Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.651
Cevap
140
Favori
452.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 36 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 538
  • Ortalama Mesaj Aralığı 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 309
  • Favoriye Eklediklerim 204
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • brave353 (805 mesaj) tucsonFL (538 mesaj) ctrl-alt-delete (414 mesaj) Passenger (346 mesaj) ssavtak (226 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4424 mesaj) Mobil (2958 mesaj) Mini (412 mesaj) Uygulama (1857 mesaj)
  • @
30 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
80. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
Giriş
    5550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tugsay

Arkadaşlar bir sorum olacak.

Android 10'dan sonra 11'e geçince ekran renklerinde bir canlanma oldu mu sizde de. Ben android 10 ile natural modunu kullaniyordum ve o donuk halinden de pek memnundum simdi biraz vivid kılıklı olmuş ekran renkleri, yoksa bana mı öyle geliyor anlamadim

Var mı bunu hissedeniniz?

S20 ultra bendeki cihaz.
    Evet hocam benim Ultra'da da renkler sanki daha canlı gibi geliyor 11'de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj

Böyle bir değişiklik yapıp, bunun tercihini kullanıcının yapması gerektiğini anlamiyorlar mı yoksa bilerek mi böyle değişiklikler yapıyorlar anlamak mümkün değil.

Yahu ben satın alırken ekran gözüme güzel gözüküyor diye bakip aliyorum belki de, neden değiştiriyorsun ayarini arkadaş.

Ingilizce biraz arastirmak istedim konuyu ama bir düzgün bilgiye de ulasamadim. Hatta sormasam burada bile konusulmadi. Demekki genel bir memnuniyet mi var, tek ben mi rahatsizim durumdan anlamadim ki 😄

Ben 10'a döneyim bari...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Armadaşlar düz s20 kullanıcısıyım. Oyun vs oynamam hiç. Cihaz günlük kullanımda cok ısınıyor gibi geliyor (browser, whatsapp, twitter) ölçüm yaptjgımda 37 derece gösteriyor termal program. Sizin cihazlar kaç derecede çalısıyor?

• Binbaşı
    1640 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    carislove

Konu Sahibine Özel

Ortalama 31-33 derede civarlarında geziniyor benim cihaz. Ben de düz S20 kullanıyorum bu arada.

|
    |
    gfbmert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5550 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gfbmert

Armadaşlar düz s20 kullanıcısıyım. Oyun vs oynamam hiç. Cihaz günlük kullanımda cok ısınıyor gibi geliyor (browser, whatsapp, twitter) ölçüm yaptjgımda 37 derece gösteriyor termal program. Sizin cihazlar kaç derecede çalısıyor?
    Bende anlık olarak şu şekilde.

Mutlaka temiz format ile update yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    866 Mesaj

hangi şehir nasıl gönderim sağlarsınız.

|
    |
    ısınangalaxys20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj
    Ben android 10'a geri döndüm ve s21 grubu çikacak diye android 11 ile bizim telefonlarin ekran kalitesini bozduklarini dusunmeye basladim acikcasi.

Yanyana bakan musteri s21 tercih etsin diye mi yapiyorlar yoksa tamamen yeni telefonlara odaklanip eskilerin kalibrasyonunu mu bozuyorlar hic emin değilim ama ekran yine efsane haline geri döndü.

Belki de zevk meselesidir, anroid 11 ile ekran renklerini cok daha fazla beğenen de vardır bilemiyorum ama beni baya rahatsiz etti renklerin patlakligi...

|
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Samsung s20 ultra sıfır 8999 tl alarak aranıza katıldım.telefon daha gelemedi umarım memnun kalırım.
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj

Yorum bekliyorum ben de dusunuyorum

|
    |
    009selcuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    170 Mesaj

s20 nin etrafında bir jelatin var bu koruyucu jelatin mi yoksa çıkarmak mı lazım ?

• Yüzbaşı
    943 Mesaj

Kılıf taktiginizda zaten buruşacaktir, nasil isterseniz, normalde alinca sökülüp atilan bir sey o. Ekrandaki koruyucuyu sökmeyin yeter, o oadar duzgununu bulmaniz zor cunku.

|
    |
    propilen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    170 Mesaj

hocam ilk aldığım zaman kenarlarında yjelatin çok sıkı yapışmıstı çıkarmadım koruyucu herhalde diye, 1 aydır o şekilde kılıflı kullanıyorum sakıncası olur mu, bu jelatin altında da var

|
    |
    tugsay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj
    arkadaşlar spigen marka kablosuz şarjım var.s9 plusta 2 yıldır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.s20 ultra içinde kullanmamda sizce bir sıkıntı olur mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 009selcuk -- 22 Ocak 2021; 13:48:35 >
  • Çavuş
    61 Mesaj

Qi standartı olduğu için sorun yaşamazsınız.

|
    |
  • Yarbay
    2286 Mesaj

Niye sıkıntı olsun ki.
    |
    |
    009selcuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2286 Mesaj
    7000 lira civarına düşer gibi S20 Ultra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 22 Ocak 2021; 14:11:40 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    943 Mesaj

Verdiğim cevabi tekrar okumanizi öneririm.

|
    |
    propilen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2091 Mesaj
    Düz S20'de Green tint sorunu yaşayan var mı? Ekranın yarısı problemli. Format atıp düzeltmeyi deneyeceğim.

• Yüzbaşı
    943 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Düz S20'de Green tint sorunu yaşayan var mı? Ekranın yarısı problemli. Format atıp düzeltmeyi deneyeceğim.

Green tint varsa formatla duzelir mi bilmiyorum ama servise goturmeniz daha dogru olacak bence.

Orada zaten format attik derler ilk olarak, en temizi onlarin attigi formatla kontrol edersiniz.

|
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Merhaba. Yaklaşık 1 aydır telefon arayışındaydım. 6 yıllık Xperia z2 telefonum artık miadını doldurduğu için, onun kalitesinde uzun yıllar kullanabileceğim bir telefon bakınıyorumdum. Mi 10t pro alacaktım ama maalesef henüz satışı yok, olduğu zaman da anlamamıştım. . Haftasonu vatanda indirime girince s20 düz aldım, dün elime ulaştı. Telefon gelmeden de bu forumu 1 haftadır tel hakkında bilgi almak için takip ediyorum. Telefonu genel olarak konuşma, İnternet ve görüntülü konuşma olarak kullanırım. Oyun oynamam. Dün telefon gelince telefon yaklaşık %40 şarjı vardı. Telefonun özelliklerini öğrenmek için, kurcalama, kamera, 8k çekim, elimden düşürmeden uzun müddet kullandım, Bi Isınma, şarjın çabuk bitmesi gibi forumda genel olarak bahsedilen kronik sorunlara rastlamadım. Akşam evde biraz şarj edip güncellemeleri yükledim, yine Isınma olmadı. Güncellemeler tamamladıktan sonra telefonu yeniden %100 e kadar şarj edip yattım. Sabah %97 oldu. Sabahtan bu zamana kadarda normal kullanım, telefon görüşmeleri, İnternet WhatsApp gibi mesajlaşmak, birkaç uygulama indirme ve kurma şarjım şuan saat 15:40 itibariyle %70. Benim gibi kullanıcılar için bilgi vermek istedim. Fotoğraf ve video çekimi tatmin etti. Alacaklara tavsiye ederim. İyi günler...

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.