Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sürekli güç tasarrufu modunda kullanınca da bildirimler anlık düşmüyor cihazın ekranına, öyle bir sorun oluşuyor.

• Bunu bilmiyordum. O zaman bu şekil devam edelim bakalım. 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani şöyle; uyku moduna almadığınız uygulamalardan yine bildirim geliyor ama diğer uygulamalardan ekranı uyandırmadıkça bildirim alamıyorsunuz.

• ersoyesra E kullanıcısına yanıt
    hocam s20 kullanıyorum. ve acr yi hergun aktif şekilde kullanıyorum işim gereği. sorunsuz kaydediyor hem giden sesi hem gelen sesi.
  • cellat faruk C kullanıcısına yanıt
    evet acr nin amacı bu zaten görüşmelerimin tümü kayıt edilip otomatik bulut sistemine atıyorum hem giden ses hem gelen ses sorunsuz kayıt ediliyor.
  • capslockAa C kullanıcısına yanıt

Kayıt ayarları ekran resmi atabilirmisiniz

Bir türlü olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersoyesra -- 26 Şubat 2021; 5:38:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz burdaki muhabbetlerden sonra adaptive refresh rate olayını araştırdım. genel olarak söylenen telefonun ekran tipinden dolayı bunu desteklemediği yazılıyor. s21'in ekranı LTPO ekran kullanılmış. bu ekran 1hz'e kadar refresh rate'i düşürebiliyormuş. ancak bizim telefonlardaki ekran bu tipte değilmiş. s21'deki gibi değişken bir şekilde olamıyormuş. halihazırda samsung s20 serisi için yüksek yenilemeye ihtiyaç duyulmayan anlarda zaten 120hz seçmişsenizde 60hz'e çekiyormuş yenileme hızını. mesela film izlerken yada navigasyon kullanırken gibi.

• Pil bozuk diyoruz. Adam guc tasarruf moduna al ekrani siyah yap bilmem ne diyor. Ya amiral gemisi aliyorsun ben bunlari kullanmicaksam surekli bluetooth konum acik olmucaksa kapali gezeceksem 3310 kullanirim fanboy olmayin kardesim kotuye kotu diyin iste boyle bisey gelismez yerinde sayar

• morags kullanıcısına yanıt

Pil bozuk falan değil. Amiral gemisi cihaz kullandığınızı unutuyorsunuz. Şöyle bir beklentiniz var sanırım sizin; her şeyi açık bırakayım ama pil 2 gün gitsin, cihaz 10 saat ekran süresi versin. Keşke olsa ama yok öyle bir dünya.

Amiral gemisi cihazlarda pil iyi gitsin isteniyorsa, bazı özellikler illaki kısılmak zorundadır bunu unutmayın. Ha yok ben hiçbir şeyden feragat edemem derseniz de M51 gibi orta seviye cihazlardan birini alarak mutlu mesut yaşayabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba, bugün hepsiburada dan s20 plus ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Bikaç soru işaretim olacak. Android 2.0 sürümü ile satışa çıktığı yazmakta fakat cihaz 2.5 sürümü ile karşılaştım ve ön kamerasına baktığım zaman ekran jelatini ortalanmamış arka jelatininde birden fazla hava boşluğu ile karşılaştım. Herkese böyle mi geliyor. Saygılar Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
    Edit fotoğraf ekleme. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mt007 -- 26 Şubat 2021; 14:9:5 >

• Mt007 M kullanıcısına yanıt

Cihaza hat takmadan wifi bağlanıp phone info sam uygulamasını indirip cihazın üretim tarihine bakabilir misiniz? One ui 2.5'la geldiyse yeni seri cihazlardan biri olabilir.

Bir de samsung'u arayarak cihazın garanti başlama tarihini öğrenebiliyorsunuz. Bu işlemleri hat takmadan önce yapın, en azından ters bir durum oluşursa iade etmeniz kolay olsun.

Hb iade ürünleri gönderiyor ondan öyle olabilir.

Phone Info uygulamasında pil boşaltma devri var oradan da kontrol yaparsınız sıfır üründe orasıda sıfır olur..
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Root gerekiyor anlaşılan. Görünmedi bende.

• Arkadaşlar adminlere yazsak konu sahibi değişse nasıl olur acaba en son geçen sene girmiş galiba. Mesela ana konuya çoğu şeyi sabitlesek mesela size versek hocam

• Hakkıdır. S20yi aramızda en çok seven carislove arkadaştır. S21forumunda bana s20 aldırdı 😀

• S10 sayfasi 2 bin küsür yorum atılmış s20 hala 400lerde neden acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: MHSNNSL

Hakkıdır. S20yi aramızda en çok seven carislove arkadaştır. S21forumunda bana s20 aldırdı 😀

Valla kendisinden ricamız yazsın forum desteğe veya benım mesajı sikayet etsin konuyu devir alsın üstüne

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.