Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sekersem Sekersin S kullanıcısına yanıt

Valla ne desem yalan olur. Ekranınızda sorun var o halde, başka arkadaşlarım çözüm biliyorsa fikir beyan etsinler.

Benim bildiğim tek şey, hayalet ekran sorunu.

Keşke nasıl göründüğü ile ilgili bir de foto ekleseydiniz, belki başkaları görür farklı bir fikir verebilirdi.

Burada çözüm bulamazsanız Samsung servise götürüp yetkili bir arkadaşa özellikle danışıp sorun derim.

Gerekiyorsa da ki öyle olur, bırakırsınız servise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 21 Nisan 2021; 23:4:20 >
  • tanra T kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim.şimdiden pişman oldum sayılır zaten kamerayla çok içli dışlıyım buna rağmen apple yerine sırf ekranı daha iyi olduğu için samsung'u tercih ettim.hala samsung bıraktığım gibi paranızla rezil oluyorsunuz küçük küçük sorunlar var.bakalım hayırlısı biraz samsunga şans vereyim alet kafamı bozarsa bir sinirle appleye geçerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sekersem Sekersin S kullanıcısına yanıt

Yeni aldıysanız, iade şansınız varsa ki internet sitelerinde böyle şeyler oluyor, iade edin, yenisini alın.

Size sorunlu bir telefon denk gelmiş muhtemelen. Aslında bazen yeni alınan telefonlarda böyle şeyler çıkabiliyor maalesef.

Şanssız bir durum olmuş.

Fakat bunun artık Samsung'a şans vereyim kısmı kalmamış bence, ya tamir ettireceksiniz, ya da yeniyse fazla zaman kaybetmeden iade edin,

tekrar yenisin almak istiyorsanız o şekilde yapın derim. iphone çok güzel bir telefon ama bazı kısıtlamaları,

çentik olayı gibi sıkıntıları var bana göre.

Siz kendinize göre tercihinizi yapın. Ben de Samsung'daki bazı sıkıntılardan dolayı kızıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 21 Nisan 2021; 23:25:14 >
  • Samsung s20 yı verdim bugün pilin çabuk bitmesi ve durduk yerde çok ısınması yordu artık beni samsungtan exynostan vazgeçtim artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt

Sürekli oyun mu oynuyorsunuz acaba pil çabuk bitiyor?

Durduk yere de nasıl ısınıyor, günlük kullanım süresi boyunca mı bunu yaşadınız?

Çevremde s20 olanlar da var böyle sorunlar yok çünkü. Belki sürekli oyun oynuyorsanız bunlar oluyordur.

Yani normalde evet snapdragon işlemci biraz daha iyi ama exynos işlemci de kötü değil aslında.

Günlük kullanımda yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 21 Nisan 2021; 23:28:9 >

Telefonda sorun yokda sanki orjinal hali buymuş gibi geliyor.edge yapısından ve tasarımından dolayı parlıyormuş gibi geldi bana ama bir teknik servise göstereyim yine de.uzun süredir ios kullandım o yüzden biraz androide şans vermek istiyorum benim içinde farklılık olur :).

Bu ısınma olayı nedense bende de hiç yok. Bugün bütün gün dışarıdaydım ve arabada telefon güneş altında kalmasına rağmen hiç ısınma ibaresi olmadı alette. Hava da 20 derece ve güneşliydi.

Oyun sadece akşamları biraz oynardım 30 dk. Kadar oda oynadığım tek oyun NFS idi ondada grafikler birbirine giriyordu telefonun pili dayanmıyor ve birisi ile konuşurken bile ısınıyordu anlamsız olarak bir türlü şu ısınmayı ne yaptıysam çözemedim bazen çok ısınıyordu bazen daha az ama her şekilde konuşurken ısınıyordu telefon anlamsız saçma sapan birşey bu ısınması performans olarak gayet iyiy ama bu tarz sorunlar üzdü beni ve vazgeçtim artık

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Valla bende de pek ısınma olayı olmuyor. Sanırım bazı arkadaşlar belki ekran sürekli açık kalıyor, sürekli kullanıyorlar,

ya da işlemciyi yoran şeyler kullanıyorlar, ondan dolayı ısınma yapıyordur diye düşünüyorum. Durup dururken telefon ısınmaz.

Isınıyorsa zaten bir problem vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 21 Nisan 2021; 23:32:50 >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Ben es yirmi ultra var, senin bahsettiğin şeyin benimle alakası yok. Ful heyçdi 120 herz kullanıyorum açıkçası ne kadar ekran süresi alıyorum bilmiyorum, batayra azalınca 20 dk şarja takıyorum devam ediyorum.. Yani batarya benim hiç önceliğim olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Oyun sadece akşamları biraz oynardım 30 dk. Kadar oda oynadığım tek oyun NFS idi ondada grafikler birbirine giriyordu telefonun pili dayanmıyor ve birisi ile konuşurken bile ısınıyordu anlamsız olarak bir türlü şu ısınmayı ne yaptıysam çözemedim bazen çok ısınıyordu bazen daha az ama her şekilde konuşurken ısınıyordu telefon anlamsız saçma sapan birşey bu ısınması performans olarak gayet iyiy ama bu tarz sorunlar üzdü beni ve vazgeçtim artık

S20 serisinde en ideal cihaz s20 plus s20 gerçekten sarj ve ısınma bakımından sorunlu ben bunu şuna yoruyorum .

