DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.266
Cevap
224
Favori
1.496.990
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S3 Mini (GT-i8190) [ANA KONU] ★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5 Not
      25 Aralık 2012 15:55:01
      quote:

Orijinalden alıntı: _halil_

Alıntıları Göster

hafıza kartını takınca otomatik karta atmaya başladı. seçilebiliyor da zaten.

Ama google playden indridigimiz uygulamaları atamıyoruz değilmi hiçbirini.
      |
      |

• Teğmen
      157 Mesaj
      25 Aralık 2012 16:02:50
      @Mat35 Video kayıt yeri bellek kartı yada telefon hafızası olarak seçilebiliyor kontrol ettim
      |
      |

• Yarbay
      3379 Mesaj
      25 Aralık 2012 16:11:08
      Bi video indirme uygulamasi bilen varmi? Internet uzerinden mesela dizimag videolarini indirmek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1796 Mesaj
      25 Aralık 2012 19:29:58
      Ben de bir s3 mini kullanıcısıyım
      |
      |
    • Teğmen
      145 Mesaj
      25 Aralık 2012 20:27:39
      arkadaşlar ben de yeni samsung s3 mini aldım çok sağlam cihaz tavsiye ederim beni de dahil edermisiniz clube bilmediğim çok şey var
      |
      |

• Er
      13 Mesaj
      25 Aralık 2012 20:48:56
      her geçen gün daha çok seviyorum minimi :) yeni yeni keşfediyorum. bu minideki tel rehberini;fotoları;videoları bilgisayara nasıl yedekleyebiliyoruz? yardımcı olabilecek varsa sevinirim.teşekkürler.
      |
      |

• Binbaşı
      1505 Mesaj
      25 Aralık 2012 21:09:37
      quote:

Orijinalden alıntı: necroph

Bi video indirme uygulamasi bilen varmi? Internet uzerinden mesela dizimag videolarini indirmek

Bende arıyorum bu programı. Eğer paylaşabilecek olursa çok yardım etmiş olur.
      |
      |

Selçuk Üniversitesi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      3 Not
      25 Aralık 2012 21:19:52
      S3 minimi ALDIM sonunda elime gecti superin superi cihaz suan ondab yaziyofum tam alisAMADIM klavyeye

|
      |

• Er
      5 Mesaj
      25 Aralık 2012 21:23:32
      Benide ekleyebilirsiniz :D
      |
      |

• Binbaşı
      1775 Mesaj
      25 Aralık 2012 21:28:19
      hocam bende inş baharda yada yazın haziran gibi almayı düşünüyorm ancak 950 tl çok o zamana kadar fiyat 850 max 870 düşermi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.J.93 -- 25 Aralık 2012; 21:29:12 >

GalataSaray - BostonCeltics
    • Teğmen
      207 Mesaj
      25 Aralık 2012 22:06:56
      merhabalar bende bu hafta sonu allahın izniyle s3 mini alacağım beni de eklerseniz sevinirim
      |
      |

• Teğmen
      157 Mesaj
      25 Aralık 2012 22:08:37
      Darkknightr kardesim nba 2k13 ve gta vice city tam hizda oynaniyor birinci sayfaya eklersin istersen

|
      |

• Onbaşı
      30 Mesaj
      25 Aralık 2012 22:27:10
      quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

OTG Desteği hakkında ne yapabiliriz acaba? Bazı sitelerde S3 Mini için Otg kablosu var ama onu da şuan için alacak param yok.
      Daha önce S3 için Otg kablosu denedim ve başarısız. Keşke çok meraklı bir arkadaşım alsa denese de sonuçları bizim için paylaşsa.

Bu site inandırıcı; http://www.ebay.com/itm/Capacitive-Stylus-Pen-Nokia-Lumia-900-3-/221006079206 S3 Mini'nin resmi bile var.

