DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı
19.226
Cevap
232
Favori
1.483.476
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 sonraki >>>
Giriş
      243 Mesaj
      31 Aralık 2012 18:30:51
      cihazı bugün aveadan satın aldım 950 tlye. ilk gözlemlerimden bahsetmek istersem pixel sorunu denen birşey telefonda kesinlikle yok. sadece simgeler yakından bakıldığında biraz renkleniyor gibi olduğu için öyle gözüküyor ve bu da hiçde göze batan bir durum değil inanın.
      cihazda flash desteği var kendim bizzat test ettim dizimagtan video bile izledim.
      menü geçişleri yağ gibi artı telefon çok hızlı.
      ilk olarak birkaç oyun yükledim ve performans ve optimizasyonunun mükemmel ötesi olduğunu gördüm.
      kısacası düşünmeden alabileceğiniz bir telefon galaxy s3 mini.
      herkese öneririrm.

Jay Turser JT-220 Gold Top
      Barcelona LC 3900 Sunburst
      Roland Micro Cube
    • Yüzbaşı
      838 Mesaj
      31 Aralık 2012 18:36:08
      quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Arkadaşlar telefon için telefonun dahilinde olanlardan farklı olarak canlı ekranlar var mıdır? Duvar kağıdı gibi olanlar.

Duvar kağıdı olarak buraya bakabilirsin, tema demek istediysen eğer ben bulamadım.

http://www.seizedesign....-samsung-galaxy-s3-mini/

• Yarbay
      5032 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:03:55
      Galaxy W ile S3 Mini kıyaslaması yapabilecek biri var mı ? W kullanıcısıyım, s3 mini almayı düşünüyorum.

• Binbaşı
      1952 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:21:39
      quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Galaxy W ile S3 Mini kıyaslaması yapabilecek biri var mı ? W kullanıcısıyım, s3 mini almayı düşünüyorum.

tabiki alttaki linke tıklayın.

s3 mini ile galaxy W kıyaslaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 31 Aralık 2012; 19:23:39 >

Şeyhim derki; "Ayıp gören gaybı göremez...’’
    • Binbaşı
      1338 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:23:27
      quote:

Orijinalden alıntı: mert_yldz_

Alıntıları Göster

Duvar kağıdı olarak buraya bakabilirsin, tema demek istediysen eğer ben bulamadım.

http://www.seizedesign....-samsung-galaxy-s3-mini/

Arka planda mesela rüzgar türbini benzeri canlı olan tema mıdır nedir onlardan daha değişik olanlar var mı? Telefona özel yüklenen filan?

Selçuk Üniversitesi
    • Er
      8 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:27:13
      quote:

Arkadaşlar telefon için telefonun dahilinde olanlardan farklı olarak canlı ekranlar var mıdır? Duvar kağıdı gibi olanlar.

ben bu https://play.google.com/store/apps/details?id=net.longearth.particlelivewallpaper&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsIm5ldC5sb25nZWFydGgucGFydGljbGVsaXZld2FsbHBhcGVyIl0. uygulamayı beğendim (kurulum aşamasında reklam felan içermiyor) ama google playde daha bunun gibi free uygulama çok.

Google Playde "livewall" diye arama yaparsanız istediğinizi tam olarak bulursunuz.

Lütfen bu forum başlığındaki konun dışına çıkmayalım ve konu ile ilgisi olmayan bütün mesajların kaldırılmasını (silinmesini) rica ediyorum, sayın adminler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Aralık 2012 19:44:36
      quote:

Tabii ki mini, kıyas kabul etmez.

• Yarbay
      5032 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:49:10
      quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Alıntıları Göster

Teşekkürler, flash desteği dışında her konuda üstün. Peki ama nedir bu flash olayı, çok mu gerekli aydınlatabilecek varmı?

