Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.502
Cevap
189
Favori
830.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi soru soruyoruz Sefa mısın falan filan Sefa kim çok merak ediyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım istediğim soruyu sorarım sen kimsin de karışıyorsun

• onkuba kullanıcısına yanıt

Sizin cihazda turbo soğutma var galiba, eşimin telefonu iphone 13 ısınma sorunu var, kullanıyoruz deneyimledik. Ne iphone nede samsung fanı değilim bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdirgin M kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen fan var bende aynen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    13'ü bilmem de 12'nin ısınıp ekran kıstığı yerde s22 sorunsuz kullanıma devam ediyor. Bu arada herhalde aranızda en sıcak yerlerden birinde daimi yaşayanlardan biriyimdir. Hava güneş altında 42-43 derece oluyor Fethiye'de.

S22'nin herhangi bir ısınma problemi mevcut değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARAKADAŞLAR BEN YAKLAŞIK 12 GÜNDÜR S22 KULLANIYORUM EVDE WİFİ 6 MODEM VAR WİFİ BAĞLANTISI ÜZERİNDE SIKINTI YAŞIYORUM. TELEFON WİFİ BAĞLANIYOR. ANCAK BELLİ BİR SÜRE SONRA WİFİ BAĞI AMA İNTERNET GİDİYOR. WİFİ AYARLARINA GİRDİĞİMDE İNTERNET OLMADAN BAĞLI YAZIYOR. EVDE LAPTOP VAR AYNI ANDA BAĞLI BAŞKA TELEFONDA VAR ODA BAĞLI VE SIKINTI YOK ANCAK S22 İNTERNET OLMADAN BAĞLI DİYOR VE İNT GİRMİYOR. EN SON MOBİL VERİYE GEÇİYOR.

Iphone 13 te ısınma sorunu falan yok. Ben bu kadar serin çalışan cihaz görmedim. Bazen safari de ısınma yapıyor, yeniden başlatınca geçiyor. Bug var sanırım. Cihazda ısınma sorunu varsa, sıfırdan kurulum yapın ve yedekten geri çağırmayıp yeni cihaz olarak işaretleyip, o şekilde kurun.

• Sizce s21+ üzerine 3500 tl verip s22+ almaya değer mi?
    S22+ kullananlar memnun mu telefondan? Var mi bir şikayetiniz? :)

• Özgürkan911 kullanıcısına yanıt
    S20 Ultra dan geçtim S22 Plus 256 GB a.
    3 hafta oldu alalı. Her yönüyle fazlası ile memnunum.
    Şu ana kadar kullandığım mükemmele en yakın cihaz S22 Plus.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onur20uz O kullanıcısına yanıt
    Ağ ayarlarını sıfırladiniz mi ?

• onur20uz O kullanıcısına yanıt

Benzer bir sorunu ben uydunet'in modeminde yaşıyorum. Bazen wifi simgesi ünlem işaretli olduğunu görünce "internet olmadan bağlı" şeklinde yazıyor. Bilgisayarda da kablolu bağlanmama rağmen ağ bağlantısı koptuğu oluyor. Bence bağlanan cihazlarla alakalı değil, modemle alakalı bir sorun. Benim modemim docsis 3.0 cbw serilerinden ve adaptörünü değiştirip sorunu çözmüştüm ama arada bir yapıyor halen.

• Bence de telefon ile ilgili değil. Geçen sene bende de olmuştu. Vodafone Fiber kullanıyorum. Eski çıkma bir modem vardı. Sadece telefonda değil bir çok cihazda aynı sıkıntı oluyordu. (Mi box, tablet, iphone, lap top) Yeni nesil bir modem taktılar sonra bir daha olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 8 Ağustos 2022; 10:7:39 >
  • Youtube premiumda arka planda çalma özelliği çalışmıyor,olan arkadaşlar deneyebilir mi? Diğer müzik uygulamalarında hiçbir sorun yokken youtube music ve youtubeda ekranı kapayınca İnterneti kesiyor gibi ekrana dokununca dahi çalmaya başlıyor çözümünü kaç zamandır bulamadım. Arka planda veri izinleri vs hepsi açık.

• samsun__ S kullanıcısına yanıt

bende bir sorun yok, telefonun uygulama ayarlarını kontrol edin.

• MIBHDSGW8O M kullanıcısına yanıt
    Günü tamamen mobil hücre ile geçirmediğiniz sürece 5 saat ve üzeri ekran süresi mutlaka alınabiliyor. Full mobil şebeke ile 4 ila 4.30 saat ekran süresi alırsınız.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Sizce s22 nin hangi rengi güzel siyah mı yeşil mi almak üzereyim

• İkiside hoşuma gitti

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.