Burada da var; http://www.pdateknoloji.com/Samsung-i8190-Galaxy-S3-Mini-Micro-USB-OTG-Kablosu_30336.html#0

Ve burada da var; http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-s3-mini-i8910-icin-otg-kablo-71194794

İlgilenecek arkadaşlar için linkleri paylaştım. İçlerinden en mantıklısı ebay'da olan gibi geldi bana.

Kardeş senin mesajından sonra ben de OTG olayını merak ettim, gittim piyasadan bi OTG kablosu buldum ve aldım. Fakat benim S3 mini taktığım USB belleği ve kablosuz mousu görmedi. İnternette biraz araştırdım kabloya takıldığında cihazın verdiği tepki nasıl oluyor türünden. İzlediğim videolarda cihazlar takıldığında bildirim çubuğunda yeni cihazın algılandığını göstermesiydi. Cihaza bir kaç OTG yazılımı kurdum onlarla denedim yine değişen bişey olmadı. İnternetten yaptığım araştırmada ağırlıklı olarak SII hakkında video vardı. Sanırım kurduğum OTG programlarının sonucu olarak olsa gerek cihaz hafızasında "UsbOtgDrives" adında bir klasör gördüm. Yalnız yine de emin değilim. Bu klasör OTG programları sonucu mu oluştu yoksa cihazın başlangıcında var mıydı? MiniS3'e sahip arkadaşlar cihazlarının hafızasında böyle bir klasörün olup olmadığını yazarlarsa sevinirim.
      Açıkçası ben bu OTG olayına fena takmış durumdayım. Dark kardeş anladığım kadarıyla sen bu işlerden biraz anlıyorsun. İlgilenen diğer arkadaşlarla bu olayı birlikte çözebilirsek çok sevineceğim. Açıkçası bilgisayarla çok içiçe bir insan olmama rağmen cep telefonlarıyla olan muaşakam eski Nokia 5800'a CFW atmaktan öte geçmedi. Android telefonu da 2 aydır kullanıyorum. Açıkçası telefonuma root bile atmamış acemilikte bir insanım. S3 minime de atıp garantiyi riske eder miyim bilmiyorum. Yalnız forumlarda s3 miniyle alakalı çok fazla bilgi de yok bu bağlantı olayıyla ilgili. Fakat anlayabildiğim kadarıyla bu işin olabilmesi için root v.b. bir operasyon gerekiyor gibi. Benim denemelerim sonucunda telefonda hiçbir tepki gözlemlemedim.
      Şimdiden paylaşımda bulunacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
      İyi paylaşımlar arkadaşlar...

entalpi__
    • Binbaşı
      1505 Mesaj
      25 Aralık 2012 22:36:46
      quote:

Orijinalden alıntı: mukremin_ap

Alıntıları Göster

Kardeş senin mesajından sonra ben de OTG olayını merak ettim, gittim piyasadan bi OTG kablosu buldum ve aldım. Fakat benim S3 mini taktığım USB belleği ve kablosuz mousu görmedi. İnternette biraz araştırdım kabloya takıldığında cihazın verdiği tepki nasıl oluyor türünden. İzlediğim videolarda cihazlar takıldığında bildirim çubuğunda yeni cihazın algılandığını göstermesiydi. Cihaza bir kaç OTG yazılımı kurdum onlarla denedim yine değişen bişey olmadı. İnternetten yaptığım araştırmada ağırlıklı olarak SII hakkında video vardı. Sanırım kurduğum OTG programlarının sonucu olarak olsa gerek cihaz hafızasında "UsbOtgDrives" adında bir klasör gördüm. Yalnız yine de emin değilim. Bu klasör OTG programları sonucu mu oluştu yoksa cihazın başlangıcında var mıydı? MiniS3'e sahip arkadaşlar cihazlarının hafızasında böyle bir klasörün olup olmadığını yazarlarsa sevinirim.
      Açıkçası ben bu OTG olayına fena takmış durumdayım. Dark kardeş anladığım kadarıyla sen bu işlerden biraz anlıyorsun. İlgilenen diğer arkadaşlarla bu olayı birlikte çözebilirsek çok sevineceğim. Açıkçası bilgisayarla çok içiçe bir insan olmama rağmen cep telefonlarıyla olan muaşakam eski Nokia 5800'a CFW atmaktan öte geçmedi. Android telefonu da 2 aydır kullanıyorum. Açıkçası telefonuma root bile atmamış acemilikte bir insanım. S3 minime de atıp garantiyi riske eder miyim bilmiyorum. Yalnız forumlarda s3 miniyle alakalı çok fazla bilgi de yok bu bağlantı olayıyla ilgili. Fakat anlayabildiğim kadarıyla bu işin olabilmesi için root v.b. bir operasyon gerekiyor gibi. Benim denemelerim sonucunda telefonda hiçbir tepki gözlemlemedim.
      Şimdiden paylaşımda bulunacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
      İyi paylaşımlar arkadaşlar...

