DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
19.266
Cevap
224
Favori
1.496.937
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      348 Mesaj
      21 Mart 2013 20:49:14
      herkese iyi akşamlar..
      ben dün vatan bilgisayardan s3 mini aldım..aslında aklımda sony vardı ama mağazadaki arkadaş kanıma girdi aldım çıktım. hoşuma gitmedi de değil..ama bir sorunum var, telefon görüşmesi sırasında ses karşıya çok boğuk gidiyor. telefonu aldıktan hemen sonra aradığım 3 kişi de aynı şeyi söyledi..sanki kulaklıkla konuşuyorum da kulaklığın mikrofonu kazagımın içinde kalmış gibi yani:) ya da elimle mikrofonu kapatıyorum gibi. eve gelince eşimin telefonunu aldım ve miniyi eşime verip deneme yaptım gerçekten ses anormal boğuk geliyor. telefondan telefona giden gelen ses miktarı değişebiliyor biliyorum ama bu kadar olmamalı. neyse bugün vatan'a götürdüm ve tabiki onlar da servise gönderip değişim onayı almamız gerek dediler. ben de bari ben de kendim götüreyim belki daha hızlı olur dedim..telefonu teslim ettim. bakalım ne sonuç çıkacak. eğer "bu telefonda problem yok bunlar böyle" derlerse işte o zaman kötü.
      aynı problemi yaşayan var mı acaba..veya bir çözümü var mı? nedense benim içime değişim onayı vermeyecekler gibi doğuyor ve canım çok sıkkın.

• Çavuş
      85 Mesaj
      21 Mart 2013 20:50:14
      quote:

Orijinalden alıntı: crankestain

Arkadaşlar sizde Android OS ve Android sistemi % kaç şarj yiyor ?

Benim Android OS %14
      Android sistemi %18

Normal mi sizce ?

android os %29 android sistem %5 akşam yatarken şarza taktım sabah 6 da çıkartıp işe gittim şuan şarzım % 72 bende buna şaşırıyorum ilk aldığım günlerde çok çabuk bitiyordu akşamları dayanamaqyıp şarza takıyordum şimdi şarzımdan memnununmgece yatarken şarza takmasam acaba yarını çıkarırmı merak ediyorum.tabi dayanamayıp gece yatarken şarza takmadan duramıyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1303 Mesaj
      21 Mart 2013 21:18:49
      Arkadaşlar samsung un teknik servisi nasıldır? Bu telefonu almayı düşünüyorum da teknik servisini merak ettim bir arıza konusunda yeterince yardımcı olup olmayacaklarını merak ediyorum.

Bir de muhtemelen sorunun cevabı evet ama root yapınca telefonun garantisi gidiyor değil mi?

• Onbaşı
      25 Mesaj
      21 Mart 2013 21:18:54
      APN AYRLARINIZ NE ARKADAŞLAR
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      21 Mart 2013 21:32:36
      Telefonu bir kere 1 saatlik şarj ettim tam dolmadı oda
      Telefonu açar açmaz daha hiçbirşey açmadan
      Pile baktığımda ekran parlaklığı orta ayarda
      Ekran %53
      Android Sistemi %13
      Android OS % 12
      İnternete bağlanmadım ama %6 diyo
      Ortam sunucusu %6
      Google arama %2
      Google play %2
      Fruit ninja %2
      Program oyun vs açık deil ama nasıl bukdr yiyor şarj anlamadım .

• Onbaşı
      25 Mesaj
      21 Mart 2013 21:38:31
      internette sorun yaşıyan yok mu benden başka
      |
      |

• Yüzbaşı
      938 Mesaj
      21 Mart 2013 22:46:48
      Nisan'ın hemen başında ben de katılacağım gruba kısmetse, mesajım bulunsun.
      |
      |

• Er
      4 Mesaj
      21 Mart 2013 23:07:55
      Merhabalar beni de aranıza alın s3 mini dostlarım
      |
      |

• Teğmen
      113 Mesaj
      21 Mart 2013 23:12:59
      quote:

Orijinalden alıntı: ÇekResti

Telefonu bir kere 1 saatlik şarj ettim tam dolmadı oda
      Telefonu açar açmaz daha hiçbirşey açmadan
      Pile baktığımda ekran parlaklığı orta ayarda
      Ekran %53
      Android Sistemi %13
      Android OS % 12
      İnternete bağlanmadım ama %6 diyo
      Ortam sunucusu %6
      Google arama %2
      Google play %2
      Fruit ninja %2
      Program oyun vs açık deil ama nasıl bukdr yiyor şarj anlamadım .

