DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
19.266
Cevap
224
Favori
1.496.937
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 18:16:44
      quote:

Orijinalden alıntı: emrekaya17

teşekkürlerr:)

Önemli değil
      |
      |

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 18:18:41
      quote:

Orijinalden alıntı: furuko1231

yada o hepsi ve parça listelerinin oldugu yeri sağ tarafa dogru kaydırın orda en sonda klasörler var ordadır

Hocam o klasörleri bulmak çok sıkıntı oluyor yahu. Müzik oynatıyorken başka listelere gireceğimizde geri geri çıkmaya çalışırken komple müzik çalar kapanıyor. Bu yüzden ben ortada 3'lü işaretlerin en sağındakine yani 3.süne tıklıyorum sonra yukarıdan klasörleri seçiyorum Belki bazı arkadaşlara da yardımım dokunur diye yazayım dedim
      |
      |

Selçuk Üniversitesi
    • Yüzbaşı
      619 Mesaj
      18 Mart 2013 18:42:40
      Arkadaslar muzik calarda sık kullandıgımiz muzikleri ekleyebilcegimiz bir yer yokmu yada tavsiye edeceginiz bir muzik calar uygulamasi 600 tane muzik icinden sevdigim 30 muzigi bulmak zor oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limak07 -- 18 Mart 2013; 18:43:26 >

• Yüzbaşı
      605 Mesaj
      18 Mart 2013 18:43:20
      quote:

eregenthov44
      Dostum ben tekirdağdayım burada bi telefoncudan aldım istanbuldan getirmiş kendisi 4 5 çeşit vardı ve normal flip cover kılıfta vardı fiyatları hep aynıydı en son bu kılıfı gösterdi tipinide malzemesinide çok beğendim hoşuma giden buydu ve bunu aldım renk olarak sadece siyah vardı ki benim telefon mavi bende kılıfı ya siyah yada mavi alacaktım daha iyi oldu hem beyaz ve açık renk kılıf kullanan arkadaşlarımda var onlar şikayetçi çok kirleniyormuş ve görüntü kirliliği oluşuyomuş benim böyle bir sorunum yok kılıf gerçekten kaliteli heryerini sarıyo telefonun ve sağlam şekilde tutuyo çıkması imkansız içinde tek bir sorunu var hatta sorun demiyelim eksik diyelim yan taraftan kapandığı için sabit yere bi mıknatıs koysalardı ekran açılmazdı en azından düşürdüğümüzde ekrana da bi zarar gelmezdi ama böyle bi telefonum var ve yeterince iyi koruyorum düşürmedim ve inşallahta düşürmem çok dikkat ediyorum oyüzden hiç bi şekilde sorun olmuyo ve kılıfın fiyatı 30 tl netten bakarım aynısını bulabilirsem link veririm kardeşim :)
      |
      |

• Yüzbaşı
      605 Mesaj
      18 Mart 2013 18:48:23
      quote:

cannurkars
      dostum telefonda flash desteği yok ve bu grubun ilk sayfasında flash programı var indirip kurulunca sıkıntı olacağını sanmıyorum ben indirdim ama kurmadım çünkü youtube olsun her türlü siteye giriyorum ve videoları izleyebiliyorum nasıl iş bende anlamış değilim ama oluyo işte yüklemediğim halde izleyebiliyorum sorun olsaydı programı yükleyecektim ama yüklemedim.kalite konusunda tartışmıştık önceden telefon 1080p video açmıyo pcden atarken dönüştürülsünmü diye soruyo ona bastığınız zaman videonun orjinal formatı mp4 mkv falanda olsa direk wmv yapıyo 720p olarak izliyoruz ama ekranımız 4 inç olduğu için 720p ve 1080p arasında hiç bir fark olmaz ayrıca şöyle bi konu var telefonun erkanı süper amoled fazlası ile parlak ve canlı renklere sahip ben şahsen denedim acayip kaliteli yani izlettiğim herkes birkere daha izliyor güzel bi telefon vallahi memnunum ben :)

• Çavuş
      48 Mesaj
      18 Mart 2013 19:13:57
      quote:

