Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.481
Cevap
190
Favori
827.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günlerdir takip ediyorum konuyu. Öyle keyif veriyor ki... Gerçekten de elmacılar olmayınca heyecanla takip ediyoruz haberleri. Gerçek teknoloji tutkusu böyle işte. Doğru da yanlış da tarafsız tutumla dile getirilmiş mesajlarda. Ne güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt

Hocam her şey harika iyi hoş ama keşke batarya kapasiteleri azalmasaydı. microSD olayını da geçtim. Batarya S22'de 4000 , S22 Plus'da 4800 kalsaydı daha tatlı olurdu.

• TwinPowerTurbo T kullanıcısına yanıt

Objektif teknoloji tutkunlarının buluşma adresi oldu konumuz. Katılım için teşekkür ederiz. Her gün bekliyoruz:))

Aynı şeyi bende düşünüyorum. En büyük endişem batarya performansı yeni seride. Sürekli bu konuyu araştırıyorum ve bir şey bulunca hemen sizinle paylaşıyorum.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Diğer modeller bir şekilde kurtarır da s22 tam sınırda kalmış

İlk zamanlar bir şekilde günü çıkartır belki ama batarya az bir şey performans kaybetsin maksimum 1 yıl sonra fena zorlar gibi geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Biraz hafifletme anlamına yapılmış şeyler, tasarım da değiştiği için... Olmasa iyiydi elbet ama

S21, hafifliğini arka tasarımın plastik olmasına borçluydu, bu sefer 22'de cam kullanıldı, batarya boyutundan kısarak hafifleme sağlandı.

İnşallah 4nm süreçli 8 gen 1 işlemci pil tüketiminde Samsung'da başarılı bir iş yapar da kurtarırız.

İşin ilginç ve gıcık olan kısmı ise geçen sene en çok ilgi gören modeller S21 ve Ultra idi. Plus, ortada kalan, üvey evlat muamelesi gören bir model oldu. İlanlarda bile en az Plus ilanı vardır.

Bu sene Samsung, Plus modeli geride bırakmamak adına inceleme sitelerine hep Plus gönderdi. GSMArena, S22 Plus incelemesine başladığını duyurdu mesela S22 ortada yok daha :)

Biz de en çok onu merak ediyoruz şansa. İnceleyenler çok çok kötü demiyorlar ama detaylı bir inceleme henüz yok.

Konu sahibi olarak misafirperverliğiniz için teşekkürler hocam. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] Heyecanla takibe devam.SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• 300 miliamper kayıp dediğiniz gibi kurtaracak gibi hocam. O kaybı yerine koyabilirler inşallah.

S22 Plus incelemesine bakacağız artık. Bu bize ne gibi bir veri getirecek derseniz, geçen sene S21 Plus ile olan kıyasa bakacağız pil dayanımı olarak. Onda da kayıp 300 maH.

Eğer ki geçen sene kadar veya daha fazla dayanım sağlarsa S22'de de aynı şeyler olacaktır. Bakalım, GSMArena 1-2 güne yayınlamış olur.

Aynen hocam, plus için tamamlanan testler bize düz model içinde bir öngörü sağlayacak. Merak ile bekliyoruz.

• Geçen seneki düz s21 modeline göre bu seneki s22 modelinde ana kamera megapikseli 12'den 50'ye çıktı. Sensör büyüdü. Bu sayede gece çekimlerinde iki cihaz arasında epey fark var. şu ana kadar yayınlanan inceleme videoları da bu durumu gösteriyor. Üstüne bir de 3x optik zoom geldi. süper oldu

Aynen öyle abi. Samsung S22 'yi hiç yollamayabilir bile incelemeye o nedenle Plus bize referans olacak. Yapacak bir şey yok. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

Doğrudur hocam, merakla bekliyorum. Bugüne kadar hiçbir mobil cihaz düz S20 kadar içimde kalmadı. Ah ah, Exynos 990 benim gözümde gelmiş geçmiş en iyi seriyi rezil etti. Keşke işlemcisi SD720 olsaydı ama ben yine o cihazı ısınma ve batarya problemleri olmadan kullanabilseydim. Artık gözler S22 üzerinde. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

• S22 bataryası az değil mi bilgisi olan var mı 1 günü çıkarır mı acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aynen katılıyorum hocam,

Daha geçen gün aynı şeyi @passenger hocam ile konuşurken söyledim. Şimdiye kadar dizayn, malzeme, boyut olarak kullandığım telefonların içinde en beğendiğim telefon S20 Düzdü demiştim ona da. O işlemcisi yok mu soğuttu bizi. Hala unutamam o telefonu çok şık bir telefondu ve mükemmel bir boyut ve ağırlıktaydı.

• MKA1923 kullanıcısına yanıt

Bu konu bizimde sürekli gündemimizde tam olarak yanıt verebilecek bilimsel bir çalışma henüz bulamadık. Takipteyiz, olursa hemen buradan duyurusunu yaparız.

• Bu arada GSMArena en çok ilgi çeken telefonlar listesinde 1 ve 3 numara S22 ailesinden, şaşırdık mı?

Samsung S22+ modelini öne çıkarmaya çalışsa da garibim 10. olmuş. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]  S22 yine seni devirecek koca oğlan. SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU] 

SAMSUNG GALAXY S22 VE S22 + [ANA KONU]

• :D

@Passenger

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız gördüğüm kadarıyla konuyu iki eski ve bilgili üye domine ediyor şu an @ssavtak ve @passenger

Bu hem konu zenginliği hem de içeriği açısından çok iyi olmuş.

Bilgi paylaşımı ve aktivite olarak çok yüksek ilerliyor.

İkinize de teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sanki ufak tefek yine gecikmeler, kare atlamaları instagrama video atınca oluyor gibi hocam... Android dünyasının bu durumu çözememesi gerçekten çok garip

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.