Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam amazon gayet iyi bu anlamda fakat sonuçta aracı firma olduğundan içinde yine bir sürü boş beleş satıcı var. Amazonda amazon.com.tr satıcısından aldığım ürünlerin hepsi sapasağlam ve sorunsuz elime ulaştı bu zamana kadar. En az 3 tane telefon aldım amazondan. Satıcıyı iyi seçmek önemli.

• Amazondan aldığım bir üründe yanlışlık oldu. Satıcısı anında aradı ve kendisinin dahi amazondan alışveriş yaptığını bir örnekle anlattı. Sattığı bir oyuncağın kullanıcı tarafından kullanılıp hasar gördüğünü anlattı. Iade edilen ürünü kendisi kabul etmemiş yıprandığı için. Ama amazon kullanıcıya kendi cebinden ürünün parasını aktarmış ve satıcıdan da kesmemiş. Tamamen müşteri memnuniyetine özen gösteren bir site. Anlattığım olayı bizzat amazonda ürün satan bir satıcı anlattı. Tek korkum milletimizin bunu suistimal etmesi 😀 umarım turkiyeden kaçırtmazlar amazonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcoreuss kullanıcısına yanıt

Üçüncü S20+'ı HB'den satın almadan önce ben de Amazon'dan Ultra satın almayı düşündüm fakat bahsettiğiniz yorumları ben de gördüm ve vazgeçtim. Fakat şu an o yorumları göremedim ben, silinmiş sanırım. Başka bir markaya/modele yöneleyim dedim, mantıklı bir seçenek belirmedi aklımda. (Mi10, Mate40 Pro...) İadesi mümkün olmayacağı veya çok zor olacağı için N11, Gittigidiyor ve diğer kurumsal mağazalardan satın almak istemiyorum. Dolayısıyla Amazon ya da yine Hepsiburada'dan yeni alacağım cihaz da böyle ya da daha kötü olacağına göre hiç iade ile uğraşmasam mı? :)

• evokul kullanıcısına yanıt

Hocam 3'e 5'e bakmayın, amazon.tr satıcısından alın derim illa internetten alacağım diyorsanız. Mesela linkte S20 ultra var. 9193 liranın üstüne prime üyelerine 500 lira indirimi var ve amazon.tr satıcılı. 8700 civarına geliyor.

https://www.amazon.com.tr/Samsung-SM-G988B-Telefon-Türkiye-Garantili/dp/B084PTFWQP/ref=pd_sbs_2?pd_rd_w=BxUmk&pf_rd_p=a583f9c2-53c9-43dd-b48e-461c4541d297&pf_rd_r=R66KNK8GWZ5EXCSPKY41&pd_rd_r=7e245ceb-d35f-4abc-b532-b4805cb1f581&pd_rd_wg=keWU5&pd_rd_i=B084PTFWQP&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tucsonFL -- 27 Şubat 2021; 17:13:42 >

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

S20 plus siyah ve gri renk Amazon stoklarında yok. Amazon stoklarında s20 ultra var fakat 2000 lira kadar daha pahalı olması, daha büyük olması düşündürüyor. Bir de buna rağmen durum Samsung Türkiye'den kaynaklanıyor ise ve benzer bir cihaz gelirse gücüme gider. Amazon'da S20 Ultra yorumlarında Amazon hakkında çok kötü yorumlar vardı, net bir şekilde hatırlıyorum, muhtemelen silinmiş.

Bilemiyorum valla hocam. Ben 3 tane cihaz aldım amazondan, hiçbirinde sorun yaşamadım. Özellikle amazon.tr satıcısından almaya gayret ettim. Ne önereyim bilemedim :)

• Sammobileden Android 10 romu indiriyorum şuan 11 den 10a geçiş oluyor mu arkadaşlar odinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SON OF GOD

Sammobileden Android 10 romu indiriyorum şuan 11 den 10a geçiş oluyor mu arkadaşlar odinden

Son 3.1 güncellemesini yaptıysan geri dönüş yok boşuna indirme

• 3.1 değilde 3.0 şuan olur mu

• Android 10a dönmenin sebebi google phone kodu A11 de çalışmıyor A10a dönüp csyi DBT yapmak istiyorum bu şekilde yapabilir miyim acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: SON OF GOD

Android 10a dönmenin sebebi google phone kodu A11 de çalışmıyor A10a dönüp csyi DBT yapmak istiyorum bu şekilde yapabilir miyim acaba

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/147274065

Bu konuda linkte açıklamıştım. Dikkatle okuyun.

• Merhaba . İyi forumlar . Mediamarkt sitesinde S 20 ve buds plus beraber alındığında çeşitli indirimler ile 6,280 TL ye geliyor. Fiyat nasıl ? Buds kullanan var mıdır ? Özellikle konuşma performansı nasıldır ? İyi akşamlar

• TurKoEren kullanıcısına yanıt

Bence süper fiyat. S20'nin kendi fiyatının 6000 lira olduğunu düşünürsek, buds sadece 200 liraya geliyor

• Teşekkürler yorumunuz için. Bir de mağazadan teslim almak mı eve karğo yapmak mı iade konusunda daha avantajlıdır ? Ters bir durum olduğunda

Bence iade edip S20 Ultra yı alın çünkü yazdıklarınızdan hissettiğim aklınızda S20 Ultra var : ) N11 ve GG a kesinlikle bulaşmayın iade şansınız sıfır. En kötü alıp kullanılmışsa da birazda siz kullanıp iade edersiniz hem cihazınızı tanımış olursunuz hemde 1 ay iade sürenizin rahatlığı olur. Amazondan ne kadar kötü deneyim yaşamış olsamda bende bu akşam Ultra sipariş vereceğim sanırım

• TurKoEren kullanıcısına yanıt

İnternetten alırsanız iade konusunda avantajlı olursunuz. Mağazadan alırsanız iade olmuyor hiçbir şekilde.

• tucsonFL kullanıcısına yanıt

Teşekkürler . Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• Hb dan alınma 3 aylik s20 plus

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt

Bu programların hiçbir geçerliliği yok

• arkadaslar dowload moda giremiyorum bi türlü kulaklıkla deniyorum recovery acılıor ama download mod acılmıyor s20 plus androd 11 yüklü lütfen yardımcı olabilirmisiniz

• 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.