Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hiç öyle bir düşüncem olmadı hocam ama verilirse de hayır demem Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Valla hiç öyle bir düşüncem olmadı hocam ama verilirse de hayır demem  

Sen yaz hocam bizim mesajlarıda referans göster

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHSNNSL M kullanıcısına yanıt

Hocam zorla aldırmadım sonuçta. Artısını, eksisini söyledim size ama bir tık pişman gibisiniz aldığınıza Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• Hocam o iş öyle kolay değilmiş. Konu sahibinin rızası olmadan devredilmiyormuş konu. Beyefendi 1 yıldır giriş yapmamış foruma.

• S10 serisi ucuz olduğu için hala popüler. Siz bir de note 20 konusunu görün, in cin top oynuyor.

• Takıldım size 😀 Yazmıştım zaten eksisi ile artısı ile karar benimdir diye. Valla açıkçası bazı konularda biraz can sıkıcı geldi ama o da benim 11prodan geçmem nedeniyle olsa gerek beklenti çok yüksek oldu galiba 😀 yari fiyatına sonuçta. Bazi konularda beklentiyi çok yukseltmemek gerek.(batarya,kamera ve ısınma). Konu sahibi olmayı hakediyorsunuz hocam her sayfada her soruya cevap vermeye çalışıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHSNNSL M kullanıcısına yanıt

Forumda takılmayı seviyorum hocam. Android cihazlar da ilgi alanımız olunca sonu kaçınılmaz oluyor Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• quote:

Hocam o iş öyle kolay değilmiş. Konu sahibinin rızası olmadan devredilmiyormuş konu. Beyefendi 1 yıldır giriş yapmamış foruma.

Ben ilgileniceğim hocam size devri için

• Hepinize geri dönüş ve yardım için teşekkür ediyorum, belirttiğiniz üçüncü parti uygulamaları deneyeceğim. Sim kart olarak e sim kullanıyordum fakat ekteki hata ile karşılaştım. Aynısını benzerini alan var mı

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mt007 -- 26 Şubat 2021; 19:25:15 >
  • az uzaktaki bir arabanın plakası s7 de okunuyorken s20+'ta okunmuyor mesela. Duruma video attığım zaman ise bazen ekranı uzatıyor kaliteyi bozuypr. Bi çözüm bulamadım bu iki soruna.

• Olmadi yeni konu açın baş sayfaya Bi giriş oradan devam edelim temiz temiz

Herkes cihazını söyler başa eklersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersoyesra -- 26 Şubat 2021; 19:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersoyesra

Olmadi yeni konu açın baş sayfaya Bi giriş oradan devam edelim temiz temiz

Herkes cihazını söyler başa eklersiniz

Bana kalsa her telefonun konusu ayrı olmalı s20 ayrı olmalı ultradan adam derdini söylüyor bakıyorum bende o sorun yok meğer ultra kullanıyor buda sıkıntı yaratıyor. Ama suan ki konu 400 sayfayı aşmış hocam buradan mecbur devam edeceğiz.

• Bence de bu konudan devam etmek daha mantıklı. Devir işi olursa seve seve devralırım. En azından insanlar ilk sayfada sorularına yanıt bulabilirler rahat rahat.

• quote:

Bence de bu konudan devam etmek daha mantıklı. Devir işi olursa seve seve devralırım. En azından insanlar ilk sayfada sorularına yanıt bulabilirler rahat rahat.

Gerekli yerlere yazdık bakalım hocam

• Tamamdır hocam sağ olun Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• quote:

Valla hiç öyle bir düşüncem olmadı hocam ama verilirse de hayır demem  

Bence de sen devral hocam sonuçta hepimize yardımcı oluyorsun.

• https://shop.samsung.com/tr/usb-kulaklik-adaptoru/

arkadaşlar bu orjinal samsung çeviriciyi kullanan var mi?
  • KayhanKaan kullanıcısına yanıt

Konu sahibine ulaşabilirsek şansımızı deneyeceğiz bakalım hocam Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• S20 (Exynos) cihazlarınız 7-8 saat gece beklemesi süresinde ne kadar şarj tüketiyorlar?

• Flakes kullanıcısına yanıt

Düz S20 için konuşayım.

Güç tasarrufu modu + wifi açık bırakırsam %3, wifi kapatırsam %1 gidiyor 9 saat civarı uyuma süresinde.

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.