Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ses sorunu acil yardım ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
26.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de 4 gün önce s3 aldım. bende de ses sorunu var. karşı taraf olsun bende olsun sesler yarım yamalak gidiyor bazen. bazen ise hiç sorun yok. ama genel olarak bir ses sıkıntısı yaşıyorum. aldıgım yere gittim. önceki sim kartımı bir düzenekle keserek micro sim kart haline getirmişlerdi. bunu iptal edip yeni bir micro sim kart yaptılar bu sefer. oradaki test konuşmasında bir sorun yoktu o an. ama sonra ki başka konuşmalarımda ses kopuklukları yeniden yaşanmaya başladı.karşı taraftan konuşanlar cümlelerimi bazen kendileri mantık yürüterek tamamladıklarını söylüyorlar.aydın dediğimde ''ay'' hecesi duyulmuyor ''dın '' hecesi duyuluyor örneğin. açıkcası hayal kırıklıgına ugradım. bu olmamalıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Denemeleri yapildi sorun parazit yuzunden....Telefonun ozelligi olan parazit giderici ozelligini kapatirsaniz sorununuz kalmaz...Arama,arama ayarlari,ilave ayarlar,parazit giderici butonunu kaldirin,bir de oyle deneyiniz lutfen...

Ses sorunu olanlar burada çözüm yazılmış. Siz ise bunu denemeden halen yazmaya devam ediyorsunuz. Neden böyle yapıyorsunuz. Biriniz de buraya denedim sorun çözüldü ya da denedim ama aynı diye yazmak yerine papağan gibi tekrarlayıp duruyorsunuz.
  • evet belirtilen şekilde ayarları değiştirdim.. ve gün boyu çeşitli görüşmeler yaparak denedim... bende sorun düzeldi arkadaşlar ve vakit kaybetmeden belirtmek istedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabeg09

evet belirtilen şekilde ayarları değiştirdim.. ve gün boyu çeşitli görüşmeler yaparak denedim... bende sorun düzeldi arkadaşlar ve vakit kaybetmeden belirtmek istedim...

O zaman bi zahmet yukardaki mesajını sili ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Denemeleri yapildi sorun parazit yuzunden....Telefonun ozelligi olan parazit giderici ozelligini kapatirsaniz sorununuz kalmaz...Arama,arama ayarlari,ilave ayarlar,parazit giderici butonunu kaldirin,bir de oyle deneyiniz lutfen...

Bilgilendirme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

quote:

Ses sorunu olanlar burada çözüm yazılmış. Siz ise bunu denemeden halen yazmaya devam ediyorsunuz. Neden böyle yapıyorsunuz. Biriniz de buraya denedim sorun çözüldü ya da denedim ama aynı diye yazmak yerine papağan gibi tekrarlayıp duruyorsunuz.

Burası türkiye adamlar çözümü uygulamadan önceki mesajlari okumadan direk yardiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Bende s3 kullanıyorum. Herhangi bir sorunum yok. Sadece ben sesin az gelmesinden şikayetçiyim. Gürültülü ortamda konuşmalar yapmama rağmen hiç kimse bana sesin az geliyor demedi. Sorun eğer devam ediyorsa. Donanımsal olma ihtimali yüksek sanıyorum.

Arama ayarlarından ek ayarları seç. Oradan gelen arama eq sunu seç istedigin gibi karşıdan gelen sesi ayarla

• Ben parazit giderici yi kapattım sorun çözüldü

• paraziti bende kapattım. Karşı taraf daha iyi oldu dedi. Ne gereksiz birşey
  • Aynı sıkıntıdan götürüp az daha telefonu geri veriyorduk.
    Ayarı kapattık sorun çözüldü.

Teşekkürler arkadaşlar.
  • samsung galaxy s serilerinin hepsinde ses sorunu var ben hakem heytine baş vurdum paramı geri alacağım gidip iphone 4s alacağım
  • ana konuya baksanız görürsünüz cevabı zaten .
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti3535

samsung galaxy s serilerinin hepsinde ses sorunu var ben hakem heytine baş vurdum paramı geri alacağım gidip iphone 4s alacağım

Doğrusunu yaparsınız android demek araştırma demektir. Eğer ki donanım ile ilgili sıkıntı yoksa (ki zaten yok olsa değişim yapılır) her sorunun çözümü var.
  • Parazit gidermeyi kapatınca sorun bitti saolun.
  • arkadaşlar teşekkürler bende kaç zamandır üzülüyordum telefonumda fabrikasyon bir hata var diye. telpa ve samsungla kapışmanın ruh hali yaşar olmuştum. ama parazit gidericiyi kapatınca sorun çözüldü. arkadaşlar arasında bile dalga konusu olmaya başlamıştım artık. 2000 tl lik telefonun mikrofonundan ses çıkmıyor diye
  • Arkadaşlar telas yok aynısı bende de olmustu götürün samsung bayiine hemen güncelleme yapıyorlar sorun çözülüyor veya googledan kies programını indirip sizde güncelleme yapabilirsiniz.

• Arkadaslar , parazit kaldırma seceneğini bulamıyorum ben..

Yardımcı olurmusunuz
  • Kesinlikle böyle bişeyi kabullenme kaç tane iphone ipad aldıysam orayı yıktım yine birebir değiştirdim artislik yapan satıcıları tüketici hakem heyetine verdim para iadesi aldım bu konuda sessiz kalmayın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum.Burada yazılı olan herşeyi yaptım parazit azaltma vs.. ama yinede sesim karşı tarafa boğuk gidiyor.Önceden böyle bir sorunum yoktu.Sonra dan ortaya çıktı bu sorun.Başka bir çözümü var mı?
  • ACİL YARDIM !!!!

ARKADAŞLAR GALAXY S3 TELEFONUMA ODİN İLE 4.1.2 YAZILIM YÜKLEDİM ÖNCE ARAMADA SES PROBLEMİ OLUŞTU BENİM SESİM KARŞI TARAFA ULAŞMIYO ŞİMDİ DE REHBERDEKİ İSİMLERİ ARAMAYA KALKTIĞIMDA AĞ YADA SİMCARD SORUNU DİYOR NASIL ÇÖZEBİLİRİM BU SORUNLARI

HERKESE KOLAY GELSİN YARIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    ÜMİT
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.