DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.264
Cevap
224
Favori
1.496.214
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      33 Mesaj
      19 Ocak 2013 00:01:42
      aranıza yeni katıldım s3 mini yi bugun aldım. ama bir türlü titreşimini kapatamıyorum birde led ışığı var mı bende yanmıyor goremedim? ama titreşim kapatma benim için daha onemli yardımcı olursanız sevinirim..

• 19 Ocak 2013 00:02:40
      quote:

Orijinalden alıntı: furuko1231

Alıntıları Göster

Kesinlikle iftira piksel sayılma olayı yok.

Bende tam alacakken vazgeçtim bu telefondan bugün inceledim ekranını ama öyle piksel sayılma olayı yoktu. Ekranı ile iddialı telefon değil ama gayette iyiydi ekran. Tekrar aklım takıldı s3 miniye, xperia p veya bu bakalım.
      |
      |

• Binbaşı
      1345 Mesaj
      19 Ocak 2013 00:04:46
      Arkadaşlar ana ekrandaki saat hava durumu ve konumun olduğu yer kayboldu nasıl geri gelir varmı bilgisi olan. resimde görülen yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugayadıgüzel -- 19 Ocak 2013; 0:09:21 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      19 Ocak 2013 00:24:28
      quote:

Orijinalden alıntı: daredevil55

aranıza yeni katıldım s3 mini yi bugun aldım. ama bir türlü titreşimini kapatamıyorum birde led ışığı var mı bende yanmıyor goremedim? ama titreşim kapatma benim için daha onemli yardımcı olursanız sevinirim..

bendede aynı sorun titreşim illa bi yerde titriyo çok gıcık bir şey.yokmu çözümü.
      |
      |

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      19 Ocak 2013 00:57:28
      quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

Arkadaşlar ana ekrandaki saat hava durumu ve konumun olduğu yer kayboldu nasıl geri gelir varmı bilgisi olan. resimde görülen yer

Menuye girdigin zaman sag ust kosede Widgetler yaziyor ona tikla ordan hava durumu widget ini bulup tutup istedigin ekrana birakbilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      19 Ocak 2013 00:58:43
      titreşimi cihaz titreşiminden oluşturu tıklayın. sonra kaydet deyın ama ekrana dokunmadan. siz ekrana dokundukca titresim veriyor
      |
      |

• Çavuş
      59 Mesaj
      19 Ocak 2013 01:00:44
      ses-cihaz titreşimi- olustur-ortaya dokun-yuvarlak bıtene kadar ekrana dokunma-kaydet de ve bunu titresim olarak sec
      eğer yuvarlak donerken ekrana dokunursan o noktalarda titreşim olur
      |
      |

• Binbaşı
      1675 Mesaj
      19 Ocak 2013 01:06:01
      quote:

Orijinalden alıntı: ancdodo

Arkadaşlar birsey soracaktım. Mesela ben telefona most wanted yükledim onu sd karta yükleyemiyormuyum ? Yani telefon hafızasınamı kaydoluyor.

Custom rom yani cihazı ilk aldığın yazılımında taşıma seçeneği mevcut değil. Root işlemi yaparsan olur. Ama root işlemi cihazını garanti dışı yapacaktır unutma !!..

• Yüzbaşı
      393 Mesaj
      19 Ocak 2013 01:09:39
      quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Alıntıları Göster

Ben aldim kardesim flip cover + 3 adet ekran koruyucu hediye idi cok memnunum seffaf olanlardan

Kaç tlye aldınız acaba? Nerden aldınız linkini verebilir misiniz? Kapak çıkartıp da takilanlardan herhalde değil mi? Bir de ekran koruyucuyu takınca dokunmatik kayganlığında bir azalmadı oluyor mu? Ince mi koruyucu çok belli oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 19 Ocak 2013; 1:11:56 >

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      19 Ocak 2013 01:27:16
      quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

Alıntıları Göster

Kaç tlye aldınız acaba? Nerden aldınız linkini verebilir misiniz? Kapak çıkartıp da takilanlardan herhalde değil mi? Bir de ekran koruyucuyu takınca dokunmatik kayganlığında bir azalmadı oluyor mu? Ince mi koruyucu çok belli oluyor mu?

