Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peki hocam, kavisli ekran başka hangi modellerinde var Samsung' un. Bilginiz var mı?

• Bir sorunum var, aslında sorun sayılmaz ama çözüm bulamadım. İki hattım var dolayısıyla çift whatsapp çift telegram yüklü aynı zaman da çift facebook ve messenger var. Whatsapp dan veya messengerdan resim göndereceğim zaman hem telefon hem hafıza kartındakileri gösterirken ikiz uygulamarda Whatsapp, telegram, face ve messenger sadece telefon hafızasındakileri gösteriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 20 Haziran 2021; 17:9:33 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Samsung S20 Plus almaya kara verdim. 3 hafıza kartı arasında kaldım, sizce hangisi stabil çalışmaya uygundur. Fotoğrafları ve Videoları hafıza kartına kaydedeceğim.

Samsung PRO Endurance (128GB)

Samsung Evo Plus (128 GB)

Sandisk Extreme Pro (128 GB)

• mya1903 M kullanıcısına yanıt
    Pro endurance al, evo plus 4k 60fps de hafıza kartına kayıt yapmıyor sadece 30fps yapıyor, pro endurance ise 60fps. Sandisk extrem pro da aynı şekilde.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt

Sandisk extrem pro da aynı şekilde demişsiniz ya hocam, 60 fps mi demek istediniz.

• mya1903 M kullanıcısına yanıt
    Evet 60fps kaydediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Spigen kılıf almıştım ekran koruyucusunu kaldırdığı için iade ettim. Baseus marka aldım denedim iki aydır sıfır kalkma .

Arkadaşlar ekran koruyucu kaldırmayan kılıf linki paylaşır mısınız S20 için, spigen çok sevsem de sorun oluyormuş :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agulera

Arkadaşlar ekran koruyucu kaldırmayan kılıf linki paylaşır mısınız S20 için, spigen çok sevsem de sorun oluyormuş :(

Alıntıları Göster

Spigen Liquid air kullanıyorum iki aydır kalkma yok. Ekran koruyucu ve kılıf arası hafif boşluk var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom7

Spigen Liquid air kullanıyorum iki aydır kalkma yok. Ekran koruyucu ve kılıf arası hafif boşluk var.

Alıntıları Göster

Cevap için teşekkürler, bahsettiğiniz kılıfa stok sorunu var sanırım pek bulunmuyor güncelde. Spigen core armor bulabildim 1 tane, acaba sorun yaşar mıyız merak ediyorum. Şeffaf spigenler kısa sürede sararma yaptığı için düşünmüyorum.

Baseus gibi diğer markaların koruyuculuğu zayıf geldi.

• agulera kullanıcısına yanıt
    Ben de Amazon dan almıştım S20 Ultra için olanını. Bir önceki mesajda arkadaşın bahsettiği gibi ekran koruyucuda herhangi bir kalkma yapmadı. Bulabilirsen eğer ben de tavsiye ederim.

• S20 FE de görülen problemler, S20 de görülmüyor mu?

Aynı işlemci kullanılmıyor mu

• mavrich M kullanıcısına yanıt
    Şarj ve ısınma problemleri var hepsinde snapdragon da olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavrich

S20 FE de görülen problemler, S20 de görülmüyor mu?

Aynı işlemci kullanılmıyor mu

S20 FE deki ısınma, pil problemleri s20'lerde de görülüyor. Ancak S20 FE deki dokunmatik problemleri s20'lerde yok.

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt
    Daha az problem var diye S20 tercih etmek gerek o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: mavrich

Daha az problem var diye S20 tercih etmek gerek o zaman

Şu aralar Snapdragon versiyonlu S20 FE'ler geliyor, yerinizde olsam ilk tercihim bu olurdu. Isınma veya pil sorunu yaşamazsınız.

• Arkadaşlar aranızda S20 serisinden bir cihazı e-sim özelliğini aktif ederek çift sim kartlı olarak kullanan var mı?

Varsa bu şekilde kullandığınızda ekstra micro sd kart yeri boşa çıkıyor değil mi, böylece cihazı çift sim kartlı telefon gibi kullanırken aynı zamanda sd kart yuvası da müsait oluyor sanırım?

• Kamera konusunda S20 FE S20 Plus'ı aratır mı? İnternette izlediğim karşılaştırmalarda ben pek fark göremedim. Bir de size sorayım dedim.

• Haziran güncellemesi ile s20 serisinde artık ısınma sorunu kalmamış ve batarya kullanımı en az 5 saat ekran süresi veriyor bugün 2-3 saat s20 plus kurcaladım arkadaşın ısınma normal seviyelere gelmiş . Ancak iflah oldu demek ki Tek eksisi beklemede %7-8 sarj yiyor baktığımda one uı ve samsung klavye arka planda gözüküyor. Oda artık geceden şarja takıyor sabah çıkarıyormuş böylelikle kaybı olmadığını belirtti.

• 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.