Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oranj

quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: oranj

quote:

crome da flash player yüklememe rağmen video dosyalarını açamıyorum.(örnek - ekolay.net de videolu haberler)

varmı bir çözümü ?

belki onlarca kez yazıldı, chrome da flash desteği YOK.

çözün nedir ?

dolphin mi kullanmak ?

bence stoktan hariç bir browser kullanılcaksa kesinlikle dolphindir kardeşim.

dolphin'de jb ile flash desteği kalktı.

stock tarayıcı en iyisi bence.

xda ' da dolphinin flashla çalışan sürümünü buldum ama onda da zoom yapamıyordunuz.

• Austria (A1) 2012 October 4.1.1 I9300XXDLIH I9300VFGDLJ1 Download Unlock Info
    Spain (Vodafone) 2012 October 4.1.1 I9300XXDLIH I9300VFGDLJ1 Download Unlock Info
    Romania (Vodafone) 2012 October 4.1.1 I9300XXDLIH I9300VFGDLJ1 Download Unlock Info
    France (SFR) 2012 October 4.1.1 I9300XXDLIH I9300VFGDLJ1 Download Unlock Info

yeni çıkan jellybean sürümler. arkadaşlar. modemleri farklı xdlih dan. deneyen oldu mu hiç bu sürümleri
  • Arkadaşlar Turkcell 3g de iken ve root olmadan yasaklı sitelere girmenin bir yolu var mı ? Varsa nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedias

Arkadaşlar Turkcell 3g de iken ve root olmadan yasaklı sitelere girmenin bir yolu var mı ? Varsa nasıl ?

Henüz yasaklı bir siteye girmeye çalışmadım. Google dns çalışmıyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicomedias

Arkadaşlar Turkcell 3g de iken ve root olmadan yasaklı sitelere girmenin bir yolu var mı ? Varsa nasıl ?

Puffin web browser her derde deva

• ana ekranda olusturdugum klasor kendi kendine aciliyor. oyun klasoru olusturdum, icinde 10 tane oyun var. ama ana ekrana donerken kendi kendine acilmaya basladi. her seferinde kapatiyorum ama bi uygulamadan ana ekrana donerken yine aciliyor. acaba bunun cozumu var midir?

• arkadaşlar 1 buçuk haftadır bir günceleme gelmiş ama indiremiyorum.sıra var diyor daha sonra indirebilirsiniz diyor.ama bayağı oldu indiremedim hala bu update i.ne kadar daha bekleyeceğim veya nasıl indirebilirim bunu
  • arkadaşlar hangi ekran koruyucu film markasını tavsiye edersiniz.

bide nasıl yapıştırıcağız.

hem satıp hem yapıştıran hesaplı bi yer varmı istanbulda ?

alışveriş merkezlerinde çok para istiyorlar.
  • quote:

arkadaşlar hangi ekran koruyucu film markasını tavsiye edersiniz.

bide nasıl yapıştırıcağız.

hem satıp hem yapıştıran hesaplı bi yer varmı istanbulda ?

alışveriş merkezlerinde çok para istiyorlar.

İstanbul 4 yolda kılıçsel iletişim çok kaliteli ve şeffah cok guzel.. 10 tl sana öneririm..

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: bdogmaz

İspanyajb cçıkmışkullanan var mi arkadaslar

İsveç sürümüyle bire bir aynı... Pda dosyaları aynı olduktan sonra neden sorma ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Sonuçta aynı rom...

Bilsem sormam heralde dimi uljeden ulkeye ufak degisiklikler oluo diye dutmustum o yuzden sordum bu cok kibar cevabin icin saol !!

• quote:

Orijinalden alıntı: switel

ana ekranda olusturdugum klasor kendi kendine aciliyor. oyun klasoru olusturdum, icinde 10 tane oyun var. ama ana ekrana donerken kendi kendine acilmaya basladi. her seferinde kapatiyorum ama bi uygulamadan ana ekrana donerken yine aciliyor. acaba bunun cozumu var midir?

