Şimdi Ara

Samsung Galaxy s4 aldım görüşleriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne yapabiirim olumlu-olumsuz yönleri nelerdir.Neleri yüklemeliyim?

• Bence yanlis secim ama hayirli olsun.srtik alinmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'u ve üstüne üstlük S4'ü tercih ederek hayatının hatalarından birini yaptığını düşünüyorum. Güle güle kullan.
  • Geçmiş olsun ama güle güle kullan

• Birkac gun kullandigim telefon.Bence guzel ama arkadaslar begenmiyor.Gule gule kullan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp parani çöpe atmissin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kardesim güle güle kullan.

Kötüleyenlere yorum yapmak bile istemezdim ama sen simdi onların yorumunu görünce üzülme diye yazıyorum.
    Benim babam da s4 kullanıyor.O da 3 ay önce almıstı telefonu.1.500 gibi bir meblaya.Gerçekten süper ötesi bir telefon s5 dahi iyi.

Ayrıca ne kadara aldın?
    Simdi m7 nin aliminyumun verdiği haz baska filan dicekler.Kardesim kap takmıcakmısın?
    Takacan. Jelatin takmican mı ? takıcan daha ne?

Telefonunun tek eksiği aşırı dayanıksız olması.Onun dısında diğer eksisi ise telefonu ilk günden itibaren asırı kullanırsan 5 ay sonra donmalar yaşayabilirsin.Bunlar saliselik takılmalar olabilir.
    İlk işin kap ve ekran jelatini almak olmalı.

Tekrardan hayrlı olsun.İyi bayramlar.
  • Onu bulamayan da var diyorum :D

• Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: satıcı12

Hayırlı olsun kardesim güle güle kullan.

Kötüleyenlere yorum yapmak bile istemezdim ama sen simdi onların yorumunu görünce üzülme diye yazıyorum.
    Benim babam da s4 kullanıyor.O da 3 ay önce almıstı telefonu.1.500 gibi bir meblaya.Gerçekten süper ötesi bir telefon s5 dahi iyi.

Ayrıca ne kadara aldın?
    Simdi m7 nin aliminyumun verdiği haz baska filan dicekler.Kardesim kap takmıcakmısın?

Telefonunun tek eksiği aşırı dayanıksız olması.Onun dısında diğer eksisi ise telefonu ilk günden itibaren asırı kullanırsan 5 ay sonra donmalar yaşayabilirsin.Bunlar saliselik takılmalar olabilir.

Hayırlı olsun güle güle kullan

Müthiş bir telefon demicem yukardaki yorum gibi ama iyi işine görür. Ve şu konuda hak veriyorum çok sık kullanırsan 5-6 ay sonra kasmalar başlar ve S4'ün en kötü yanıda çok ısınması ona dikkat et.
    Küçük Bir Not: Şarjı az gidiyor diye yedek batarya alcaksan sakın SAHTE alma zaten S4 çok ısınan bir telefon bu yüzden bu aralar telefon patlama olaylarında S4 çoğaldı nedeni ise sahte batarya. Allah korusun kardeşim dikkat et birşey olmasın

• S4 1 senedir kullanıyorum. Öyke büyültecek bir sorununu görmedim. En ufak şeyde samsung a çöp atanlar çoğalmış. Günde en fazla 2 kere Görev Yöneticisi> Ram -Hafızayı Sil yap. Sürekli oyun ve ya uygulama yükleyip silme. Şarjdayken telefonu çok kullanma prob. yaşamazsın.

Şuana kadar yaşadığım tek sorunu kenarlarının soyulması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarıda S4' e çöp diyenler acaba ne kullanıyor ?
  • quote:

Ayrıca ne kadara aldın?

Arkadaşlar ben de s4 aldım. Neo hybrid kılıf almayı düşünüyorum. Bu sefer de ekran için jelatin lazım. Bunların kalınlıkları, kalitesi farklı özellikleri var mı. Kendimiz uygulayabiliyomuyuz. Ne tavsiye edersiniz. Şimdiye kadar ne galaxy s de ne de s2 de kılıf ve jelatin kullanmadım ve ekranda hiççizilme olmadı. ama s4 ün bana göre tek kötü yanı yandaki metalin dayanıksız olup ezilmesi. kapaklı kılıf yerine neo hybrid yandan sarn kılıf almayı düşünüyorum. Ekrana nasıl bi jelatin tavsiye edersiniz?
    @satıcı12

• siz bakmayın onlara hocam iyi bir seçim yapmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTtuArRi

quote:

Ayrıca ne kadara aldın?

Arkadaşlar ben de s4 aldım. Neo hybrid kılıf almayı düşünüyorum. Bu sefer de ekran için jelatin lazım. Bunların kalınlıkları, kalitesi farklı özellikleri var mı. Kendimiz uygulayabiliyomuyuz. Ne tavsiye edersiniz. Şimdiye kadar ne galaxy s de ne de s2 de kılıf ve jelatin kullanmadım ve ekranda hiççizilme olmadı. ama s4 ün bana göre tek kötü yanı yandaki metalin dayanıksız olup ezilmesi. kapaklı kılıf yerine neo hybrid yandan sarn kılıf almayı düşünüyorum. Ekrana nasıl bi jelatin tavsiye edersiniz?
    @satıcı12

Pek kılıf işlerinden anlamam ama bir telefoncuya gidip öneri alabilirsin.
    Ayrıca kesinlikle telefoncuya gitmelisin eğer ola ki bir uyumsuzluk durumunda canın sıkılır.

Telefoncuya git.Anlat durumu.Onun sana önereceği kılıf ve jelatini internetten ya da telefoncudan al.Belki birazcık daha fazla uğraşırsın ama telefona o kadar
    para veriyorsun sonucta. Sefasını sürmek için cefasını da çekmelisin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.