Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Active görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
145
Cevap
1
Favori
4.440
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Samsung Galaxy S4 Active görüntülendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

çakma lumia gibi olmuş...

Lumnia tasarim olarak berbat ve 200gr telefon masallah tencere gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    begenmedim .. açıkcası daha dayanıklı olsa sony xperia z hala daha başarılı bir görünüme sahip olduğundan tercih edilmeli , ama s4 donanım ve yeniliklerle öne çıkyor zaten.sony düşme ve darbeye daha dayanıklı hale getirip biraz da gpu yu geliştirip kamera performansındaki sorunları hallederse zirveye oturacaktır.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    güleyim mi yoksa kahka mi atim :)
    |
    |
  • Yarbay
    7052 Mesaj
    Bir Galaxy S4 Active eksikti..
    kırmızı renk gri olsaydı iyi olurdu fiziksel tuşların öyle olmasının sebebi su altında çalışmıyo dokunmatik ondan heralde.
    |
    |

1-Full hd 480 dpi amoled ekran suan dünyanın en iyi ekrani s4 un ekranindan bile daha iyi

2-Snap dragon 1.9 ghz Sony'nin z si bu gucun yaninda nal toplar

3-Adreno 320

4- Bu cihaz Xperia z gibi sadece suya toza degil darbelerede dayanikli

5-Galaxy s3 un kamerasinin biraz daha geliştirilmiş hali s3 un kamerası zaten z nin kamerasindan iyi

Sonuc olarak bu cihaz tam bir canavar
  • Yarbay
    2201 Mesaj
    One'a benziyor diyen oldu, Lumia'ya benziyor diyen oldu, Xperia diyen oldu, Nokia'nın eski modeli diyen oldu, yok mu artıran? Bir Iphone kaldı, ona da harbi benzemiyor ama diyen çıkar belli olmaz. Telefon neye benzeyecekse artık.
    |
    |
    Beyler bu cihazi Xperia z ile vs. Karistirmayin. Bu cihaz z gibi sadece suya toza dayanıklı degil. Bu cihaz darbelerede dayanikli. Samsungun darbeye dayanikli tellerinide bu sekilde test edeceksiniz. Zden vs. Farki goreceksiniz. Hem donanım hemdedayaniklilik bakimindan CANAVAR olacak tek cihaz bu suan.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45
    quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing
    quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45 480 ppi diyor ekran 4.5 inç civarı heralde
    ppi demiyor, dpi diyor.
    gsm arenanın haberinde öyle diyor ayrıca ikisi aynı şey diye biliyorum ben
    2 si aynj sey degil

dostum sanırım sen yanılıyorsun internette bir çok yerde ikisinin de benzer şeyler olduğu bir gerçek.
    aşağıdaki alıntıyı bir siteden yaptım ama birçok sitede aynı anlama geldiği söylenmektedir.

Bir görüntünün (resim,çizim vb.) belirli bir alanı içindeki piksel sayısına çözünürlük denir.Bu piksel sayısı ne kadar fazla olursa görüntü o kadar kaliteli görüntülenir.Çözünürlük genellikle ''DPI'' veya ''PPI'' olmak üzere iki kısaltmayla kullanılır
    DPI:Bir inç başına düşen nokta sayısı anlamına gelir.Film çıkış ve baskı makinalarının bir inç için vurdukları nokta sayısına göre belirlenmektedir.Genel olarak iyi seviyede kaliteli bir çıkış alınabilmesi için kabul edilmiş standart matbaa ve fotoğraf abskı çözünürlüğü 300 DPI dır.(tam doğru olarak 304.8)
    PPI:Bir inç başına düşen piksel sayısı anlamına gelir.Genellikle sadece ekranda gösterilen görüntüler için kullanılır.Ancak temelde DPI ve PPI benzer anlamdadır ve bu sebeple digital (sayısal) tasarım işi ile uğraşanlar tarafından çoğu zaman PPI yerine DPI da kullanılmaktadır.Ekran çözünürlüğü 72 PPI kullanılır.Çünkü unutulmamalıdır ki çözünürlük arttıkça dosya boyutuda artacak ve hem sabit diskte daha fazla yer kaplayacak hem de web ortamında yüklenme süresi uzayacaktır.
    |
    |

• Yarbay
    2431 Mesaj
    Tuşlar olmamış
    3211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

Tuşlar olmamış

Boyle olmasa en ufak darbede zarar gorurdu.

|
    |
    Keske S4 u bu tasarimla satsaydi daha guzel bence

|
    |
    Beyler gerçekten fanboyluğa gerek yok. Ben ilk defa samsungun bir telefonunun tasarımını beğendim ki s4 ve s3'ün tasarımından(dolayısıyla neredeyse s3'ten sonra çıkan tüm samsung telefonlarının tasarımı da oluyor) nefret eden birisi olarak benim hoşuma gitti. Yalnız donanımhaber editörleri bahsetmemiş, niçin bahsetmediklerini de anlamadım ama kamerası düşmüş. 8mp'ye düşürmüşler, bu da bir dipnot olsun. Bu arada beyler sizin bu fanatikliğiniz yüzünden biz bu kadar önyargılıyız. Ben insanların körü körüne birşeye böyle bağlı olmalarını görünce kendiliğimden iğrenmeye başlıyorum o şeyden. Yani bu önyargının sebebi sizsiniz bunu bilin. Tabiki apple fanboylarından hiç bahsetmiyorum...
    |
    |
  • Binbaşı
    1006 Mesaj
    Samsung şu berbat tasarımlarını ne zaman değiştirecek acaba..
    |
    |
  • Binbaşı
    1212 Mesaj
    fena cihaz ,radyosuda olsa keske
    |
    |
    10 numara olmuş çok beğendim harbiden.S4 keşke bu tasarım da çıksaydı kesin alırdım.
    |
    |
  • Yarbay
    3502 Mesaj
    Evet samsungu begendim,olmus bu sefer olmus

|
    |
    200 liralık Samsungun malzeme kalitesi ile 2000 liralık Samsungun malzeme kalitesi aynı. Daha ne diyim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Yardım talepleriniz için, lütfen özel mesaj atmayın.
    kamera 8 mp'e düşmüş ne anladım ben bu işten
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.