Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S3 399TL - 2 YIL GARANTI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • andiriyoit işlemcisini geç, java bile var bu çinliler çok iyi esüç yapıyo
  • 1 adet sipariş verdik paketin içinden s4 ve iphone 5 çıktı Allah seni inandırsın.
  • aynı aynı kaynımdada var , böyle çekme yapıyo...
  • oha android işlemcili s3 mü bu öyleyse çok iyiymiş ya ben de alırım bizim arkadaşta var bundan çok harika telefon ekranı felan kocaman heralde s4 çıktı ya ucuzlamış güvenilirmi kesin arkadaşlar
  • O fiyata sana ekranını bile vermezler.İnanmayın artık şunlara.Çin malı android yüklü telefonlar.
  • Geçen hafta aldım dün geldi. Updatelerle uğraşıyorum hala doğru düzgün deneyemedim bile
  • geçen arkadaşımda almıştı bu siteden şimdi helvasını yiyoruz..
  • Uzun süredir siteyi takip ediyordum sonra sipariş ettim dün elime ulaştı çok memnunum 5-10 tane daha alıp karımı koyup satmayı düşünüyorum sağolsun sitenin sahibi arkadaşta toptan alımda indirim yapabileceğini söyledi çok ilgili bir arkadaş telefon açılırken çince bir yazı çıkıyor samsung vs yazmıyor dedim güncelleme yapıyordur kore firması ya güncelleme bitince düzelir dedi her sorunumla ilgileniyor kesinlikle sizde alın

• Sipariş kısmına gidin ve hiç bir şey yazmadan siparişi göndere basın.Yeterince açıklayıcı olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.