DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY S3'ÜN ALMANYA FİYATLARI
62
Cevap
2
Favori
61.626
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S3'ÜN ALMANYA FİYATLARI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      27 Mesaj
      08 Haziran 2012 18:06:34 Konu Sahibi
      vergiler, dükkan kiraları, garanti, falan fişmekandan dolayı TÜRKİYEDE CEP TELEFONLARININ FİYATI YÜKSEK diyenler için ALMANYA DAKİ SAMSUNG GALAXY S3 fiyatlarını buraya koymak istedim..

http://www.allesguenstig.at/handy-und-zubehoer/mobiltelefone/samsung-galaxy-s3-i9300-16-gb.php

burada %20 vergi artı kargo ücreti dahildir yazısına dikkat ediniz.. bu sadece bir sitedeki fiyattır..
      birkaç online site için tüm fiyatlar ise aşağıdaki gibi.
      http://geizhals.at/772297

TÜRKİYEDEKİ FİYATLARINI siz zaten biliyorsunuz..

kişi başı milli gelir ortalaması türkiyenin çok üzerinde olan bir almanyadaki cep telefonu fiyatlarına bakınca, insan ister istemez şöyle diyor: BİZ TEKNOLOJİDE NEDEN BU KADAR KAZIK YİYORUZ ACABA? KİMLERİN CEBİNE GİRİYOR BU KARLAR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevnibi -- 8 Haziran 2012; 18:08:58 >

|
      |

Intel® Centrino® 2 işlemci teknolojisi
      • Intel® Core™2 Duo İşlemci T9600
      • 2,8 GHz , Düzey 2 önbellek 6 MB
    • Yarbay
      3023 Mesaj
      08 Haziran 2012 18:51:00
      EVET CIKMASI Gereken fıyat 1350-1400 TL bızde 2000 tl ile satısa sunuldu aynı telefonu bir İngiliz Alman vatandaşı, bizden 700tl ucuza alıyor ve gelırlerı zaten bızım 3,4 katımız AB uyesı olunabilseydi bu kadar fark olmayacaktı. Turkıyede alınan vergılerde oldukca yuksek sozde ekonomıde sorun yok kısı bası mıllı gelir 8 bınlerde......
      |
      |

İzmir
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      08 Haziran 2012 19:35:02
      Türkiye de halk vergi vermediği için devlet dolaylı olarak herşeyden vergi alıyor. 24.000 liraya aldığım araba Amerika da 4.000$ düşününce kafayı yiyecek gibi oluyorum. Almanya da yaşasan işsizlik maaşınla audi alırsın kendine. Devletin illaki vergiye ihticayı var ama başka bir yol bulmalılar bence. Devletin gelir kaynağı vatandaşının parası olmamalı diye düşünüyorum.

SAMSUNG GALAXY S III
    • Yarbay
      5429 Mesaj
      08 Haziran 2012 22:04:50
      Almanyada Mediamarkt Satürn gibi yerlerde ne kadar s3 fiyatlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      27 Mesaj
      08 Haziran 2012 22:35:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Almanyada Mediamarkt Satürn gibi yerlerde ne kadar s3 fiyatlari

işte almanya media markt fiyatı:
      http://data.mediamarkt.de/angebot/vorbestellung/samsung-galaxy-s3-blau

diğer telefonların fiyatı:
      http://www.mediamarkt.de/mcs/productlist/Smartphones,48353,365283.html

bizim fiyatlarla karşılaştırınca ne kadar da KAZIKMIŞ BİZİM FİYATLAR dediğinizi duyar gibi oldum..

SATURN FİYATI:
      http://www.saturn.de/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-S-III-wei%C3%9F-GT-I-9300,48352,365082,284643.html

BURADA DAHA DA UCUZ...548 EURO...YANİİ 1256 LİRA...

http://www.24mobile.de/handys/samsung/samsung-galaxy-s3-weiss-telekom.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevnibi -- 8 Haziran 2012; 23:06:29 >
      |
      |

Intel® Centrino® 2 işlemci teknolojisi
      • Intel® Core™2 Duo İşlemci T9600
      • 2,8 GHz , Düzey 2 önbellek 6 MB
    • Yüzbaşı
      980 Mesaj
      09 Haziran 2012 03:51:14
      bu da bugun cikan makedonyadaki sim free operator fiyati hem de iki yil garantili...39.990 makedon denari tam tamina 650 euro'ya tekabul ediyor.
      http://galerija.one.mk/product/3266/samsung-galaxy-s-iii.html
      |
      |

• Yarbay
      4409 Mesaj
      09 Haziran 2012 06:16:15
      quote:

Orijinalden alıntı: hadesmania

Türkiye de halk vergi vermediği için devlet dolaylı olarak herşeyden vergi alıyor. 24.000 liraya aldığım araba Amerika da 4.000$ düşününce kafayı yiyecek gibi oluyorum. Almanya da yaşasan işsizlik maaşınla audi alırsın kendine. Devletin illaki vergiye ihticayı var ama başka bir yol bulmalılar bence. Devletin gelir kaynağı vatandaşının parası olmamalı diye düşünüyorum.

