Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 Active görüntülendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
4.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Daha güzel olmuş
  • Normal S4'ün satışlarına balta vurmayacak şekilde ayarlarlar büyük ihtimalle. Donanım ya da fiyat olarak mesela. "Ben Samsung kullanmak istiyorum, aynı zaman da suya ve toza da dayanıklı olsun" diyenler için üretilecek özel bir tasarım işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Htc cakmasi tasarim

Bu telefonu Htc'nin tasarımına benzetiyorsan bi doktora git derim.

• Beyler en iyisi aramızda para toplayıp bir S4 alalım ve Donanım Haber'e Samsung'dan göndermiş gibi yapalım böylece incelerler :)

• Önden tasarımı güzel gözüküyor. Siyah , kırımızı uyumu hoş. Arkadan pek beğendiğimi söyleyemem. Birde tuşlar hoşuma gitmedi.

• tasarım s4'ten daha az kotu:D ozellikle arka tarafı daha iyi duruyor ama renkten dolayı da olabilir bilemiyorum. bildiğim şey hala z ve one'ın fersah fersah gerisinde.

• Süper telefon olmuş ama keşke donanım ile oynamasalardı da nexus editionun yazılımları bu telefona uysaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav neyi olmamış bunun onu anlamadım ne bekliyosunuz nasıl bişey istiyosunuz siz çizinde görelim o zaman :D

• Beğendim
  • Samsung tasarımlarını beğenmeyen biri olarak net konuşuyorum tasarımı çok güzel çok beğendim 1500tl üstü olmazsa alırım

• Batarya çıkarılabilir değil galiba
    İşlemci kısmi şu an S4 satışlarının çoğunluğunu oluşturan Snapdragon 600
    Kamera 8mp düşmüş

• kalınlık ne durumda acaba

• olmuş gibi ama olmamış :D

• amele bu samsung ya.s4'te kullanacağı tasarımları gidiyor active diye birşey çıkarıyor orda kullanıyor. s4'ten iyi bir tasarımı olduğu kesin.
  • Xperia Z satislarini goren Samsung'un disleri kamasmis.

Qualcomm sebebi ya LTE ya da Exynos tedariginde problem var. Zira bu modeli de S4 gibi 2 cesit cipsetle cikarabilirdi Samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malzeme kalitesi olmuştur artık.
  • benim kırmızı nokia 808e benzemiş ulen.kopyacı camcung

Samsung Galaxy S4 Active görüntülendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SystemApps -- 20 Mayıs 2013; 20:55:17 >
  • çakma lumia gibi olmuş...

• an itibariyle s4 siparişimi verdim hadi hayırlısı bakalım ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.