1-Telefon çok ince ve ısıyı iletiyor keşke samsung termal soğutucu kullansaydı hiç mi firma test etmedi bu cihazı piyasaya sürmeden anlam veremiyorum.

2- cihazın işlemcisi sıkıntılı sayılır tabi kötü değil ama bana göre s20 de işlemcinin konumlandırdığı yer yanlış s20 plus da daha farklı yerde konumlandırmışlar o yüzden s20 plus sahibi olanlar ısıyı daha az hissediyor o yüzden s20 plus kullanıcıları s20 kullanıcısını anlayamaz.

Çok sevdiğim bir cihazdı s20 içimde ukte kaldı ayrılırken ama dediğim gibi ısınma ve şarj daha ilk seneden böyle ise ilerleyen yıllarda ne olur bilemiyorum

• Kopernik58 K kullanıcısına yanıt
    150-200 amerikan doları imei ücreti var, ucuz yoldan yapılan kayıtlar olmuyor. Ben de vardı batarya konusunda iyiydi ama birden bu kayıt ücreti fırlayınca sattım

• grolof kullanıcısına yanıt
    O senin dediğin ucuz yoldan 250 tl ye yapılan kayıttır, asla önermem hatta o tarz cihaz da almam. Birde server kayıt dediğimiz var güncellemede alır, sıfırlarsan şebeken gitmez ama o da pahalı

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Es yirmi fan ediyşın sattın mı?

• Evet ben ısınma yaşadım ama bugün verip artık samsung almamaya karar verdim benim s10 plusta ısınıyordu aynı şekilde belki s21 serisi çok daha iyi olmuştur bu 20 serisine göre ama vazgeçtim artık exynostan sd olsa daha iyi olacaktır.

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Evet sattım onuda oneplus alacağım tekrardan oneplus 8 pro yu sattığıma gerçekten pişman oldum oysaki bana fazla geliyor herşeyi diye satmıştım gereksiz birşey yapmışım ekimden beri 6 telefon değiştirdim tekrar oneplus a döneceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Eşime, geçen günkü vatan indirimi ile piyasada bilhassa Samsung içinde parasına göre en iyi amiral gemisi olduğunu düşündüğüm S20 Ultra aldık 8.700 tlye. Cihaza 2 büyük güncelleme geldi kurulum sonrası. Sıra ile yükledim tekrar fabrika ayarına sıfırlayıp baştan kurulum yaptım. Kurulum sonrası adb ile istemediğim programları sildim. Sonra adaptive ekran özelliği sağlayan programı yükledim. Hatta bu konunun ilk sayfasında da var bilgi. Bu programın beta sürümü şu anda çok iyi çalışıyor. S21 ile test ettiğimde tamamen ayni anda 60-120hz geçiş yaptığını gördüm. Şu ana kadar da oldukça stabil çalışıyor. Bu programı takip etmenizi öneririm, güncelleme ile bu 60-120, 48-120 yada daha düşük seviyeyede çekilebilir.

Cihazı birkaç gün test edip, bırakacağım. İlk günde bu ayarlarda 7.5 saat ekran süresi aldım. %10 şarjım kaldı. Bu benim S21 ultra ilk günkü şarj ile aldığım sürenin aynısı. Zamanla göreceğiz ne olacağını.

Merhaba, telefon alma arifesinde olduğum için son bir kaç haftadır S20 ve S21 ana konularını takipteyim. S20 serisi ve S21 serisi hemen hemen her telefonu kullandığınızı bildiğim için en çok da sizin yorumlarınız ilgimi çekiyor. Tam da s20 ultrayı yakın takibe almışken sizin 20 ultra aldığınızı görünce çok sevindim. Deneyimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

• Benim s20 plustada da ısınma var fakat ben bu sorunu bile bile aldım o yüzden çok rahatsız etmiyor.elim alıştı bile sayılır.

• Sonuçta bu ürünü uygun fiyatlı olarak aldık.aynı donanımda bir apple ürünü almak istesek 10 bin bayılmak zorundayız.o yüzden küçük sorunları görmezden gelmeye çalışın dostlarım telefonun keyfini çıkarın

• quote:

Orijinalden alıntı: Sekersem Sekersin

Sonuçta bu ürünü uygun fiyatlı olarak aldık.aynı donanımda bir apple ürünü almak istesek 10 bin bayılmak zorundayız.o yüzden küçük sorunları görmezden gelmeye çalışın dostlarım telefonun keyfini çıkarın

Valla hocam pek küçük sorun gözükmüyor ama tabi yine kişiden kişiye değişir bu durum  

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.