türkiyede halk vergi veriyor fakat devlet zenginden fazla vergi alamiyor. sonra da tüketim vergilerine yükleniyor.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Haziran 2012 11:01:30
      Ayıp birşey ya 2 bin lira para mı verilir bu telefona verenin aklından şüphe duyarım adamlar 1200 'e sıfırını satıyor galaxy s2'nin fiyatıda türkiyede 1400 kimbilir almanyada ne kadar ayıp birşey yapılan 1500 liraya almanyaya giderim o telefonu alır gelirim o derece yani hiç yoktan gezmiş olurum
      |
      |

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      09 Haziran 2012 11:14:40
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Alıntıları Göster

türkiyede halk vergi veriyor fakat devlet zenginden fazla vergi alamiyor. sonra da tüketim vergilerine yükleniyor.

Malesef esnaf vergi vermiyor. Tabi herkesi içine alacak genellemeler yapmak doğru değil ama birsürü esnaf tanıdığım var yıllar içinde ev,araba,yazlık herşeyi almalarına rağmen muhasebecileri karlarını çok düşük gösterdiği için komik vergiler veriyorlar. Türkiye de yurtdışında olmayan işporta sorunu da var. Vergi konusunda çok bilinçli olmadığımızı düşünüyorum millet olarak. Zenginler konusunda katılıyorum vergi daha fazla almalılar. Mesela okul yaptırana kuran kursu yaptırana vergiden düşme imkanı tanıyorlar. İyi de bu adam yaptırdığı okulu 100.000 liraya mal edip 500.000 liraymış gibi gösterebilir çok rahat ve pek çoğu da öyle yapıyor zaten. sen ondan alacağın 500.000 lik vergiyi al okuluda kendin yaptır 100.000 e haksız mıyım? Bütün bunların gelecekte düzeleceğine inanmak istiyor ve inanıyorum sanırım :)

SAMSUNG GALAXY S III
    • Yarbay
      5892 Mesaj
      09 Haziran 2012 11:50:43
      Devlet gercekten dogru durust vergi vermesi gereken zenginden alamayinca, dolayli vergilerle sade vatandasin cebinden aliyor, birde sosyal adalet diyorlar, yillardir bu boyle simdiye kadar cozum bulanda olmadi, olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 9 Haziran 2012; 11:51:41 >
      |
      |

• Yarbay
      4409 Mesaj
      10 Haziran 2012 06:05:30
      quote:

Alıntıları Göster

Malesef esnaf vergi vermiyor. Tabi herkesi içine alacak genellemeler yapmak doğru değil ama birsürü esnaf tanıdığım var yıllar içinde ev,araba,yazlık herşeyi almalarına rağmen muhasebecileri karlarını çok düşük gösterdiği için komik vergiler veriyorlar. Türkiye de yurtdışında olmayan işporta sorunu da var. Vergi konusunda çok bilinçli olmadığımızı düşünüyorum millet olarak. Zenginler konusunda katılıyorum vergi daha fazla almalılar. Mesela okul yaptırana kuran kursu yaptırana vergiden düşme imkanı tanıyorlar. İyi de bu adam yaptırdığı okulu 100.000 liraya mal edip 500.000 engösterebilir çok rahat ve pek çoğu da öyle yapıyor zaten. sen ondan alacağın 500.000 lik vergiyi al okuluda kendin yaptır 100.000 e haksız mıyım? Bütün bunların gelecekte düzeleceğine inanmak istiyor ve inanıyorum sanırım :)

esnaf kendi ayagına kursun sıktığının farkında değil. esnav vergi vermedikce devlet avm leri ve marketleri desteklemeye devam edicek ve esnafın bunlar karsısında pek sansı yok.
    • Yüzbaşı
      316 Mesaj
      10 Haziran 2012 11:11:16
      Bence de doğru olan bu zaten. Vergi vereni teşvik etmeli devlet daha fazla vergi alabilmek için. Vergi vermeyene de denetimleri sıkılaştırmalı. Belki biz değilde bizim çocuklar yada torunlar onların zamanının s3 ayarındaki telefonlarını ucuza alabilirler :)
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III
    • Yüzbaşı
      269 Mesaj
      10 Haziran 2012 11:14:59
      ithal ürünlerde hep böyle tüketiciyi ezen vergiler çıkıyor. sonumuz hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

If you want to jump farther , you have to go a few steps back.Today goes to tommorrow with the help of yesterday.
    • Yüzbaşı
      604 Mesaj
      10 Haziran 2012 11:26:21
      quote:

türkiye'de vergi vermeyen halk değil şirketler ve kobilerdir.zaten halkın büyük bölümü düşük bir ücretle çalışıp borçla yaşadığına göre kdv ve öiv sigara alkol akaryakıt gibi dolaylı yollarla sömürülmektedir.hatta çalıştığım işyeri 4 yıldır matrahsız çalışıp patron 350000 tl ye bodrumda yazlık almaktayken ve bunu maliye bakanı bile itiraf ediyorken(zenginlerden vergi toplayamıyoruz dedi)sizin yaptığınız çok yanlış bir tespittir.

