Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
18.680
Cevap
206
Favori
1.538.211
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Giriş
    474 Mesaj
    Kullanılmamış orjinal kulaklık Kaç para eder?
    |
    |
    Telefonda oyun oynarken birden siyah ekrandayken 1 tane olu pixel farkettim telefonu kapatip acinca normale dondu pixel testi yaptigimda olu pixel vardi kapatip acinca normale dondu dedigim gibi garantiye gonderiyimmi sizce daha yeni geldi zaten telefon 1 hafata oldu bataryasi degismisti ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 5 Şubat 2014; 0:00:56 >
    |
    |

Ayni sorun bende de oldu telefonun sarji yuzde 30ken bir anda kapaniyordu yuzde 1 de aciliyordu tekrar garantiye yolladim bataryayi degistirmisler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Oscar Bravo Echo

Orijinalden alıntı: limak07

Ayni sorun bende de oldu telefonun sarji yuzde 30ken bir anda kapaniyordu yuzde 1 de aciliyordu tekrar garantiye yolladim bataryayi degistirmisler.

Telefona daha önce root felan attım acaba ondan mı oluyor siz atınız mı

|
    |

Defalarca root ettim butun custom romlari yukledim onla ilgisi yok ben asiri kullaniyorum telefonu sarkdaykende cok kullandim ondan oldu buyuk ihtimal benim bataryada hafif sislikte vardi.

|
    |
    Bahsedilenler: Oscar Bravo Echo

ilk sayfaya orjinal video indirmek için link eklenmemiş,youtube dan azda olsa görüntü kaybı olur,orjinal video indirme linki olsaydı iyi olurdu,bu telefonu alsaydım eklerdim
    |
    |

http://www.aliexpress.com/item/New-arrived-Real-1-1-I9300-MTK6577-S3-mini-I8190-Android4-1-4-0-IPS-screen/1519029497.html?s=p
    bu cihaz sahibinden alcaktım çin malıymış bunu almaya karar verdim bana yardımcı olabilirmiiniz

Orijinalden alıntı: gamgamstyla

arkadaşlar aliexpresten bir galaxy s3 mini alcam ama kapıda ödemeli nasıl alabilirim noğlur yardımcı olurmusunuz lütfen bu telefonu alcam
    http://www.aliexpress.com/item/New-arrived-Real-1-1-I9300-MTK6577-S3-mini-I8190-Android4-1-4-0-IPS-screen/1519029497.html?s=p
    bu cihaz sahibinden alcaktım çin malıymış bunu almaya karar verdim bana yardımcı olabilirmiiniz

Telefon replika almayın paranızı çöpe atmayın .. ıps ekranın ne işi var s3 mini de uyduruyorlar gitsin ...
    |
    |

• Yarbay
    2229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bemsar

S3 mini mi lumia920 ile değiştirmeyi planlıyorum. Mantıklı bir seçim olurmu sizce ??

aynı teklifi bana yap saniyesinde kabul ederim. (eğer bir arıza yoksa)

tabi tercih meselesi ama ben kabul edersim. kablosuz sarj için değer.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: gamgamstyla

arkadaşlar aliexpresten bir galaxy s3 mini alcam ama kapıda ödemeli nasıl alabilirim noğlur yardımcı olurmusunuz lütfen bu telefonu alcam

Hocam sen hiç bulaşma bence. Olaya baya bir yabancısın sanki olaylara
    1- Yurtdısından telefon alırken gümrük farkedese geri gönderir. karsı alıcı paranı iade edebilir de camura da yatabilir.
    2- Yurtdısından alınca kapıda ödeme olmuyor aliexpress artık paypal da kabul etmiyor. aliexpress den 4 ürün aldım 3 ü uzun beklemeler sonucu gelmedi. 4. işlem geldi (Ayrı işlemler ayrı satıcılar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    761 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar s3 mini kullaniyorum ve ekranda resimdeki gibi nokta var sanırsam ölü piksel ne yapmalıyım bi yolu yok mu yardım edin lütfen kafayı yicem :'(

|
    |

Ayni sorun dun aksam bende de oldu telefonu kapatip actim normale dondu bendeki tembel pikselmis.

|
    |
    Bahsedilenler: xhakan23

|
    |

Orijinalden alıntı: mrwolcano

merhaba arkadaşlar,
    neredeyse tüm forumu okudum ama daha önce bu konuda 6-7 soru sorulmasına rağmen herhangi bir cevap verilememiş veya bulunamamış.
    arkadaşların yaşadığı sorunu bende yaşıyorum.Şöyle ki;
    telefonda herhangi bir çekme sorunu olmamasına rağmen ne ulaşılabiliyor ne de ben arama yapabiliyorum. geçen hafta garantiye gönderdim bugün geldi ama sorun devam ediyor.telefon kapatılıp açıldığı zaman sorun kalmıyor.servisin verdiği cevap: "telefonunuzda herhangi bir sorun bulunamamıştır" oldu. (delta servis)
    acaba bir fikri olan var mı?

Ben telefonu alalı 1 ay ya oldu ya olmadı ama aynı problem bende de var. Operatör sinyali gayet iyi iken telefonla arama yapamıyorum ve beni de arayamıyorlar. Konum değiştirmeden telefonu aç-kapa yapınca normale dönüyor.

Acayip canım sıkıldı :(

• Binbaşı
    1517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Merhaba arkadaşlar telefon kendi kendine reset atıyor ve şarjım %70 ken birden %5 lere iniyor...Günde en az bir kere oluyor bu durum...Çok can sıkıcı..Var mıdır bi çözümü??

Bende de dun basladi. Belli bi yuzdedeyken kapaniyor. Actigimda 0 gosteriyor. Sarja takiyorum hemen doluyor vs. Telefonu ne zaman almistiniz

Bi sorunum var yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

Attigim resimde görüldügü üzere mesajlar kısmı 2 gözüküyo. Ancak herhangi bi mesaj falan yok. Sanırım bugta kaldi. Onu duzeltemiyorum. Defalarca ac kapat yaptim ama sorun duzelmedi yine. Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wayspa -- 5 Şubat 2014; 22:03:16 >

• Yarbay
    3883 Mesaj

Ayarlar-Uygulama yöneticisi-Tüm uygulamalar sağa çekmelisiniz.- Mesajlaşma-Veriyi sil ve önbelleği sil. Aynı şehilde Touchwiz başlatıcıya da yapın büyük ihtimalle düzelir.
    |
    |
    wayspa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif
    |
    |
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.