Ben 30 tlye aldim satici urunu kaldirmis yada kalmamis elinde buyuk ihtimal ama gitti gidiyor da var benzer urunlerden cok asiri belli olmuyor ama dikkatli bakinca anlasiliyor tabi ekran koruyucu oldugu hassasiyete gelince pek fazla degisiklik olmuyor alisincq gayet rahat ekran hala yeterince hassas bir problem yasatmiyor

• Teğmen
      199 Mesaj
      19 Ocak 2013 09:48:56
      quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

Alıntıları Göster

dostu bu dedğin olayda tel kapanınca tekrar eski haline geliyor uygulamalar

Yok öyle birşey dostum bizzat test ettim

• Binbaşı
      1224 Mesaj
      19 Ocak 2013 10:01:54
      sadece goldun internet sitesine ozel bir indirim var. Onun disinda vatanda falan indirim yok sanirim. Sanssizlik boyle bisey
      |
      |

• Binbaşı
      1302 Mesaj
      19 Ocak 2013 10:19:19
      quote:

Orijinalden alıntı: posterx

Alıntıları Göster

telefon max. 32gb destekliyor. ama uhs-1 micro sd kart desteklemesi var mı öğrenemedim bir türlü. 70mb okuma 20mb yazma diyorlar ama uhs-1 desteklemeyen telefonlarda da çalışıyor ama daha yavaş veri hızı demekteler...

Kağıt üzerinden max. 32gb diyor ama ben şu anda sandisk 64gb ile kullanıyorum telefonu.

Edep, konuştuğun zaman dilini korumak, yalnız kaldığın zaman kalbini korumak, dışarıya çıktığın zaman gözünü korumaktır...
    • Yarbay
      2212 Mesaj
      19 Ocak 2013 10:38:09
      quote:

Orijinalden alıntı: as66

Alıntıları Göster

Yok öyle birşey dostum bizzat test ettim

bende de devre disi birakmak icin guvenli moda gerek duymuyor. açılınca da eski haline dönmüyor.

|
      |

• 19 Ocak 2013 10:58:05
      Merhaba 1 haftadir keyifle s3 mini mi kullaniyorum.daha once hic samsung kullanmadigimdan bazen gicik oldogom oluyor.mesela mesaj geldiginde sesle birlikte titreşim oluyor.titresimi kaldiriyim sesli bir sekilde uyarsin mesaj geldiginde istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

erzurummuhendislik.wordpress.com
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj
      19 Ocak 2013 11:21:48
      quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

Alıntıları Göster

Custom rom yani cihazı ilk aldığın yazılımında taşıma seçeneği mevcut değil. Root işlemi yaparsan olur. Ama root işlemi cihazını garanti dışı yapacaktır unutma !!..

O zaman ben sadece telefon hafızasını kullanır gibi olacağım öylemi. Rom root gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Bunun başka bir yolu yokmu ? Çünkü hiçbirşeyin telefon hafızasında yer kaplasın istemiyorum. Hafıza kartına nasıl yüklerim bi fikri olan var mı ?

• Yüzbaşı
      370 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Philip Blake

19 Ocak 2013 11:23:32
      Almış bulunuyorum . One V den iyi.

|
      |

without hope, without witness, without reward
    • Yüzbaşı
      393 Mesaj
      19 Ocak 2013 11:39:28
      quote:

Orijinalden alıntı: hamkarpuz

Merhaba 1 haftadir keyifle s3 mini mi kullaniyorum.daha once hic samsung kullanmadigimdan bazen gicik oldogom oluyor.mesela mesaj geldiginde sesle birlikte titreşim oluyor.titresimi kaldiriyim sesli bir sekilde uyarsin mesaj geldiginde istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim

Mesajlasmaya gir. Ana ekran tuşunun solundaki seçenekler tuşuna baş. Sonra ayarlara bas. Orada bildirim ayarları var. Titreşim işaretini kaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdalkesgin -- 19 Ocak 2013; 11:39:57 >

• 19 Ocak 2013 11:44:08
      quote:

Orijinalden alıntı: erdalkesgin

Alıntıları Göster

Mesajlasmaya gir. Ana ekran tuşunun solundaki seçenekler tuşuna baş. Sonra ayarlara bas. Orada bildirim ayarları var. Titreşim işaretini kaldır.

Harikasiniz teşekkürler

|
      |

erzurummuhendislik.wordpress.com
    • Yüzbaşı
      619 Mesaj
      19 Ocak 2013 12:01:36
      quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

Alıntıları Göster

Kağıt üzerinden max. 32gb diyor ama ben şu anda sandisk 64gb ile kullanıyorum telefonu.

Peki herhangi bir kasma takilma varmi dostum alsak rahat kullanirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 19 Ocak 2013; 12:02:11 >

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
3,188
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.