyormuş.
  • arkadaşlar DroidSail Super App2SD Pro diye bir program varmış uygulamaları direk hafıza kartına hem kurup hem taşıyabiliyormuşuz lite modelinde yok diyorlar acaba dogrumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaracar -- 1 Ağustos 2013; 15:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volban

arkadaşlar arkadaşım s4 almış bir sorun la karşı karşıya belki başına gelen olmuştur yardımcı olursanız sevinirim..

sorun şu : com.google.process.gapps durduruldu diye hata gelip telefonun donmasına sebep oluyormuş (bende gördüm :)) daha önce wifi den internete girdigini söylüyor şuan giremiyor ve bu hatayı çok sık yapıyormuş.

Haci telefonu sifirliyck veya uygulamalri sifirliycak google a yaz hatayi detayli anlatiyo 2 dakkada cozuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

Arkadaşlar benim cihazıma gelen mesajlar ayni zamanda ePosta adresime de gidiyor.Yani bir mesaji silmek icin hem mesajlardan mesaji hemde e posta dan mesaji silmem gerekiyor.Bunu nasil düzeltebilirim yardım edebilecek olan var mı?

email uygulamasinin ayarlarinda sms senkronizasyonu gibi bisey var o tiki kaldir

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizhan1903

quote:

Orijinalden alıntı: volban

arkadaşlar arkadaşım s4 almış bir sorun la karşı karşıya belki başına gelen olmuştur yardımcı olursanız sevinirim..

Haci telefonu sifirliyck veya uygulamalri sifirliycak google a yaz hatayi detayli anlatiyo 2 dakkada cozuyosun

araştırdım baya da bir sürü değişik şeyler yazıyor onun ıcın urda sormak ıstedım bir kaçınıda denedık ama duzelmedı.. telefonu sıfırlamayı ene son dusunuyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: welowis

quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

nasıl düzelttiniz? telefonunuz paralel ithalat mı türkiye mi? paralel ithalatsa csc kodunuz hangi ülke?

Ayni seyi ben soracaktim

Benim csc kodu MID yani IRAK. Henüz sammobile ve kieste yeni güncelleme yok. Eğer beklemem diyorsanız ve deyeceğini düşünüyorsanız TR ROM indirin ve odin ile kurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murty1905 -- 1 Ağustos 2013; 15:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.Jackson

merhaba arkadaslar benim cihazın temassız kontrol,temassız görünüm,akıllı kaydırma gibi özellikleri acık oldugu halde calısmıyor bu sensörşeri nasıl test edebilirim?

Aynı sorun bende de var önce çalışıyor biraz bekledikten sonra çalışmıyor. Akıllı duraklatmayı daha hiç çalıştıramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senemir

quote:

Orijinalden alıntı: TheTurkAdam07

Arkadaşlar benim cihazıma gelen mesajlar ayni zamanda ePosta adresime de gidiyor.Yani bir mesaji silmek icin hem mesajlardan mesaji hemde e posta dan mesaji silmem gerekiyor.Bunu nasil düzeltebilirim yardım edebilecek olan var mı?

E-posta/ayarlar/e-posta adiniz/Diger ayarlar/Sms i senkronize etme...

• Benim de CSC kodunda ACR yazıyor bu hangi ülkenin kısaltması bilen varmı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abide85 -- 1 Ağustos 2013; 16:03:46 >
  • arkadaşlar ben de cihazı dün alarak aranıza katıldım. paralel ithalat ürünü

şu an sürüm MEA , şarj inanılmaz az dayanıyor
    acaba yeni sürüm daha mı iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Benim de CSC kodunda ACR yazıyor bu hangi ülkenin kısaltması bilen varmı arkadaşlar?

ACR bilinmeyen öyle bir ülke kodu yok
  • benim kodda jvc
    yine güncelleme yok
    odine devam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingyy

quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Benim de CSC kodunda ACR yazıyor bu hangi ülkenin kısaltması bilen varmı arkadaşlar?

ACR bilinmeyen öyle bir ülke kodu yok

http://www.sammobile.com/firmwares/2/ den baktım ACR kodu var ama ülkesiz :) Unknow yazıyor yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaşlar beni cihazda root var odin ile yeni yazılımı yuklesem cihaz sıfırlanırmı

Siz sıfırlamadıktan sonra cihaz sıfırlanmaz sadece root gider. Tekrar rootlaman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckaracar

quote:

Orijinalden alıntı: ferdy

Cihaz ve KIES üzerinden güncellemede sıkıntı çekenler
    Odin ile güncelleyebilirsiniz.

Model: GT-I9500
    Country: Turkey
    Version: Android 4.2.2
    Changelist: 1083225
    Build date: Thu, 11 Jul 2013 13:59:12 +0000
    Product Code: TUR
    PDA: I9500XXUBMG9
    CSC: I9500OJVBMG9
    MODEM: I9500XXUBMG9

http://www.hotfile.com/dl/236727272/cfb79e9/I9500XXUBMG9_I9500OJVBMG9_TUR.zip.html

Odin'den güncelleme yapınca telefon garantiden cıkıyor diyorlardı yanlıs hatırlamıyorsam

kim demiş hocam ?
    sonuçta cihaz wifi-den güncelemeyi almıyor.

Daha önceki konularda TR atılırsa sorun olmaz ama başka ülke yüklenirse garanti dışı kalınır demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku TEZCAN

Arkadaşlar yeni güncelleme tr için gelmiş kiesten yükleyebilirsiniz

Geçerli üretici yazılımı sürümü : PDA:MEA / PHONE:MEA / CSC:MEA (TUR)
    Son üretici yazılımı sürümü : PDA:MG9 / PHONE:MG9 / CSC:MG9 (TUR)

ODIN ile yaparsak sorun olur mu ?

Birde günceleme sonunda IME değişti..

IME no değişen /01 olan arkadaşlar
    ürünler resmi dist. mü ? paralel ith. ?
  • 
Sayfa: önceki 14431444144514461447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.