Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.486
Cevap
190
Favori
828.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şarj aletini aldım s20 yi iade edersem sarj aleti ve kabloyu vereceğim icin simdiden aldim :) yanliz 13999 s22 icin olacak diyorum inşallah yanilirim,guzel bi degisim kampanyası yapsalarda alsam,yoksa almiyacam napalim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt

14.000 TL olursa S22 fazla olur o fiyat ya, inşallah olmaz. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Eyvallah reis. Senin gibi değerli üyeler de olduğu sürece seviyeli şekilde devam ederiz inşallah. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• Rica ederiz elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizleri de burada görmek çok değerli bizim için. Uzun süredir nicknamelerinize aşinayız. Sizlerinde önceden olduğu gibi oldukça faydalı katılımlar ile katkı vereceğinize eminim. Her zaman bekliyoruz. Konu hepimizin.

• Teşekkürler hocam. Şu an sizin mesajları ilgiyle takip ediyorum. Tekrar paylaşımlar için ayrıca teşekkürler hocamlarım. Son zamanların en kaliteli konusu olarak ilerliyor sizlerin sayesinde. @ssavtak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 21 Şubat 2022; 14:6:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalnız YouTube vidyolarından göründüğü kadarıyla s20 kullanımından çok daha tatlı bir cihaz olacak gibi görünüyor s22. Yeni tasarım müthiş görünüyor. Hazırlığı da şimdiden yapmışsınız. Geriye kalıyor kampanyayı beklemek :)

Benimde ilk öngörüm iki hafta önce 13.999 TL olmuştu. Ama Passenger sağ olsun aldığı duyumlar ile biraz da olsa içimize su serpti. Şimdi gerçekten bu fiyat ile anonsunu beklemekten başka yapacak şey yok. Heyecan had safhada.

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]

• ssavtak kullanıcısına yanıt

S22 böyle çıkarsa S21 FE alır geçerim diyormuşum. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

Kompakt cihaza geçmem şart. Note 20 Ultra beni yordu vesselam. On numara cihaz ama büyük bir taraftan da edge ekrana sahip tutuşu zorlaştırıyor iyice. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• Şimdi artık Avrupa kafayı kırsın bu Exynos ile.

İki işlemciyi karşılaştırma yapmış almanlar. Exynos fiyasko görünüyor yine 😄😄

https://www.youtube.com/watch?v=N_weKgRoS7w&feature=youtu.be

• Büyük cihaz bende kullanamıyorum S22 ultra bile verseler kullanmam o derece inşallah uygun olurda alırız,50-60 bine fluence focus alirken 20000 e telefon mantıklı demeye başladık Allah sonumuzu hayretsin inşallah :)

• Passenger kullanıcısına yanıt

Hocam S21 FE'den ziyade S21 daha mantıklı olmaz mı ? Flagship telefon almak dururken :)

S22 beklenenden yukarda bir fiyata çıkarsa s21 almayı düşünüyorum. Ben de kompakt olsun istiyorum. 9-10 bin liraya alınabilecek en mantıklı telefon gibi duruyor. Ne dersiniz?

• hahahahuhuhu kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 7 haftadır S21 kullanıyorum. Telefon boyut ve ağırlık olarak süper. Ekran, kamera hem ön hem arka oldukça başarılı. İşlemci hiç ısınma yapmadı, hatta ılınmadı bile. Memnun kalınacak bir cihaz.

Ancak batarya süresi çok iç açıcı değil. Telefonu % 50 parlaklık ayarında kullanmama rağmen 4.5 saat civarı ekran süresi veriyor. Günü çıkarmıyor. Bazen 5 saati gördüğüm oldu. Bu nedenle daha verimli bir işlemcisi olduğunu düşünerek ve birde kasa dizayn ve rengine de hayran kaldığım için S22 düze transfer olacağım.

• ssavtak kullanıcısına yanıt

Hadi bakalım cenaze namazına... SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

Almışken büyük ekran olsun diye. 😂
    Aralarında uçurum yok. S21 Plus olsa tamam o kalite. 😂 😂 Ama o da büyük cihaz ve de ağır.

İnşallah beklediğimiz fiyattan gelir. Hayırlısı diyelim. Denemek istersem denerim, kaçırmam şaka bir yana. Ama dediğim gibi 14K vermem. Düşmesini beklerim en azından.

• Passenger kullanıcısına yanıt

Büyük ekran istiyorsanız neden s21'den de küçük ekranı olan s22'yi gözünüze kestirdiniz hocam SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

Kameralarda sanırım s21, s21 FE'ye göre oldukça üstün. Onun dışında pek fark yok gibi gerçekten.

hocam ben karşılaştırma videoları izlerken s21Fe kamerasının çoğu konuda garip bir şekilde S21 den daha iyi olduğunu gördüm...

• Y.E.B. kullanıcısına yanıt
    S21 FE 'de de 3 x Optik Zoom var S22' lerde olan. Çok arada kalmış model gerçekten. Kamerası amiral seviyesinde net. 👍

Benim için kıstas ağırlık üstat. Ağır olmayacak cihaz. S22 bunlar içindeki en güzeli ondan kestirdim. 😂 En yakışıklı olanı.

• S22 uçuk fiyattan çıkarsa 12.500 e S21+ alacağım ben de . Batarya öyle anlarda lazım oluyor ki bazen .
    Telefona lanet ediyorsunuz . O yüzden büyüklüğünü ve ağırlığını göze almak zorunda kalacağım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 21 Şubat 2022; 18:6:45 >
  • tgezer kullanıcısına yanıt

S21+ da güzel seçenek evet ama 200 gr gibi afili bir ağırlığı var. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] Şarjı çok iyi gerçi o konuda haklısın.

S22 diyorum ya yakışıklılığı ve güzel yenilikleri için alınır. Neyse, kötü düşünmeyelim, dolar da 13,65 olmuş birkaç gündür bakmıyordum, yukarı doğru fazla hareketlenmez inşallah.

25 Şubat'ta açıklasalar keşke fiyatları.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.