Şimdi Ara

samsung galaxy s3 neo türkiye garantili 706 tl + 50 tl world puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    babama discovery mi alıym s3 neo mu alayım derken aradaki 50 tl(indirimlerle) ye aldanmadım ve s3 neo aldım.
    alış:
    samsung galaxy s3 neo yu bugün gittigidiyorun yüzde 7 indirimiyle 706 tl tek çekim artı 50 tl world puan yüklenecek yani sonuçta 656 tl ye samsung türkiye garantili s3 neo almış bulunmaktayım hızlıal mağazı aracılığıyla ve gittigidiyordan.
    yararlanmak isteyenlere duyrulur.

mavi ve beyaz var. ben mavi aldım.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s3-neo-i9301-16-gb-mavi-150386636

düzenleme:birde kargo ücreti varmış o daha belli değil ama 5-10 lira bişeydir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 13 Mart 2015; 16:51:58 >

• kesinlikle katılıyorum hocam dogru bir tercih yapmışın 50 lira 100 lira fazla ver s3 neo al kaldıkı birde turkıye garantılı ben discovery kullanıyorum pişmanım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sempatikboy666 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    şuan lumia 520 var o kadar pişmanızki
    babamın yaptığı konuşmak rehbere girmek ve sms almak.internet hiç kullanmıyoruz.
    bunlara rağmen telefon sürekli kitleniyor yan tuşlar bozuluyor servise veriyoruz uğraşıyoruz birde rehberdeki isimleri karıştırmaya başladı.
    1 sene s3 kullandım hiç sorunum yoktu o yüzden s3 aldım kurtulduk dert tasadan.
  • zonefone 5 ile s3 neo arasında kalınca tercih hangisi
  • mstfmrv M kullanıcısına yanıt
    zenfone 5 de düşündüm araştırdım fakat ekran büyüklüğünde 0,2 fark var ama zenfone 5 in altı uzun ve kaba.
    tamam ince ama s3 den büyük arada ekranda 0,2 lük fark olmasına rağmen.
    s3 den de memnundum 1 sene kullandım şimdi kardeşimde hala sorunsuz .

düzenleme:
    s3 derim ben araştırmalarım sonucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 13 Mart 2015; 17:03:36 >
  • çok iyi tercih hocam...
    ben discoveryi aldım klonlandı
    sonra şarj soketı sorunu
    daha sonra arka kapagı hiç çıkarmazdım en fazla 5 6 kez cıkartmısımdır damak yerlerınden kırıldı
    şimdide işık sorunu var sarı ışık gibi bişşey
    servıs zaten berbat ötesi herşeye para isterler
    kısacası türkiye garantili bir samsung s3 neo discovery den kat kat iyi bir telefondur bence hayırlı olsun güle güle kullanın...

• sempatikboy666 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam,daha iyileri sizin olsun
  • ne dersiniz alinirmi bu telefon uzun zamandir abime telefon ariyorum alayim bir tane olmadi yorlara gore

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    bu fiyata bu özellikte ve servis kalitesi ile alınabilecek tek telefon benim araştırmalarıma göre.
    discovery 1
    discovery 2 mini falan derken bunda karar kıldım babam için.
    evdede s3 var 2 yıllık ve sorunsuz maaşallah,1 sene ben kullandım memnundum şuan iphone 5s deyim.
    bütçe varsa tabiki en aşşağı 5s derim.
    fiyat aralığın buysa s3 neo derim.en uygun fiyatta burda var.
  • Bende note 2 ile bunun arasında kararsızım şuan

Neo yeni donanım

note 2 nin 3100 mah lık bataryası benim ilgimi çekiyor ve 2 gb ram var

Neoda 2100 lük batarya var

100 lira daha koyup note 2 almayı düşünüyorum

Şu zamanda hala note2 alınır mı hala
  • 4Gsiz hiç bir telefon alınmaz s3neoda alınmaz rehberi geç açıyor ve samsung dandikliği var.

• CODY kullanıcısına yanıt
    Note 2 de şarj performans ı olarak çok iyi bir telefon.eğer büyük ekran istemem daha da yeni olsun dersen s4 lere de bakabilirsin.

• turkeytv kullanıcısına yanıt
    Haklısın sırf rehber beklemesi olmadığından 5s aldım fakat babama alacağım fiyat perfotmans ürünü s3 neo.babam netsiz kullanacak ve uygulama da olmayacak o yüzden rehber kasmaz diye düşünüyorum.deneyip göreceğiz.

• Samsung turkıye garantsini göremedım. Nerde yazıyor?

• telefon siparişinde alıcıya kargo ücreti kakalayanıda ilk defa gördüm
  • Hızlıalı Aradım bu mağaza sizin mi dedim evet dediler telefonda Samsung Türkiye garantili dediler. sonra birde gg den mesaj attım cevap olarak Samsung Türkiye garantili dediler ona göre sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 14 Mart 2015; 12:59:28 >
  • Şuan için en ideal telefon paralel ithalat lg g3,1200 tl den bulabiliyorsun.4g olayına da takma derim şuan herşey çok yeni oturması için en az 2 sene zamanı var.
  • Avrupa 5g ye hazirlik yapiyor bizdeki 4g ler satilsinbide onu aliriz. Her sene telefon almak bagimlilik yapti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın
    8 liralık cam filmini ücretsiz kargo ile alan ben telefonun ücreti uygun olunca kargo ücretine tamam dedim.
  • Genpa garantili i9300ı 638TL ye aldm persembe gunki indirim ile. WP dahil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.