31 Aralık 2012 19:50:22
      4.1.2 güncellemesi haberi ocakta geliyormuş. haber linki:http://www.max icep.com/portal/samsung-galaxy-s-iii-mini-icin-android-412-guncellemesi.html

31 Aralık 2012 19:51:51
      4.1.2 güncellemesi haberi ocakta geliyormuş. haber linki:http://www.max icep.com/portal/samsung-galaxy-s-iii-mini-icin-android-412-guncellemesi.html

• Teğmen
      145 Mesaj
      31 Aralık 2012 19:52:39
      quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Alıntıları Göster

S3 Mini almadan önceki telefonum Wonder idi. 7 ay boyunca kullandım. Yaşadığım en büyük problem ram, telefondaki kasılmalardı. Galaxy W kullananlar bilir menüleri gezerken bile ara sıra takılmalar oluyordu. Bana göre Galaxy W den bir an önce kurtulmaya bak. S3 Minin şarj süresi Wondere göre sanki biraz daha iyi. Karar sizin.

• Binbaşı
      1338 Mesaj
      31 Aralık 2012 20:01:54
      Eklerim tabii ki ama konunun ilk mesajını tamamiyle alıntı yapmana gerek yoktu

cucukx arkadaşım dediğin gibi Google Playde Livewall diye bir araştırma yaptım. Bir çok program çıktı fakat içlerinden kullanışlıları seçmek güç olacak

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1338 Mesaj
      31 Aralık 2012 20:12:51

quote:

Alıntıları Göster

Teşekkürler, flash desteği dışında her konuda üstün. Peki ama nedir bu flash olayı, çok mu gerekli aydınlatabilecek varmı?

Konunun ilk mesajını tamamen okursan eğer flash desteğinin çözüldüğünü göreceksin. Flash için konumda özel yer ayırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Selçuk Üniversitesi
    • Er
      4 Mesaj
      31 Aralık 2012 20:24:33
      telefon bugün elime geçti pixel sorunu zart zurt diye telefonu kötülemeye çalışanların tek amacı telefona çamur atmaktır telefonun hiç bir sıkıntısı yok dört dörtlük telefon elime ilk aldıgım andan itibaren rahatlıgı zerafeti ve dış görünüşüyle çok ilgimi çekti fiyatıda gayet uygun tavsiye ederim imkanınız varsa alın.

Tek sorunum bu uygulama yöneticisindeki uygulamaları nasıl kapatıyoruz?

• Yüzbaşı
      838 Mesaj
      31 Aralık 2012 20:31:31
      quote:

Alıntıları Göster

Arka planda mesela rüzgar türbini benzeri canlı olan tema mıdır nedir onlardan daha değişik olanlar var mı? Telefona özel yüklenen filan?

He onlar tema oluyor :) Googleden yazıp bulabilirsin belki ben birkaç android forumunu yokladım bulamadım.

• Binbaşı
      1338 Mesaj
      31 Aralık 2012 21:11:19
      Telefona gelecek olan 4.1.2 güncellemesi ile ilgili konuyu güncelledim. Güncellemeyi ve özellikleri, videolarla birlikte anlattim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKKnigh[TR] -- 31 Aralık 2012; 21:12:23 >

Selçuk Üniversitesi
      31 Aralık 2012 21:33:03
      http://urun.gittigidiyo...cxid=14489-146659-2357-0 burdaki kılıfı alıcaz ama telefona zarar verirmi magnetik alan

• Binbaşı
      1793 Mesaj
      31 Aralık 2012 21:43:36

• Binbaşı
      1338 Mesaj
      31 Aralık 2012 21:54:53
      Konuya mobil dışında bilgisayardan giremiyodum.Ekran bemveyaz olarak kalıyor. Chrome ve internet explorerda denedim.. Yardım?

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1793 Mesaj
      31 Aralık 2012 22:00:29

quote:

Orijinalden alıntı: har3

http://urun.gittigidiyo...cxid=14489-146659-2357-0 burdaki kılıfı alıcaz ama telefona zarar verirmi magnetik alan

Çok hoş görünüyor fakat biraz kaba gibi sanki.
      Manyetik alan kapasitif ekranın çalışmasını bozabilir, bir de nfc var, bazı yazılarda mıknatıslı kılıfların şarjın bitmesine sebep olabildiği yazılmış.

Reklamlar
Advertisement" width="1" height="1">
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.