Şimdi Ara

samsung galaxy s3 mini şebeke kendi kendine gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1 hafta kadar önce media markt tan aldığım galaxy s3 mini telefonumda sanırım 5 veya 6 defadır şebeke gidiyor ve gelmiyor.

telefonu cebimde taşırken bir bakıyorum şebeke gitmiş yeniden başlatmadığım sürecede gelmiyor.
    ağa kayıtlı değil hatası veriyor şebekelerden arattırma yapıyorum otomatikte bulmuyor hattım vodafone.
    manuel olarak seçiyorum ağa kaydedilemedi diyor yani yeniden başlatmak zorunda kalıyorum tekrar şebeke gelmesi için.

sizce telefonum arızalımı? hergün oluyor neredeyse cebimde taşıdığım zamanlarda telefon çekmiyor ve gidiyor diye tahmin ediyorum ama neden tekrar bağlanamıyor ve inanın çok sinir bozucu telefonum uzun süre hiç çalmayınca bir bakıyorum şebeke düşmüş.

sizce ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: tembeler

merhaba arkadaşlar 1 hafta kadar önce media markt tan aldığım galaxy s3 mini telefonumda sanırım 5 veya 6 defadır şebeke gidiyor ve gelmiyor.

telefonu cebimde taşırken bir bakıyorum şebeke gitmiş yeniden başlatmadığım sürecede gelmiyor.
    ağa kayıtlı değil hatası veriyor şebekelerden arattırma yapıyorum otomatikte bulmuyor hattım vodafone.
    manuel olarak seçiyorum ağa kaydedilemedi diyor yani yeniden başlatmak zorunda kalıyorum tekrar şebeke gelmesi için.

sizce telefonum arızalımı? hergün oluyor neredeyse cebimde taşıdığım zamanlarda telefon çekmiyor ve gidiyor diye tahmin ediyorum ama neden tekrar bağlanamıyor ve inanın çok sinir bozucu telefonum uzun süre hiç çalmayınca bir bakıyorum şebeke düşmüş.

sizce ne yapabilirim?

Telefonun güncellemelerini yap ve 2g modunda telefonu kullan.

hocam telefon zaten güncel güncellemeden kastınız farklı yüklemem gereken bir seymi tam anlamadım. 4.1.2 sürümü mevcut.

ayrıca mobil veri kullanmıyorum hep kapalı yani 2g vs. açık değil yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 15 Ağustos 2013; 22:18:01 >

• Aynı sorunu bende yaşıyorum
    telefondan nefret edecek duruma geldim artık.

Bu nasıl düzelecek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.