Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
224
Favori
761.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, açıkçası Huawei Google'ın ambargosu sonrası bazı sorunlar yaşadı. Güncelleme almamak en büyük sorun. Bundan önce p50 pro aldım ancak android auto calismayinca iade ettim. Yoksa p50 pro gördüğüm en iyi mobile photograph makinesiydi.
    Samsung eskiden kullandığım bir markaydı, zorlanmadım. Cihaz 1 gündür kullanıyorum bayağı etkilendim diyebilirim. Benim elimden telefon hiç düşmez o yüzden programların uyumluluğu, işlemci hızı ve tabiki s pen çok önemliydi.
    Akşam cihazı %85 şarj ettim ve şu anda %52 de daha. Bu da benim için gayet yeterli. Geceyi çıkartır sanırım.
    Photography kısmını deneyimleyip yazarım ancak p50 pro nün altunda diyebilirim. Bakalım göreceğiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • T Square kullanıcısına yanıt
    Burada yazılanlardan sonra ben de gaza gelip yeşil siparişi verdim. Kabaca 20 yıldır telefon kullanıyorum ilk kez siyah dışında bir telefonum olacak. Yakın çevrem inanmıyor hatta siyah almadım dediğimde
    Keşke tek derdimiz istediğimiz renk alamamak olsun, heyecanla bekliyorum telefonumu. Buradan renk konusunda fkrini paylaşan, yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuruno99 -- 7 Ağustos 2022; 0:8:56 >
  • İyi pazarlar,
    S22 ultra ile uyumlu akıllı saat önerisi olan var mı? Huawei gt2 kullanıyorum, çok memnunum ama ekranı çizildi değişme zamanı geldi . şarj süresinden dolayı Samsung u eliyorum.

• Takip

• hakankarli kullanıcısına yanıt

Gt3 elite SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] Android autoda kafası karışıyor ama telefonun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enteresan. Android auto benim için önemli. Bu yüzden p50 pro yu iade ettim. Ne oluyor mesela? Kopma mi oluyor?

Ben de arayistayim ama henüz parasının hakkını veren bir akıllı saat görmedim. Çoğunun ismi akıllı saat ama banddan farkı yok. Haftaya Samsung watch5 çıkıyor bı onu bekleyip görmek lazım.

Yok öyle bir şey değil SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU] arama geldiği an bazen saate yönlendiriyor Android autoda. Ben direkt araçtan kullanmak istediğim için beni çok zorladı.

P50 pro da efsane cihazdı ama 48 saat tahammül edemedim. Tekrar s22 ultraya döndüm.

• Android auto sorununu çözebilseydim ben devam ederdim. Kulaklıkla beraber 19500₺ ye hem de 3 taksitle Huawei magazsindan almıştım. Fotoğraf açısından şimdiye kadar gördüğüm en iyi telefondu. Google servisleri de APK larla çözmüştüm ama neyse. Bugün Teknosa da elite ve gt3 normali kiyasladim. Bir de honor var en uygun fiyata, denemedim hiç ama sonuçta Huawei eski markası. Sorun olmayabilir. Sanırım honor deniyecegim fiyatından dolayı.

• İncememed01 İ kullanıcısına yanıt
    Bir haftayı çıkaramıyorsa ben almam. Pil performansı çok önemli bence.

Aynı dertten muzdaribim. Android auto sorunu. Telefon araca bağlanıyor ama 20 30 saniye sonra kopuyor araba ekranından. Telefonda hala bağlı gözüküyor. Neler yaptım, neler denediysem olmadı. Sizde de mi aynı sorun var?

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt

Yıllardır android auto kullanıyorum. S10e, S20 ve s22 ultra telefonlar ile kullandım. Her iki telefonda da hiç sıkıntı yaşamadım. Aracım Peugeot rifter.

Püf nokta sanırım iyi bir type c kablo almak.

Belkin Playa PMBK2002bt1MPBB Type C Kablo Örgülü Tasarım 1 Metre - Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B08VN67HXV/ref=cm_sw_r_apan_i_P1JQ9HN6ERQW9H2JADFP?_encoding=UTF8&psc=1

Bu kabloyu aldıktan sonra sıkıntı yaşamadım.

Denemenizi tavsiye ederim.

• emrahh88 kullanıcısına yanıt
    Benim Octavia 2021 ve kablosuz bağlantıda bir sorunum yok.

• hakansoyvural H kullanıcısına yanıt
    APK ile en son versiyonu indirip denediniz mi? Bazen hatalar düzeltiliyor ancak güncelleme gelene kadar bekliyor bize

Gt3 elite 10-13 gün arası dayanıyor.

• Gt2 e kullanıyorum, yaklaşık 10 gün gidiyor

• SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (NOTE) [ANA KONU]

Ekran süresi nasıl arkadaşlar. Sürekli elimde telefon ve %85 şarj etmeme rağmen beni bu değerler tatmin etti şimdilik. Pil konusunda eleştiriler vardı almadan önce sürekli bu konuyu inceledim ancak durum bu.

• onuruno99 kullanıcısına yanıt
    Nereden ve kaça aldınız hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.