İşlemciyi çok kastirdigim zamanlar aynı şey benimde başıma geliyor özellikle oyunlar klasörü bir uygulamadan ciktigimda kendi kendine açılıyor anlam veremediği bir durum ama fazladan takmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoks6141

quote:

Orijinalden alıntı: re_death

selam arkadaşlar şöyle bi baktım konulara göremedim varsada gözden kaçıyo bukadar sayfanın içinde

ekran kapalıyken kilitmodundayken whatsapp, twiiter,facebook, foursquare gibi uygulamaların gelen bildirilerinde ses bildiri sesi çıkmıyo bunu nasıl ayarlıyabilirim
    birde iphone gibi kilit ekranındayken bildiri gelince ekrana direk gözükmesi varmı gelen bildiriler direk bildiri ekranına düşüyo açmak sorunda kalıyorum önemsizlere bakmadan direk geçmek için ekrana düşse güzel olur :)

iphone notification kurabilirsin marketten

teşekkürler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

İspanyajb cçıkmışkullanan var mi arkadaslar

İsveç sürümüyle bire bir aynı... Pda dosyaları aynı olduktan sonra neden sorma ihtiyacı duyuyorsunuz ki? Sonuçta aynı rom...

Bilsem sormam heralde dimi uljeden ulkeye ufak degisiklikler oluo diye dutmustum o yuzden sordum bu cok kibar cevabin icin saol !!

Ben kullaniyorum gayet stabil hizli daha once polonya kullandim ayni performansi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

ana ekranda olusturdugum klasor kendi kendine aciliyor. oyun klasoru olusturdum, icinde 10 tane oyun var. ama ana ekrana donerken kendi kendine acilmaya basladi. her seferinde kapatiyorum ama bi uygulamadan ana ekrana donerken yine aciliyor. acaba bunun cozumu var midir?

İşlemciyi çok kastirdigim zamanlar aynı şey benimde başıma geliyor özellikle oyunlar klasörü bir uygulamadan ciktigimda kendi kendine açılıyor anlam veremediği bir durum ama fazladan takmiyorum

Açık kalıyor olmasın?

• selam.. yapikredi mobil bankacilik uygulamasini kullaniyorum. 4.0.4 ve guncel surum kullaniyorum. fakat uygulamada 2 bolumde asagidaki isaretler cikiyor. bu soru isareti hangi plugin eksikliginden cikabilir ve ne yuklemeliyim acaba? tesekkurler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

quote:

quote:

Açık kalıyor olmasın?

Diğer klasorlerde olmuyor sadece oyunlar klasöründe oluyor
    açık kaliyor derken klasör kapatmanın ayrı bir yolunu var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Açık kalıyor olmasın?

Diğer klasorlerde olmuyor sadece oyunlar klasöründe oluyor
    açık kaliyor derken klasör kapatmanın ayrı bir yolunu var

aynı sorunu bi ara bende yaşadım klasörü açıp kapayıca düzeldi. bir iki defe yaptı bir aydır sorun olmuyor.

• merhaba arkadaşlar;

film izlerken ses seviyesi kulaklıktan az çıkıyor. bunu arttırmanın bir yolu var mı?

telefon rootsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bende de çıkıyor,sanki boşluk varmış gibi...

Edit : Telefonu Türkcell Tim'den aldım...İlk sahibiyim..

Bendede çıkıyor, Turkcellde çalışıyorum, Spot aldım, siz söyleyince dikkat ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Assassinate

quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

Bende de çıkıyor,sanki boşluk varmış gibi...

Edit : Telefonu Türkcell Tim'den aldım...İlk sahibiyim..

Bendede çıkıyor, Turkcellde çalışıyorum, Spot aldım, siz söyleyince dikkat ettim

Merhaba
    Bende pazartesi günü Bursa Korupark TİM den aldım.Arka kapağın dediğiniz yerlerine hatta her tarafına bastırdım ama bahsedilen ses bende çıkmadı
    Bu arada bir şey sormak istiyorum.Telefon rehberimde Sim kartta olan numaraları ,telefon hafızasına aktarmaya çalışırken bir şeyleri yanlış yaptım herhaldeki, şimdi AYNI isim ve numaradan 3'er adet çıktı.Bunu rehberdeki tüm kişilere yaptı.Bunların 1'i sim kartta diğer 2'si tel hafızasında gözüküyor.Şimdi ben bu 3'er adet olan kişi ve numaraları nasıl silebilirim? Her birine tek tk gir sil demezsiniz değilmi? Yardımcı olurmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.