Orijinalden alıntı: osmani69

Alıntıları Göster

dostum telefonda flash desteği yok ve bu grubun ilk sayfasında flash programı var indirip kurulunca sıkıntı olacağını sanmıyorum ben indirdim ama kurmadım çünkü youtube olsun her türlü siteye giriyorum ve videoları izleyebiliyorum nasıl iş bende anlamış değilim ama oluyo işte yüklemediğim halde izleyebiliyorum sorun olsaydı programı yükleyecektim ama yüklemedim.kalite konusunda tartışmıştık önceden telefon 1080p video açmıyo pcden atarken dönüştürülsünmü diye soruyo ona bastığınız zaman videonun orjinal formatı mp4 mkv falanda olsa direk wmv yapıyo 720p olarak izliyoruz ama ekranımız 4 inç olduğu için 720p ve 1080p arasında hiç bir fark olmaz ayrıca şöyle bi konu var telefonun erkanı süper amoled fazlası ile parlak ve canlı renklere sahip ben şahsen denedim acayip kaliteli yani izlettiğim herkes birkere daha izliyor güzel bi telefon vallahi memnunum ben :)

yani 900 tl verilir mi ve sen kaça aldın ?

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      18 Mart 2013 19:53:07
      3500 mah lık bataryaları öneriyor musunuz veya kullanan var mı acaba

• Çavuş
      51 Mesaj
      18 Mart 2013 21:21:48
      Selamlar,

Benide eklermisiniz . Dün itibarı ile S3 mini kullanıcısıyım :)
    • Yüzbaşı
      484 Mesaj
      18 Mart 2013 21:22:35
      quote:

Orijinalden alıntı: besiktaslı800

Alıntıları Göster

yani 900 tl verilir mi ve sen kaça aldın ?

Bu telefonun yogun kullanicisi olarak ve her ozelligini kullanan biri olarak sunlari soyleyebilirim ki telefon gercekten cok iyi fiyatina gore.Ben 899TL'ye aldim ve cok memnunum.Fiyatina gore cok cok iyi bir cihaz.Son kurusuna kadar ilk defa bir urune helal olsun diyebiliyorum.Bu telefondan daha fazlasini bekleyenler daha ust modellere yonelmelerini tavsiye ediyorum tabi fiyatta dogru orantili artacaktir.Bu telefonun nasil satildigini ben biliyorum.Bu cihazi almak icin Vatan Computer'a gittigimde bu telefonu almak icin sirada benden haric tam 11 kisi gordum sadece o anda.Internetten de istatiksel bilgilere de bakarsaniz Apple'a ciddi bir darbe vurdu Apple'in piyasasindan 4/3 ciddi bir pay aldi bu cihaz.Performans bakimindan bendeki 4s'den bir eksisi yok camera disinda.Buyrun internetten de arastirin herseyi anlayacaksiniz.Samsung bu modeli cikardiginda kendileri bile boyle buyuk bir pazar payi elde edebileceklerini sandiklarini dusunmuyorum.Apple'a gecmis olsun.

• Çavuş
      48 Mesaj
      18 Mart 2013 21:51:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Alıntıları Göster

Bu telefonun yogun kullanicisi olarak ve her ozelligini kullanan biri olarak sunlari soyleyebilirim ki telefon gercekten cok iyi fiyatina gore.Ben 899TL'ye aldim ve cok memnunum.Fiyatina gore cok cok iyi bir cihaz.Son kurusuna kadar ilk defa bir urune helal olsun diyebiliyorum.Bu telefondan daha fazlasini bekleyenler daha ust modellere yonelmelerini tavsiye ediyorum tabi fiyatta dogru orantili artacaktir.Bu telefonun nasil satildigini ben biliyorum.Bu cihazi almak icin Vatan Computer'a gittigimde bu telefonu almak icin sirada benden haric tam 11 kisi gordum sadece o anda.Internetten de istatiksel bilgilere de bakarsaniz Apple'a ciddi bir darbe vurdu Apple'in piyasasindan 4/3 ciddi bir pay aldi bu cihaz.Performans bakimindan bendeki 4s'den bir eksisi yok camera disinda.Buyrun internetten de arastirin herseyi anlayacaksiniz.Samsung bu modeli cikardiginda kendileri bile boyle buyuk bir pazar payi elde edebileceklerini sandiklarini dusunmuyorum.Apple'a gecmis olsun.

internet zaten araştıyorum 2 ay sonra falan kaça bulabilirim telefonu ?
      |
      |

