Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam kaygan bir yapısı var değil mi ? Bende çok kılıf var ama her attığınızda bu kılıfta gözüm kalıyor :) almayı da düşünüyorum aslında.. sizin yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt

Evet bi tık kaygan hissettiriyor ama kaymıyor hiçbir şekilde. Kılıf gayet hoş fakat tuş basış hislerini bi tık öldürüyor gibi geldi, özellikle güç tuşuna basarken zorlanır gibi oluyorum.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Gri rengini sipariş verdim, çok teşekkür ederim.
  • fafa1236 F kullanıcısına yanıt
    İzlenimleri bekliyorum mutlaka.
    Hayırlı olsun. 👍
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Çok değil hocam.
    Ben çok kılıfı denedim hepsi şekli bozuyor cihazın. Ha yine dedim evde çocuğa falan veriliyorsa veya cihazı sık sık yere düşürme eğilimi varsa daha korunaklı bir kılıf tercih etmekte fayda var. 😉
  • Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

arkadaşlar merhaba, pil tüketiminde mlp adlı ögeyi sormak istiyorum sizlere. internetten baktım konum servislerini temsil ettiği yazılmış sizde de çıkıyor mu? google dahil bütün uygulamalar sadece çalışırken konuma izin verdim. Yine de çok sarj harcıyor gibi sizin düşünceniz nedir
  • Yıllardır Samsung'u öven adamı bile isyan ettirmişler

• S20 instagram laglı hikaye sorunu çözümü var mı ?

S10 serisinde kamera da instagram modu vardı. Bu sorunu önlüyordu sanırsam. S20 de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

S20 instagram laglı hikaye sorunu çözümü var mı ?

S10 serisinde kamera da instagram modu vardı. Bu sorunu önlüyordu sanırsam. S20 de yok.
    S10, s20 ile alakalı değil. Samsung o modu güncellemeler ile kaldırdı. 1:1 formatta çekip paylaşım yapmanız lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler dediğiniz gibi yaptım oldu.niye böyle bir şey yapmış acaba samsung ilginç.
  • Arka kamera lensi için bu ürünü kullanan var mı akıllı Phone ürünü. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
  • 009selcuk 0 kullanıcısına yanıt

bende merak ediyorum bu ürünü kullanan varmı?

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Yine aynı hocam. Kasma oluyor videoda instagram Atınca.

Hikayeyi cihazın kendi kamerasından çekip atarsanız problem olmuyor ama o da uğraştırıyor biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O şekilde de kasma oluyor 1:1 fullhd 60 da cekiyorum. Çözünürlük düşüreyim mi ?
  • yurtdışı alımı mi10 pro kullanıyorum s20 ultraya geçmeyi düşünüyorum.ne dersiniz sizce mantıklı mı?bugün samsungda her iki telefonu yanyana koyup foto çektim samsung gerçekten mi den iyi çekti.ancak rehber kısmında mi nin ekranı daha güzel s20ultrada biraz daha sarımtrak bi renk vardı.samsungun gece çekimleri nasıldır?

Ben de FHD 60 hz 1:1 olarak çekiyorum, bende kasma olmuyor hocam. Ekranı 60 hz'de mi kullanıyorsunuz?

• çok ilginç bir şey var arkadaşlar

ekranı 120 hz kullanıyorum, instagram da daha önce hiç girmediğim birinin profiline bakıp ekranı aşağıya kaydırdığım zaman bir titreme oluyor ve sayfayı yukarı atıyor, başka uygulamalar da böyle bir şey yok, instagram ana sayfamda gezerken de olmuyor veya daha önce profiline baktığım birinde de olmuyor

sadece yeni ve ilk defa baktığım kişiler de oluyor

• 120de suan
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.