hocam o herkeste olur sarjdan cıkarttıktan sonra hemen bakarsanız ya ekran ya da medya yüzde 50nin üzerinde oluyo ama sonra değerler iniyo normale dönüyo o normal sanırım..bende bir ara şarjdan cıkartıp baktım medya yüzde 90a gelmişti ama sonra indi herkeste böyle oluyordur sanırım..
      |
      |

"ASUS ZENFONE 6"
    • Yarbay
      2657 Mesaj
      21 Mart 2013 23:16:35
      quote:

Orijinalden alıntı: kayas

herkese iyi akşamlar..
      ben dün vatan bilgisayardan s3 mini aldım..aslında aklımda sony vardı ama mağazadaki arkadaş kanıma girdi aldım çıktım. hoşuma gitmedi de değil..ama bir sorunum var, telefon görüşmesi sırasında ses karşıya çok boğuk gidiyor. telefonu aldıktan hemen sonra aradığım 3 kişi de aynı şeyi söyledi..sanki kulaklıkla konuşuyorum da kulaklığın mikrofonu kazagımın içinde kalmış gibi yani:) ya da elimle mikrofonu kapatıyorum gibi. eve gelince eşimin telefonunu aldım ve miniyi eşime verip deneme yaptım gerçekten ses anormal boğuk geliyor. telefondan telefona giden gelen ses miktarı değişebiliyor biliyorum ama bu kadar olmamalı. neyse bugün vatan'a götürdüm ve tabiki onlar da servise gönderip değişim onayı almamız gerek dediler. ben de bari ben de kendim götüreyim belki daha hızlı olur dedim..telefonu teslim ettim. bakalım ne sonuç çıkacak. eğer "bu telefonda problem yok bunlar böyle" derlerse işte o zaman kötü.
      aynı problemi yaşayan var mı acaba..veya bir çözümü var mı? nedense benim içime değişim onayı vermeyecekler gibi doğuyor ve canım çok sıkkın.

Böyle bir sıkıntı yaşayanlar duydum ama herkeste böyle değil . Keşke vatanda iken kontrol etseydiniz ben herşeyini kontrol ederek teslim alırım elektronik cihazlarda . Değişim kararının çıkma ihtimali olsa da belirlenen bir donanım arızası varsa onu değiştirirler verirler hocam . Bu da 20 gün gibi bir süre sürebilir malesef ...

Alıntıları Göster

Samsung'un teknik servisi çok iyi kardeş . Samsung'a TELPA, BAŞARI ve SAMSUNG TÜRKİYE bakıyor . Bulunduğunuz yerde hangisi varsa gidin yardımcı olurlar . Root yapınca garanti gitmiyor diyenler de var gidiyor diyenlerde var halaa muallakta bu sorunun cevabı ama garanti firmaları gidiyor diyor genelde ama unroot yapıp gönderilirse cihaz, o zaman birşey olmuyor diyende var

quote:

Orijinalden alıntı: burc_35

internette sorun yaşıyan yok mu benden başka

Ne gibi bir sorun ?
      |
      |

• Teğmen
      113 Mesaj
      21 Mart 2013 23:18:09
      quote:

Orijinalden alıntı: kayas

herkese iyi akşamlar..

geçmiş olsun inşallah olumlu bi sonuc çıkar..bende öyle bi sorun yok ve şuana kadarda birisi böyle bi sorundan bahsetmedi diye biliyorum inşallah bi çözümü bulunur tekrardan geçmiş olsun..
      |
      |

"ASUS ZENFONE 6"
    • Teğmen
      138 Mesaj
      21 Mart 2013 23:33:30
      quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba19

Alıntıları Göster

ablam o ben yokken aldılar fotorafını attı bana :) yanlışlık olmasın :D

Tamam cok sağ ol haftasonu Ankaraya bakacağım :)
      |
      |

• Yarbay
      5307 Mesaj
      22 Mart 2013 01:17:31
      telefonun Kore veya Çin'de mi üretildiğini nasıl anlıyoruz.
      Kutusuna da baktım ama bir şey göremedim?
      |
      |

• Binbaşı
      1114 Mesaj
      22 Mart 2013 01:18:11
      telefonu kardeşime aldık yeni. ben ace 2 kullanıyorum ama bi sorum olacak?

ekran niye ace 2 kadar net değil bunu açıklar mısınız? ekran amoled diye mi?

birde önerebileceğiniz en kaliteli kılıf + ekran koruyucu alacağız. link atarsanız sevinirim.

