Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 ANA KONU/SSS/Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Program <-- [KULÜP] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.675
Cevap
129
Favori
451.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler faruk bey çok açıklayıcı ve teknik bir cevap oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: onnow78

teşekkürler faruk bey çok açıklayıcı ve teknik bir cevap oldu

İşlemci hakkında daha fazla bilgiyi ilk sayfadan da okuyabilirsiniz. Daha ayrıntılısı için wikipedia ya bakmanızı öneririm. İşlemci ve gpu hakkında sormak istediğiniz birşey varsa sorun lütfen.

Daha önce de dediğim gibi kore versiyonu da iyi bir performans sergilese de arada fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. İnşaallah S3 incelemesi de yapacağım telefon elime geçtiğinde/aldığımda.

cok güzel aciklama olmus elinize saglik. Htc one x hakkindada biraz bilgi verebilirmisiniz özellikle audio beats teknolojisi ise yariyor mu?

kulakligi taktigimizda ses sistemi kendini belli ediyor mu dis sistemde islemesi umrumda degil kulaklikta bu sistem ise yariyor mu ?

ekran kalitesi iphone 4s in kalitesine yakin mi ondan daha mi iyi iphone 4s kullandim bir ekranini begendim o yüzden alacagim telefonun

ekran kalitesi önemli htc one x in ekrani sizce nasil ? cevap verirseniz tesekkür ederim .
  • Telefon çıktığında senden tam bir inceleme isterim. Objektif bakış açından dolayı telefonu almam konusunda eminim önemli bir inceleme olacaktır. Yorumların için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Teknosa da SG 3 beyaz inceledim.SG 2 kullanıcılarının ben de dahil değiştirmesi gereksiz.Aslında taşımak için en ideal ölçü İphone 4S in ölçüleri.S2 bile büyükken S3 ün daha da büyük olması pek akıllıca değil.Bir de ben yuvarlak hatları sevmiyorum.S3 aynı İphone 3 ü andırıyor.Ses kalitesi oldukça iyi.Menü geçiş hızları ve ekran çözünürlüğü de çok iyi.Üst kısımda wireless vs olduğu gizli menü daha zenginleştirilmiş.Kamera da pembelik hissetmedim ve tabii ki kamerası S2 ye göre daha hızlı.Resim kalitesini geniş ekranda görmek lazım.Radyo görsel ekranını da pek beğenmedim.Samsung Galaxy lerde son derece pratik olan mekanik deklanşör tuşunu ısrarla koymuyor.Bataryanında S2 den çok farklı dayanım süresi olacağını zannetmiyorum.Hakikaten S2 iyi telefonmuş önce Sony Xperia sonra S3 için değişmeyi düşündüm fakat her ikisi için de S2 değiştirmeye değmez ancak üst sınıf telefona geçecek arkadaşlar S3 tercih edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

Dün Teknosa da SG 3 beyaz inceledim.SG 2 kullanıcılarının ben de dahil değiştirmesi gereksiz.Aslında taşımak için en ideal ölçü İphone 4S in ölçüleri.S2 bile büyükken S3 ün daha da büyük olması pek akıllıca değil.Bir de ben yuvarlak hatları sevmiyorum.S3 aynı İphone 3 ü andırıyor.Ses kalitesi oldukça iyi.Menü geçiş hızları ve ekran çözünürlüğü de çok iyi.Üst kısımda wireless vs olduğu gizli menü daha zenginleştirilmiş.Kamera da pembelik hissetmedim ve tabii ki kamerası S2 ye göre daha hızlı.Resim kalitesini geniş ekranda görmek lazım.Radyo görsel ekranını da pek beğenmedim.Samsung Galaxy lerde son derece pratik olan mekanik deklanşör tuşunu ısrarla koymuyor.Bataryanında S2 den çok farklı dayanım süresi olacağını zannetmiyorum.Hakikaten S2 iyi telefonmuş önce Sony Xperia sonra S3 için değişmeyi düşündüm fakat her ikisi için de S2 değiştirmeye değmez ancak üst sınıf telefona geçecek arkadaşlar S3 tercih edebilir.

Hocam merhaba hangi Teknosada inceledin Her Teknosada varmı?

• Ankara Ankamall Teknosa 02 06 2012 fiyat 1.999 TL.
  • NomadCRY hocam birtane daha s2 almayı düşünüyorum sızce bırazdaha fark verip s3 mü almalıyım acayip kararsız kaldım sizce neyapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih9003

Ankara Ankamall Teknosa 02 06 2012 fiyat 1.999 TL.

Saol...
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için. İnşaallah S3 incelemesi de yapacağım telefon elime geçtiğinde/aldığımda.

cok güzel aciklama olmus elinize saglik. Htc one x hakkindada biraz bilgi verebilirmisiniz özellikle audio beats teknolojisi ise yariyor mu?

kulakligi taktigimizda ses sistemi kendini belli ediyor mu dis sistemde islemesi umrumda degil kulaklikta bu sistem ise yariyor mu ?

ekran kalitesi iphone 4s in kalitesine yakin mi ondan daha mi iyi iphone 4s kullandim bir ekranini begendim o yüzden alacagim telefonun

ekran kalitesi önemli htc one x in ekrani sizce nasil ? cevap verirseniz tesekkür ederim .

Evet Audio Beats gercekten ise yarayan bir ozellik hem hoparlor hem kulaklikta ise yariyor.

HTC lerin hicbirinin ekrani asla Samsung veya iPhone kalitesini yakalayamaz cunku Super LCD teknolojisini kullaniyorlar. Ekrani saga sola yatirdiginizda hemen sarariyor ekran. Sirf ekran teknolojisi nedeniyle HTC tercih etmiyorum.

S3 almak en mantiklisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: pergamonist

Telefon çıktığında senden tam bir inceleme isterim. Objektif bakış açından dolayı telefonu almam konusunda eminim önemli bir inceleme olacaktır. Yorumların için teşekkürler.

Alip alacagim belli degil daha ama mutlaka elime uzun sureligine gececeginden inceleme yapacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdargvn

NomadCRY hocam birtane daha s2 almayı düşünüyorum sızce bırazdaha fark verip s3 mü almalıyım acayip kararsız kaldım sizce neyapmalıyım

E madem bir tane daha alacaksiniz ustune az daha koyup S3 alin.

• Arkadaşlar söz verdiğim gibi ayrıntılı bir S3 incelemesi yapmaya çalıştım. İlk sayfaya bakabilirsiniz.
  • Elinize saglik gayet basarili olmus inceleme..

• güzel bir inceleme yapmışsınız, teşekkürler, ayrıntıya girmenizde iyi olmuş bazen merak edilebiliyor...
  • Son derece tarafsiz ve guzel bir inceleme olmus...Iyisiyle kotusuyle....Cok tesekkurler inceleme icin,emeginize saglik....

• Cok iyi olmus elinize sağlık hocam

• Hocam emegine saglik.her cumlesini bezmeden okydugum objektif bir inceleme olmus.keske incelemelerinizi videolu yapsaniz.elinizde biyle bir imkan var mi bilmiyorum ama benimki sadece temenni...

• Kapasitif tuslarin hassasiyeti abartılı olduğu gibi karanlikta etrafına sızan ışık bana göre rahatsız edici.
    Bildirim isigi da aynı şekilde.

• s3 harika bir cihaz inceleme gerçekten süper olmuş keşke kamerayi biraz daha iyi yapsalarmis

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.