Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.972
Cevap
135
Favori
542.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Animasyon 1

ve 120 hz de kullanım sağladım

Takribi 17:30 gibi şarj %55 sularında.

Bu 2 saat götürür / götürmez,

Özetle 120 / 60 hz arasında günlük standart kullanımları büyük bir fark yaratmıyor.

Animasyon 0,5 e çok alışmışım cihazı çok hızlı kullanıyordum o yüzden animasyonları 0,5 de kullanmaya devam edebilirim.

• mbehis M kullanıcısına yanıt

Telefonda virüs taraması yapınca düzeldi.

• nabaki kullanıcısına yanıt
    Bu kadar fark nasıl oluyor ilginç. 600 ü geçmedi bende. Güç tasarrufunda 500 e düştü. Sizde nasıl 650 oluyor. ?
    Neyse artık böyle idare edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 11 Ağustos 2022; 20:25:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız güncelleme sonrası şarj durumu baya fark etti. 3 gündür gözlemliyorum hem ısınma azaldı hem şarj daha iyi gidiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Jamiryov kullanıcısına yanıt

Videoyu izleyemedim ama; Brave kullanıyorum aynı durum bu tarayıcıyla da yaşanıyor. Tarayicidan memnunum değiştirmekte istemiyorum ama Can sıkıcı bir durum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]
    Bu iste telefondan beklediğim mükemmel, bu arada bu sabahdan beri gelişmiş işleme özelliği açık, sanki bataryayı daha iyi etkiliyor saçma bi şekilde.

• Virtual RAMi 8Gb yaptığımdan beri de telefon inanilmaz akıcı oldu hiç tekle hiç bisi yapmıyor. Kayıyor telefon sadece. Bi de akşam hava kararınca kameralar arası geçişte teklemeler çok net olurdu o da kalmadı. Eger yer sıkıntınız yoksa kesinlikle tavsiye ederim.

• Enfiye kullanıcısına yanıt

bende +6 gb olarak ayarlamışım 8 yaptım bakalım nasıl etkili olacak.

• Az evvel telefonu elime aldım baktım epey soğuk. Hemen geekbench testlerini yaptım. Değerler normal çıktı. Bir arkadaşın dediği gibi belli bir sıcaklıktan sonra telefon kısıyor kendini.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Evet söylüyorum kam mesajıdır senin telefonda sıkıntı vardır diyorlar

• Bende birkac sefer deenedim 35 alti yuksek, 35 i gecince deger dusuyor. 35 alti icin de telefonu birakip bir muddet ellememek lazim, telefonu 1 dk kurcalasan 35 i geciyor zaten. Sacma

• https://www.spigen.com/products/galaxy-s21-fe-crystal-optik
    Bu kılıf neden yok ya Türkiye de. Buna benzer kılıf varsa link yollar mısınız.

• Enfiye kullanıcısına yanıt

Haha benim aldığım kılıf bu :D

• Jamiryov kullanıcısına yanıt

Nerden aldınız?

• Güç tasarrufu ile deneme yapiyim dedim rekora gidiyor gibi %50 var 4.30 saat ekran süresi mobil veri wifi karışık
    18 saat toplam kullanım bakalım kaç saat ekran süresi verecek.

Samsung Galaxy S21FE [ANA KONU]

• Güncelleme bataryaya iyi geldi dedik ama Twitter'da ki kaydırma sorunu iyice coştu. 5 senelik android telefonla Twitter'a giriyormuş gibi takılıyor kaydırma yaparken. Şu durumu fazlasıyla yaşıyorum.https://www.youtube.com/watch?v=U6q_98Tlzps&feature=youtu.be

• Wi-Fi ağırlıklı kullanım, 60hz,senk konum açık, karanlık modda.
    Herhalde m52 falan alsam 20 saati görür BENİM kullanımıma göre. Normal dışarıda da 36 saatte 3 saat ekran süresi alıyorum mobil veride WhatsApp chrome ağırlıklı. Ortalama kullanım süresini de attım.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt

60hz de kullanmak da ne biliyim. Ferrari alıp da 30 la gitmek gibi bişey. sarjımı somuruyor somursun. zaten ortalama 1 saatde dolduruyor. dışarda biterse powerbank denen şey var. alır takarsın. bu ekran sürelerine hiç aldırış etmiyorum. isterse 1 saatversin.

• Gerçekten 60hz e alıp ekran görüntüsü atmanın hiçbir anlamı yok. 60hz kullanılacak olsa bunun yarı fiyatına telefonlar var zaten onları alır insan.

• Günde 3 kere şarja takıyorum yada 20000 lik powerbank bir güne bitiyor

s21fe nin bataryasını 24500 Mah sayarsam 1 gün gidiyor :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bio technolog -- 15 Ağustos 2022; 17:21:40 >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.