Şimdi Ara

Samsung Galaxy S23 Ultra'nın kamera detayları sızdırıldı: Sınıfının lideri olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy S23 Ultra'nın kamera detayları sızdırıldı: Sınıfının lideri olabilir

200MP ISOCELL HP1 ve HP3 kamera sensörleri ile akıllı telefon sektöründe bir ilke imza atan Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinde şaşırtıcı bir yeniliğe gidebilir. Yeni amiral gemisi, daha önce duyurulmamış bir ISOCELL HP2 sensörüne ev sahipliği yapabilir.

Serinin diğer modellerinden ayrılıyor

Twitter üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan güvenilir sızıntı kaynağı Ice Universe, ''Samsung’un Ultra modellerinde yalnızca HP2 sensörüne yer vereceğini ve HP1, HP3 çözümlerinin Galaxy A ve Çin’li akıllı telefon modellerinde bulunacağını'' söyledi. Henüz yeni sensörün detayları bilinmiyor olsa da görünüşe göre Galaxy S23 Ultra, kamera konusunda iddialı bir kurulumla kullanıcıların karşısına çıkacak. 

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Watch 5 serisi her açıdan görüntülendi: İşte yeni tasarım ve renkler

Önceki sızıntılara göre Galaxy S23 Ultra, 12MP ultra geniş açı, 3x optik zoom 10MP telefoto ve 10x optik zoom 10MP periskop kamera tarafından desteklenecek. Ön tarafında ise otofokus ve 4K 60FPS destekli 40MP bir kamera bulunacak. Yonga seti tarafında ise gücünü Snapdragon 8 Gen 2 platformundan alacak yeni amiral gemisinin 2023'ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/08/02/samsung-galaxy-s23-ultra-tipped-to-feature-a-new-200mp-camera/

• Verin gıdım gıdım bakalım. Ah Nokia ah. Senin yaptığın devrimi hiçbiri yapamamıştı. Salaklığıda tabi. 😁 Symbianı bıraktığın gün ipini çektin. Amerikalı ve uzak doğulu çakallara terk ettin biziiiiiii. 😭😊🙄😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lanet olsun senin gibi markaya. Bir dur millet s22 ultrayi kurcalasin biraz. Ha bire yeni model. Ve bir dünya para. Ben çift maaşla alamiyorum tek maaşlı, asgarî ücretli nasıl alsın bunları. Umarım batarsin Samsung

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

S9 da kaldım. Cevremde bir cok insanda ayni. Kimse kipirdayamiyor.S21niyetlendim sifirdan krediler yuzde50 faizli. Niye calisiyoz biz ya emegimizi öldürdüler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslan66_ kullanıcısına yanıt
    21fe'yi 8800'den aldım.İyiki almışım, şuan alamazdm

• en iyi kamerayı sunsanız da ters ışığa düştüğü zaman görüyoruz telefon kameralarının ne olduğunu hiç bir zaman telefon kamerası gerçek fotoğraf makinesinin yerini alamaz benim için sadece anı yakalamak için kompakt bir çözüm ben ayrıca, artık dxomark puanını hiç dikkate almıyorum para karşılığı yapılan saçma sapan bir değerlendirme sitesi. 2 yıl p40 pro kullandım döneminin en iyi telefon kamerası deyip duruyorlardı iphone xr ondan iyi resim çekiyordu o yüzden hikaye yok bilmem kaç pixel'in hiç önemi yok sanki çocuk kandırıyor çakallar

• Bu telefon fiyatları kudurdu. Bir adet telefon alacağınıza bunun yerine aynı parayla bir evin televizyonunu, buzdolabini, klimasini, çamaşır makinasını alabiliyorsunuz. Artık amiral gemisi kullanmak farklı kafalardaki insanlara kaldı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Berringer B kullanıcısına yanıt

Cep telefonları kamera ve fotoğraf makinelerini geride bıraktı. Yanılıyorsun. En iyi kamera sensörü üreten Canon nikon ve Sony pazar alanı daraldığı için yeni modeller üretmiyorlar. Nikon dijital kamera geliştirmeyi bıraktı. Sony cep telefonu sensörü üretiyor. Dijital kamera için sınırlı miktarda yatırım yapıyorlar. Canon ise gemileri yakmış durumda.

• Üst düzey telefon almak hayal ötesi artık. Note 9 u aldığımda bunun alabileceğim en son üst düzey telefon olacağını bilmiyordum. Ne garip ya millet bu telefonları fatura taahhütü yanına bedava alıyor. Biz ise bırak telefon almayı faturaları bile ödemekte zorlanıyoruz.

• iPhone 13 Pro Max kullanıcıları bile S22 Ultra'nın fotoğraf kalitesine hayranlar.

Samsung fotoğraf konusunda tekrar öne geçti. Sensör bazında çok yatırım yapıyorlar.

S22 ultra çıktıktan 1 sene sonra çıkacak bu, hemen çıkmıyor. Ha derseniz ki senede bir de fazla orda haklısınız ama her marka senede bir yeni üst model çıkarıyor şu an.

• ona97 O kullanıcısına yanıt

symbianı bırakmadığı için iflas etmedi mi bu şirket?

bu ülkeyi bu hale getirenlere laf etsene dostum samsunga neden laf ediyorsun döviz ile geliyorlar enflasyon %70 geçmiş bırakta fiyatı yüksek olsun bu krizde 5000 TL falanmı bekliyon

• Aslında çok iyi gayet yeterli sistemdi marketi play store kadar iyi olmadığı için battılar maalesef.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    s22 ultra kullanıcıları da 13 PM videolarını hayranlar. malesef ikisinin bir arada olduğu bir model yok.

• upp++++++++++++++

• termomuk kullanıcısına yanıt

Xiaomi 12S Ultra, maalesef o da Çin dışına çıkmayacak...

• Keşke 200 megapiksel kamera S23 ultrada olsaydı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.