• Yarbay
      5307 Mesaj
      22 Mart 2013 01:26:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Emre1645

telefonu kardeşime aldık yeni. ben ace 2 kullanıyorum ama bi sorum olacak?

ekran niye ace 2 kadar net değil bunu açıklar mısınız? ekran amoled diye mi?

birde önerebileceğiniz en kaliteli kılıf + ekran koruyucu alacağız. link atarsanız sevinirim.

bildiğim kadarıyla ace 2 nin çözünürlüğü 480 x 800 (WVGA) 'dür ve 246 ppi pixel density değerine sahiptir.
      s3 mini de 480*800 çözünürlüğe sahip. s3 mini ise piksel yoğunluğu 237 ppi değerindedir.
      Baktığımızda ace 2'nin hem piksel yoğunluğu birazcık daha fazla hemde ace 2 ekranı, s3 mini'ye oranla biraz daha küçük olduğu için daha iyi bir görünüm sağlayacaktır.
      Verilere baktığımızda ace 2'nin ekranı s3 mini kadar net olmayacaktır.

• Binbaşı
      1114 Mesaj
      22 Mart 2013 01:35:12
      quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Alıntıları Göster

bildiğim kadarıyla ace 2 nin çözünürlüğü 480 x 800 (WVGA) 'dür ve 246 ppi pixel density değerine sahiptir.
      s3 mini de 480*800 çözünürlüğe sahip. s3 mini ise piksel yoğunluğu 237 ppi değerindedir.
      Baktığımızda ace 2'nin hem piksel yoğunluğu birazcık daha fazla hemde ace 2 ekranı, s3 mini'ye oranla biraz daha küçük olduğu için daha iyi bir görünüm sağlayacaktır.
      Verilere baktığımızda ace 2'nin ekranı s3 mini kadar net olmayacaktır.

evet bir daha baktım s3 mininin ekranı çok az daha büyük o yüzden netliği azalmış ace 2 ye oranla.

peki şeffaf koruyucu yapıştırsak telefona görüntüde iyileşme olur mu biraz?
      |
      |

• Binbaşı
      1237 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Ulquiorra Cifer

iOS Beta Tester
      22 Mart 2013 09:28:10
      Merhaba, 2 gündür şarjda bi sıkıntı var.

Dün gece saat 23'de yatmadan önce pil durumu %75 civarlarındaydı, demin baktığımda (saat 10.00) %35'e düşmüş. :S bunun nedeni nedir? açık program olmadığına eminim, hergün yatmadan önce kontrol ediyorum.

Bugün ise %100'den %84'e düşmüş.
      Pil durumuna baktığımda;
      -Android OS : %43
      -Cihaz Boşta : %25
      -Hücre Askıda : %22
      geri kalanları %4 , %2 felan.

Şöyle bir ayrıntı vereyim. çarşamba günü şarj tam dolmadan şarjdan çıkarmak zorunda kaldım(%65) hastaneye gitmiştim ve orada şarjı %15'e düşesiye kadar kullandım. eve geldiğimde %100'e doldurdum. bundan dolayı olabilir mi?

• Çavuş
      77 Mesaj
      22 Mart 2013 10:25:29
      quote:

Orijinalden alıntı: uppps977

Merhaba, 2 gündür şarjda bi sıkıntı var.

Dün gece saat 23'de yatmadan önce pil durumu %75 civarlarındaydı, demin baktığımda (saat 10.00) %35'e düşmüş. :S bunun nedeni nedir? açık program olmadığına eminim, hergün yatmadan önce kontrol ediyorum.

Bugün ise %100'den %84'e düşmüş.
      Pil durumuna baktığımda;
      -Android OS : %43
      -Cihaz Boşta : %25
      -Hücre Askıda : %22
      geri kalanları %4 , %2 felan.

Şöyle bir ayrıntı vereyim. çarşamba günü şarj tam dolmadan şarjdan çıkarmak zorunda kaldım(%65) hastaneye gitmiştim ve orada şarjı %15'e düşesiye kadar kullandım. eve geldiğimde %100'e doldurdum. bundan dolayı olabilir mi?

Yüklediğin oyun ve programla ilgili olabiliyor ...
      |
      |

• Çavuş
      51 Mesaj
      22 Mart 2013 10:53:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

Alıntıları Göster

Hayır tam tersi hocam . Bende de şu an cihaz boşta %7 sarjımda %70lerde ...

selam ,

aynı ürün . Bugün geçti elimewww.samsungavm.com dan aldım . Orjinal ve çok şık .
      |
      |
    • Teğmen
      227 Mesaj
      22 Mart 2013 12:45:59
      arkadaşlar uygun fiyata satan bir yer varmıdır bildiğiniz ben 730 a buldum bir siteden ama baskada ucuzlayabillirmi
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.