Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 tanıtıldı! Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra hakkında her şey (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
3
Favori
21.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • “İki sene sonra güncelleme olmuyorsa telefon ölür”
    Ne kafa ama?
    Sanki iki sene sonrada güncelleme alacak telefonlar uzaya çıkacak.
    2017 ipad...... güncellemeyi kapattım. Her gelen güncelleme bir şeyi yavaşlatıyor.
    2018 note9 ....güncellemeyi kapattım. Android 10 istemiyorum. Telefon ilk günki gibi stabil,

• quote:

Orijinalden alıntı: ratsx

“İki sene sonra güncelleme olmuyorsa telefon ölür”
    Ne kafa ama?
    Sanki iki sene sonrada güncelleme alacak telefonlar uzaya çıkacak.
    2017 ipad...... güncellemeyi kapattım. Her gelen güncelleme bir şeyi yavaşlatıyor.
    2018 note9 ....güncellemeyi kapattım. Android 10 istemiyorum. Telefon ilk günki gibi stabil,
    iPhone her güncelleme aldığında ilgili sayfada ağlıyor millet takılma ve pille ilgili, işin ilginci de o ...
  • ratsx kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum. düzgün çalışması güncelleme almasından önemli bence de.insanlardaki bu sürüm güncelleme merakını anlamıyorum. android 6.0 kullanıyorum daha bir kere ulan keşke üst sürüm olsaydı demedim.

• Moralim bozuk olduğunda açıp S20 Ultra arka kamera tasarımana bakacam. Çünkü tasarım moralimden daha kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S20 ultra güzel olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra olan model amiral gemisiyse diğerleri orta-üst seviye oluyor sanırım. 1500 euro gibi fiyatlara gelirse iPhone 11 Pro karşısında pek şansı yok gibi. Telefoto kamerası hatrına yüksek meblağ vermek isteyen buyursun.

• Samsung evet 2 yıl güncelleme veriyor fakat son yıllarda neredeyse yeni telefonlarında ne varsa eski nesillere getiriyor. Bu mutluluk verici bir durum. 2 yıllık bir kullanımda telefon neredeyse tamamen değişti yazılımsal anlamda bunlar hep olumlu taraf lakin bir de gerçekler var. Gerçek ise bunun 2 yıl sürmesi evet eskisine göre çok daha verimli güncellemeler ama 2 yıl. Matematik öne geçiyor kısacası. Diğer tarafta rakibin 4 yıl güncelleme veriyor verimi tartışılır doğru ama insanlar bir şekilde telefonlarını uzun süre güncelleme alacak şekilde kullanmak istiyor. Çünkü artık fiyatlar çok daha pahalı ve insanlar bir şekilde daha az telefon değiştiriyor. O yüzden unutmayın

4 2'den büyüktür..

Saygılar..

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Umarım resmi olarak ülkemize gelir. Bir kere 7 proyu elime aldım beni iPhone bir model bukadar büyülemedi arayüz yağ gibi akıyor varsın kamerası onlardan 2-3 tık geri olsun. Fiyat olarak 3/1i neredeyse

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Cihazlar gayet hoş güzel de parası olana. Mağaza camına ekmek banarız artık.

@__Nikolaus__ Nereden, nasıl hocam?

• S10 ultranin 100x zoomun görüntüsü cok kötü. Öyle gözüktükten sonra ne yapayim 100x zoomu? 30x iyiydi ama.

• 3 ay sonra %30 düşer fiyatlar iPhone çeyrek altın gibi Samsung emitasyon takı gibidir.

• Herkes güncelleme diyor ama güncelleme pekte iyi bir şey değil. Neden derseniz telefonu yavaşlatıyor şarjı az gidiyor vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yapar diğerleri bakar :))

• Samsung iphonedan pahalı oldu bunu da gördük.

• Fiyatlar beklediğimden iyi geldi.
  • şu telefonları gördükten sonra flip z dışında güzel dediğim bir cihaz olmadı açıkçası. flip dedikleri cihazı herkesin alabileceği fiyatlara düşürebilirseler iyi olur, yeni teknoloji olduğu için tabiki pahalı ancak 3 yıl içinde katlanabilir ekranları giriş seviyesinde bile göreceğimizi düşünüyorum.

• Yıllardır android kullanıyorum ama kimse kimseyi kandırmasın, 7500'e iPhone 11 varken, hatta 7200 civarına, aynı parayı andoride verecek insan sayısı bir elin parmağını geçmez. Rekabetçi olabilmek adına S20' nin fiyatı 6 bini geçmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

2 yıl sonra S8 ile aynı akıbeti paylaşacak bir telefona 10 bin lira vermek pek mantıklı gelmiyor.

Bkz: S8’in Android 10 güncellemesi almaması.
    2015 eylül çıkışlı Iphone 6s, en az 2021 eylül ayına kadar güncelleme desteği alacak.

S8 gibi hala güçlü bir cihaza güncelleme verilmemesi gerçekten rezalet, dandroid diyince fanboy ilan ediliyoruz.
  • Cihazlar olmuş ondan yana sıkıntı yok ama kullandığın kompanetlerin %80'ini kendin üretirken bu fiyatlar ile çıkması büyük ihtimalle 2 büyük güncelleme alıp ortada kalacak olması ne bileyim 😐 bu özelliklerle iPhone gelsin 20 bin istesin insanlar alır şahsen ha üretici Apple diye değil sistem ios diye

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

S10 ultranin 100x zoomun görüntüsü cok kötü. Öyle gözüktükten sonra ne yapayim 100x zoomu? 30x iyiydi ama.
    Ona bende az takıldım lakin o uzaktaki yapıyı çekebilmek ayrı bir olay ama sanırsam ileride güncelleme alırsa yapay zeka ile biraz daha keskinlik katarlar sanırsam ... yapay zekadan fazla konuştular zaten ilk başta yapay zekayı güçlendirecek olan şey telefonlar olacak en çok veri telefonlardan gerçekleşiyor resim müzik ve benzeri olayları çoğunlukla telefondan erişiyoruz zamanla yapay zeka güçlendikçe telefonlara daha çok yararı olacaktır bu aşamada bile önemli bir yere sahip yapay zeka ve bunu kullanmak isteyen büyük firmalar var Samsung birçok şirketle anlaşma yapmış akıllıca hamle birde isminin 20 olması gerçekten akıllıca olmuş iPhone gibi x vesaire koysa idi takip etmiş gölgesinde kalacaktı bir fark attı diyebilirim önemli bir unsur olarak görüyorum ... Tabii ki bir testlere girsin bakalım ne olacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.