Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulama verilerini sil tekrar aç düzelir knk

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beyler Bi sorum olacak

Wp den gelen mesaja kilit ekranında cevap vermek istiyorum amma cevapla diyince kilidi açmak gerekiyor

İPhone deki gibi kilidi açmadan cevaplama şansım yok mu

• S20 şu anda piyasada tükendi. Tekrar gelir mi fikri olan var mı arkadaşlar?

Geçici olarak stok mu bitti acaba? Bu kadar çabuk bitmemeli, daha 1 yıl oldu telefon çıkalı.

• Ben asıl s20+'da, tüm ayarları yapmama rağmen kilit ekranında google asistanı kullanmak istiyorum. (iphone daki siri gibi ) Ama bir türlu yapamadım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyoldan alarak bende aranıza katildim,s21 ile s20 arasinda kaldim ama s20 nin ekrani cok.hosuma gittigi icin 5700'e Trendyol'dan Samsung Türkiye'den kozmik gri alarak aranıza katıldım.

• Telefon genel olarak söylendiği gibi , şık kibar ve edge ekrana sahip olması benim icin oncelikti.2600 TL farkla 5G'li.samsung s21 alayim dedim ama ondada ne şarj aleti ne kulaklık var,birde edge ekrani yok,ekran daha kötü,bataryalar aynı ama s20 ciddi sorun var batarya kısmında,bende xiaomi mi9 var onda 3300 mAh batarya olmasina ragmen ne isinirdi ned ebaska birsey gun icinde hersey acik kullanirdim ve en az 4:30 saat ekran süresi alirdim aksam eve geldigimde % 25 sarjim olurdu ortalama saat 22:00 civari,ama bu telefonda daha uc gundur elimde ama batarya cabuk bitiyor, akıllı ogrenme ile birseyler artacaktır eminim ama aksamdan sabaha %10 sarj gidiyor bu cok ekstrem bir durumki bunun duzelmesi lazım ,yani batarya şu anlık iç açıcı degil ama cok kotu olursa bu hafta sonuna kadar iade edip s21 almayi dusunuyorum,s20 plus biraz daha buyuk ekran ve 500 mAh kapasite ile bence gayet yeterli sonuclar veriyor,500 mAh col buyuk bir deger degil ve ekran farki var yani cok uyi optimizasyon saglanmadi bence hala,yapay zakanin telefonun sarjini kontrol etmesini öğrenmesini bekliyorum inşallah düzelir,onun haricinde guzel :) Maşallah diyelimde.

• Levcho L kullanıcısına yanıt

Piyasada var şu anda heryerde,benmi yanlis bakıyorum?

• Yanlış bakmıyorsun, şu an piyasada s20 hala var, bitmedi :)

O arkadaş nerelerde arıyor anlamadım ama bilindik alışveriş sitelerinde hala satılıyor.

Bu arada yeni telefonun hayırlı olsun, güle güle sorunsuz kullan inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 12 Nisan 2021; 10:42:58 >
  • tanra T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim :)

• Vatan bilgisayar şu anda stok yok;

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-galaxy-s20-akilli-telefon.html

Teknosa stok sadece İstanbul 1 mağazada var.

https://www.teknosa.com/samsung-galaxy-s20-128gb-mavi-akilli-telefon-p-125077520

Hepsiburadaki satıcı ismi SAMSUNG KURUMSAL ancak firma ünvanı DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZ.PAZ.SAN.VE TİC. A.Ş.

Son 10 gün içinde 2 cihaz alındı, her ikisnde de ekran koruma camı çıkmadı ve cihazlar daha önce aktive edilmiş gözüküyor. İlkini iade edebildik, diğeri şu anda elimizde, ne yapacağımızı düşünmekteyiz.

• Snapdragonlu s20 plus a Geldi güncelleme ama mobil ağ üzerinden yapamıyorum WiFi bağlantısı istiyor

Bunun bi çözümünü bilen var mi?

• Independent16 kullanıcısına yanıt
    Çözümü basit wifiye bağla 😄

• Atak-1 kullanıcısına yanıt

rica ederim :)

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s20-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000QXQIA (Satıcı Samsung TÜRKİYE)

https://www.amazon.com.tr/Samsung-SM-G980F-Telefon-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B084PTFSJX/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=samsung+s20&qid=1618219862&sr=8-5

(Bunu da direkt Samsung satıyor)

s20 bitmiş değil yani :)

Vatan bilgisayar en sağlamı diyorlar fakat, benim kayımço tv almıştı, içine 6 ay kullanılmış eski tv koymuşlar. Yenisini tekrar verdiler tabii.

Her yerde böyle şeyler olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanra -- 12 Nisan 2021; 12:34:4 >

Drk aksesuar Samsung Türkiye distribütörü zaten bende kendilerinden aldım kapalı kutu ve Vietnam üretimi ekrandada jelatin vardı.Monitor de kendilerinden aldım oda aynıydı.

• Mesajım bulunsun

• melankoln34 kullanıcısına yanıt
    bi çözüm bulabildin mi

• Zekice:)) ama yoksa

• Independent16 kullanıcısına yanıt
    Coğrafya kaderdir knk :)

Daha önce aktif edildiğini nereden anladın.

• 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.