Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skid_row

quote:

Orijinalden alıntı: BMW 528

kapagı tam kapatmamış olabilrmisin_?

Oha o kadarda değil 2 aydır kullanıyorum telefonu yeni fark ettim bunu telefonun içini parçalamadan sizlerde varmı diye sormak istedim

ben hiç karşılaşmadım sanırım kullandıgım sürede..Yada farketmedim
    Ama kasa basit hakikaten

• quote:

Telefonda en sinir olduğum şeydir bir taraflarının oynaması yada kasadan ses çıkarması akşam telefonu parçalayıp bakıcam olmadı japonla yapıştırıcam
    Şuan siz kontrol etmişsinizdir heralde ve öyle bişey yok sanırım
  • selam arkadaşlar şöyle bi baktım konulara göremedim varsada gözden kaçıyo bukadar sayfanın içinde

ekran kapalıyken kilitmodundayken whatsapp, twiiter,facebook, foursquare gibi uygulamaların gelen bildirilerinde ses bildiri sesi çıkmıyo bunu nasıl ayarlıyabilirim
    birde iphone gibi kilit ekranındayken bildiri gelince ekrana direk gözükmesi varmı gelen bildiriler direk bildiri ekranına düşüyo açmak sorunda kalıyorum önemsizlere bakmadan direk geçmek için ekrana düşse güzel olur :)
  • quote:

quote:

Telefonda en sinir olduğum şeydir bir taraflarının oynaması yada kasadan ses çıkarması akşam telefonu parçalayıp bakıcam olmadı japonla yapıştırıcam

sorma bugün sattım S3 ü.Note II alamassam gri rengini alacam inşallah
  • quote:

quote:

quote:

sorma bugün sattım S3 ü.Note II alamassam gri rengini alacam inşallah

Benimkide şans arka kapaktan ses çıkıyomu diye sordum telefonunu satan biri cevap verdi
    Neyse en azından S3 kullanmışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: frmdnnmhbr323

arkadasalar birisi bi çalışan fifa 12apk linki verebilir mi?hiçbir indirdigim çalışmadı

https://www.dropbox.com/s/iv3e7jcopjx71l4/FIFA12.apk
  • Şu wild blood indirime girse veya samsungapps'ten hediye edilse fena mı olurdu Valla 10liradan sonrası biraz pahallı kaçıyor... Bilgisayar oyunları 25-50TL iken 15TL civarı bir telefon oyununa braz çok geliyor açıkçası... Ne biliyim en azından şu işe bi el atsalar hiç fena olmayacak... Torrent veya hızlı indirebileceğimiz bir yer varsa Wild Blood ve Batman'in linkini alabilir miyim?

(Normalde korsana karşıyım ama belli bir mebladan sonra işler değişebiliyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

quote:

Orijinalden alıntı: serengeta

quote:

Orijinalden alıntı: switel

arkadaslar s3'te yabanci dizi izlemek istiyorum. acaba onerdiginiz goruntu kalitesi iyi olup tam ekran izleyebilecegim bir site var mi? dizimag'de tam ekran yapamadim.

dizihd.com ben buradan seyrederim hep

o siteye giremiyorun. mahkeme karariyla engellenmistir diyor.

dns adresini degistir cok basit.rahat girersin benim icin 1 numara

• quote:

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

• Koruyucu kullanın boyle de bi takıntı olmamış olur..

• pop3 destekli mail kullaniyorum. webden girdigimde baglaniyor fakat telefonun mailinden ayari yaptigimda baglanmiyor. en son 4 ekimdeki mailleri yuklemis (400 tane) o tarihten itibaren gelen mailleri senkronize yapmama ragmen gelmiyor.. surekli baglanti basarisiz diyor. acaba baska bir ayari mi var mail ile ilgili.:?
  • powermanagerservice , starting alert service (mms le ilgili bir saçmalık com.android.mms.messaging girişi bu), audioout_1 wakelock sorunları yaşayan var mı bende son updateten sonra başladı ve sarjı emiyor resmen 3 ü de ilk 2 si 2 saatte sırasıyla 30 dk ve 50 dk açık tutmuş diğeride 10 dk yardımlar için teşekkürler şimdiden
  • Arkadaşlar elimde fazladan 1 tane galaxy s3 için nilkin orjinal arka kapak mevcut. elde kaymaz kaliteli bişey. aşağıdaki linkte olanın beyaz renklisi... almak isteyenler özel mesaj atabilir.

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Hard-Cover-Case-LCD-Guard-Samsung-Galaxy-S3-S-III-i9300-i535-/200763846895
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gangbangster

quote:

Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olucaktı acaba sizin cihazlarınızda arka kapakta hoparlörün olduğu bölüm ve kulaklık soketinin oralara hafif baskı uyguladığınızda çıt çıt diye ses çıkıyormu veya arka kapaktan böyle sesler çıkıyormu ?

Ben de çıkıyor

bende cikmiyor

• 1500 tl'ye Samsung garantili Galaxy S3 buldum.Sizce almalı mıyım yoksa biraz daha fiyatının düşmesini mi beklemeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Şu wild blood indirime girse veya samsungapps'ten hediye edilse fena mı olurdu Valla 10liradan sonrası biraz pahallı kaçıyor... Bilgisayar oyunları 25-50TL iken 15TL civarı bir telefon oyununa braz çok geliyor açıkçası... Ne biliyim en azından şu işe bi el atsalar hiç fena olmayacak... Torrent veya hızlı indirebileceğimiz bir yer varsa Wild Blood ve Batman'in linkini alabilir miyim?

(Normalde korsana karşıyım ama belli bir mebladan sonra işler değişebiliyor)

Ben mobilism den 1.07 versiyonunu indirmiştim gerçekten görüntüler olsun oynanış olsun çok iyi bir oyun.
  • Arkadaşlar dropbox ile ilgili bir sorum olacak:

Şimdi ben dropbox hesabıma 3-5 tane resim attım. Bunları telefona indirmek istiyorum. Resmi açınca export ordan da galeri seçiyorum ama kaydetmiyor sanırım bu sadece açmak için.

Save to SD card seçeneği var. Telefonumda sd kart yok ancak default olarak mnt/sdcard klasörü olarak gözüküyormuş. Ben şimdi galeride resimler gözükecek şekilde indirmek istiyorum hangi klasöre indirmem lazım bu resimleri veya rastgele bir yere indirip galeride gözükmesini sağllayabilir miyim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriLL3R

Arkadaşlar dropbox ile ilgili bir sorum olacak:

Şimdi ben dropbox hesabıma 3-5 tane resim attım. Bunları telefona indirmek istiyorum. Resmi açınca export ordan da galeri seçiyorum ama kaydetmiyor sanırım bu sadece açmak için.

Save to SD card seçeneği var. Telefonumda sd kart yok ancak default olarak mnt/sdcard klasörü olarak gözüküyormuş. Ben şimdi galeride resimler gözükecek şekilde indirmek istiyorum hangi klasöre indirmem lazım bu resimleri veya rastgele bir yere indirip galeride gözükmesini sağllayabilir miyim ??

Dediginiz islemi hic yapmadim. Fakat sdcard diye gordugunuz telefonun kendi hafizasi oluyor

• quote:

sorunuzun cevabını bilmiyorum ama bazı şeyleri deneyerek öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

quote:

Dediginiz islemi hic yapmadim. Fakat sdcard diye gordugunuz telefonun kendi hafizasi oluyor

Yükleme yeri olarak sd kartı seçtiğinizde fotoğrafınız galeride gozukecektir.

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.