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 21:57:59
      quote:

Orijinalden alıntı: HuckleberryFinn

Selamlar,

Benide eklermisiniz . Dün itibarı ile S3 mini kullanıcısıyım :)

Ekledim hocam, telefonunuz hayırlı olsun. İyi kullanımlar

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 22:04:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Kronossus

Alıntıları Göster

Apple'ı iPhone 5 haricinde asla tercih etmem hocam Hem o kadar para bayılacaksın bir telefona, hemde aldığın performans S3 Mini civarında olacak. iPhone 5'te pek iyi değil ama neyse. Bizim S3 Mini'yle neredeyse aynı donanımdalar şu iPhone 5'ler. Ama optimizasyon var o ayrı konu. Adamlar onu yapmayı becerebiliyorlar. Ama piyasasında önemli düşüşler var. Bence iOS ortamı da oldukça gereksiz. Android'de bu kadar marka çeşitliliği varken iOS'a ne gerek var? Adamlar bir işletim sistemi yapıyorlar sadece Apple kullanabiliyor. Ama geliştiricinin biri bir Android adında işletim sistemi yapıyor bunu tüm markalar kullanabiliyor. Samsung, HTC, LG, Huawei, Motorola aklıma gelmeyenlerde olabilir vs. Bence her türlü Android daha kaliteli. S3 Mini'nin de performansı yeterli fakat özellikler konusunda eksikleri var, Otg ve HDMI gibi...
      |
      |

Selçuk Üniversitesi
    • 18 Mart 2013 22:05:40
      bugün itibariyle bende aranıza katıldım. android 4.1.2 versiyonuyla geldi, bunun yenisi çıktı mı?

Yok imza mimza
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 22:11:56
      quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

bugün itibariyle bende aranıza katıldım. android 4.1.2 versiyonuyla geldi, bunun yenisi çıktı mı?

Henüz daha yenisi yok hocam. Ayrıca yeni versiyonla ilgili herhangi bir bilgi elimizde bulunmuyor.

Selçuk Üniversitesi
    • Teğmen
      211 Mesaj
      18 Mart 2013 22:27:33
      Merhaba ben wipe data yapamıyorum SesYükseltme+Geri Tuşu +Güç Tuşu yapyorum ama telefon titriyor samsung galaxy yazısı geliyor sonra tekrar kapanıyor ve yine aynı yazı geliyor

• 18 Mart 2013 22:30:47
      quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Alıntıları Göster

Henüz daha yenisi yok hocam. Ayrıca yeni versiyonla ilgili herhangi bir bilgi elimizde bulunmuyor.

o zaman uygulama yüklemeye başlayabilirim. tavsiye ettiğiniz uygulamalar var mı?

Yok imza mimza
    • Yarbay
      3047 Mesaj
      18 Mart 2013 22:42:06
      Google Play Store'a girdiğimde Google Play Store çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Nasıl düzeltebilirim bunu?

• Yüzbaşı
      619 Mesaj
      18 Mart 2013 22:48:03
      quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Arkadaslar muzik calarda sık kullandıgımiz muzikleri ekleyebilcegimiz bir yer yokmu yada tavsiye edeceginiz bir muzik calar uygulamasi 600 tane muzik icinden sevdigim 30 muzigi bulmak zor oluyor

Arkadaslar benim soru kaynadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 23:03:49
      quote:

Orijinalden alıntı: limak07

Alıntıları Göster

Arkadaslar benim soru kaynadi

Biraz Android Programlarını araştırsaydın daha iyi olurdu. Bir sürü müzik çalar programı bulacaksın emin ol.

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      18 Mart 2013 23:09:28
      quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Alıntıları Göster

o zaman uygulama yüklemeye başlayabilirim. tavsiye ettiğiniz uygulamalar var mı?

MX Player Pro uygulamasını yükleyebilirsin. Güzel bir video oynatıcı.

Adaffix isimli programı yükleyebilirsin. Eğer hafızasında varsa aradığınız numaranın kime ait olduğunu gösteriyor. İnternet gerekir.

Lig Tv'yi yükleyebilirsin. Tavsiye ederim

WhatsApp, Facebook vs.

Film İzle HD isimli programda da yeni çıkan güzel filmler var
      |
      |

Selçuk Üniversitesi

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.