Cihazın orjinalinde UsbOtgDrives diye bir klasör bulunmamakta. OTG programları sonucu oluşmuş bir klasördür muhtemelen. Bende OTG olayını takip etmekteyim ve yakından ilgilenmekteyim. Benim de eski telefonum 5800'dı. Ona CFW atmaktan başka daha ileriye gidemedim. Ayrıca önceden de Android bir telefon kullanmadım. Şu Otg özelliğini ilerde Custom Rom'lar çıktıktan sonra belki edebiliriz diye düşünüyorum, veya Samsung güncelleme ile bunu giderebilir. Root rom işleri biraz ürkütüyor açıkçası garantiyi riske atmaya değer mi bilinmez. Şimdilik sanırım tam bir teknik bilgiye sahip bir S3 Mini kullanıcı yok aramızda. Bazı bilen veya anlayan arkadaşlar el atarsa çok iyi olacak, S3 Mini kullanıcıları için.
      |
      |

Selçuk Üniversitesi
    • Binbaşı
      1796 Mesaj
      25 Aralık 2012 23:00:44
      Otg yi ben de denedim fakat çalıştıramadım, klavye ve flash bellek ikisi de herhangi bir tepki vermedi.
      Boşuna farklı kablolar da satın almayın, dükkandaki 3 farklı çeşit 10 kabloyla denedim sonuç aynı.

yalnız şuanda farkettim ki tüm denemelerimi güç tasarrufu modunda yapmıştım, otg kablosu yanında olanlar normal modda bir flash bellek filan deneyebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 25 Aralık 2012; 23:14:07 >
      |
      |
    • Yarbay
      2657 Mesaj
      26 Aralık 2012 00:18:28
      quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

hocam bende inş baharda yada yazın haziran gibi almayı düşünüyorm ancak 950 tl çok o zamana kadar fiyat 850 max 870 düşermi

Düşer kardeşim yaz'a 850ye %100 o kadar diyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 26 Aralık 2012; 0:38:17 >
      |
      |

• Yarbay
      2657 Mesaj
      26 Aralık 2012 03:37:36
      Arkadaşlar Samsung S3 Mini için önemli bilgiler'e ulaşmak isterseniz buyrun :

http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=69579337
      |
      |

• Yüzbaşı
      362 Mesaj
      26 Aralık 2012 04:03:20

███████████████

-Doğum Tarihi: 1989
      -Katılım zamanı: 18 Mart 2007
    • Er
      3 Mesaj
      26 Aralık 2012 04:05:40
      Valla arkadaşlar ios için boyle bi uygulama mevcut..android te varmı bilmiyorum...hem türkçe hemde çok basit istediğiniz siteye giriş yapıp orada ki videoyu kaydedebiliyorsunuz (süre kısıtlaması olmadan)...ios için varsa android içinde olması gerekir diye düşünüyorum...şahsen ben sorunsuz kullanıyorum...
      |
      |

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,812
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.