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      10 Haziran 2012 11:51:15
      quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

Alıntıları Göster

türkiye'de vergi vermeyen halk değil şirketler ve kobilerdir.zaten halkın büyük bölümü düşük bir ücretle çalışıp borçla yaşadığına göre kdv ve öiv sigara alkol akaryakıt gibi dolaylı yollarla sömürülmektedir.hatta çalıştığım işyeri 4 yıldır matrahsız çalışıp patron 350000 tl ye bodrumda yazlık almaktayken ve bunu maliye bakanı bile itiraf ediyorken(zenginlerden vergi toplayamıyoruz dedi)sizin yaptığınız çok yanlış bir tespittir.

Türkiye de halk derken kastetmek istediğim grup düşük maaşla çalışan insanlar tabiki değildi onlar zaten otomatikman vergi ödüyorlar ve maaşlarından kesiliyor. Türkiye de halk diye başladığım için cümleye haklısınız kastını aşan bir giriş olmuş. Bahsettiğim vergi beyanını kendi veren insanlar yani bir şekilde karlarını saklayıp ödemeleri gereken vergiyi ödemeyenler. Benim üzüldüğüm şey dünya da en çok milliyetçi geçinen halklardan biri de biziz ama iş vergi vermeye gelince devlet millet hemen unutuluyor ve herkes sadece cebine giren paranın miktarını önemsiyor. iş böyle olursa ülkede gelir adaletsizliği artmaya devam edecek ve vatandaşın sırtındaki demir yumruk ağırlığını arttıracaktır.
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III
    • Binbaşı
      1572 Mesaj
      10 Haziran 2012 13:07:19
      Ne vergisi ya. Vergiyle ne ilgisi var. ülkede Üretim YOK. Dogu anadolu hayvancılıkta 1 numara olmasına ragmen bizim devletimiz gidiyo elin vatınından angus alıyo . Devlet kendi Öz fabrikasını 1 yıllık Gelirine Tüzel kişilere satıyor. O tüzel kişilerde devletten aldıgını 1000 misline ingilize amerikaya satıyor. Herkes bellemiş bi vergi diye. Size soruyorum Hangi "Türk Malıdır" Yazan makine vs kullanıyorsunuz. Anca işportadan aldıgınız çoraplarda görürsünüz belki . Fındıkta türkiye 1 numara olmasına ragmen Onu bile sizin marketlerden aldıgınız fiyattan ucuza almanyaya satıyoruz, Almanya'da dünya fındık dağıtıcı sıfatıyla bilmem kaç misline dünyaya dagıtıyor. Bunun gibi binlerce örnek var. E üretim olmayınca devletin kasası nerden dönecek. E tabi halktan. Unutmayın bir ülke ekonomisi kadar bagımsızdır!

"Benim için müzik uykularımdaki rüyalarım gibidir, sadece ben görürüm, hissederim, yaşarım, unuturum, hatırladıklarımı aktarırım, yorumlarım... bazı rüyalar da gerçek olur. müzik iyi yada kötüdür, bir tercih yapmak ise hayattır." Erkan Oğur...
    • Teğmen
      168 Mesaj
      10 Haziran 2012 23:40:06
      bilmediğim için soruyorum cevaplarsanız sevinirim almanyadan alınan Samsung Galaxy S3 simkilitlimi oluyor iPhone gibi yoksa bu sadece iPhone has bir durum mu? Teşekkür ederim.
      |
      |

• Binbaşı
      1242 Mesaj

iOS Beta Tester
      11 Haziran 2012 09:46:22
      evet bende bu soruya cevap arıyorum
      |
      |

Onnow78
    • Çavuş
      90 Mesaj
      11 Haziran 2012 10:41:17
      simkilit yok almanyadan gelen telefonlarda
      |
      |

• Yüzbaşı
      661 Mesaj
      11 Haziran 2012 13:13:49
      Bence fiyatın yüksek olmasının tek sebebi arz-talep meselesidir.Daha S3 çıkmadan "Galaxy S3 bekleyenler klubü" kuran bir milletin çocuklarıyız.Almanlar parasının hesabını bilir.Fiyatları görmediniz mi?En fazla 5 Euro oynuyor.Bizde ise yok paralel, yok bilmem nereden garantili,yurtdışı cihazı,simlock açık kapalı fiyatı derken fiyatlar arasında uçurumlar var.Sebebi gelen ürün sayısı az talep çok.S3 1000 lira olsa Samsung Türkiye'ye ürün yetiştiremez gibime geliyor.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
4,781
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.