Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tucsonFL

Evet 120 hz + güç tasarrufunu bir arada kullanıyorum. AOD da tap to screen olarak ayarlı. Şu an anlık kullanımım bu şekilde mesela.

Hiçbir telefonu güç tasarruf modunda kullanmadım. S20'yi ide kullanmam heralde. Aod'yide açık kullanırım. Umarım üzmez beni şarj konusunda ..

• wolf1404 W kullanıcısına yanıt

Şansınıza problemli ürün gelmezse günü çıkarmanız garanti gibi. Ben geçen sene s10e almıştım ve cihaz problemli çıkmıştı. Hiçbir şey yapmasam bile cihazın pili durduğu yerde eriyordu. Geceden sabaha %10-15 arası düşüş oluyordu ve pil %5'ten sonra aniden %1'e düşüp kapanıyordu. Bu cihazda %5'ten sonra bile en az 45 dk civarı dayanıyor.

• quote:

Şansınıza problemli ürün gelmezse günü çıkarmanız garanti gibi. Ben geçen sene s10e almıştım ve cihaz problemli çıkmıştı. Hiçbir şey yapmasam bile cihazın pili durduğu yerde eriyordu. Geceden sabaha %10-15 arası düşüş oluyordu ve pil %5'ten sonra aniden %1'e düşüp kapanıyordu. Bu cihazda %5'ten sonra bile en az 45 dk civarı dayanıyor.

Samsunglarda bu çok oluyor. Birimizin telefonu ısınıyor birimizinki soğuk. Birimizin telefonu 7 saat ekran veriyor birimizinki 4. Birimizin hattı çekiyor diğerinin çekmiyor. Birimizin ekranında amoled yanığı oluyor diğeri güneş altında kullanıyor hiçbir şey yok. Birimizin kamerası süper çekiyor öbürü bir acayip çekiyor.

S6 edge kullandığım dönemden beri böyle Samsunglar.

Tamamen şansa iyi ya da kötü çıkıyor cihaz kutudan.

O yüzden forum genelde ikiye bölünüyor.

Çok memnunlar ve memnun olmayanlar.

Ben şansıma iyi çıkanlardanım. Bu seriden düz s20 ve s20 ultra aldım. İkisi de hem performans hem batarya hem de kamera olarak çok memnun ettiler beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Evet maalesef belirli bir standardı yok bu işin. Geçen sene s10 forumunda tartışmadığım adam kalmamıştı cihazın pili yüzünden   Aynı cihazı kullananlar arasında bile uçurum vardı adeta.

Bazen samsung cihazlarının kalite kontrolünün yapılmadan satıldığını bile düşünüyorum. Binlerce lira para döküyoruz şu cihazlara sonra şansına ne çıkarsa, kumar misali. Neyseki benim de kullandığım cihaz iyi çıktı. Problemsiz uzun süreler kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Evet maalesef belirli bir standardı yok bu işin. Geçen sene s10 forumunda tartışmadığım adam kalmamıştı cihazın pili yüzünden   Aynı cihazı kullananlar arasında bile uçurum vardı adeta.

Bazen samsung cihazlarının kalite kontrolünün yapılmadan satıldığını bile düşünüyorum. Binlerce lira para döküyoruz şu cihazlara sonra şansına ne çıkarsa, kumar misali. Neyseki benim de kullandığım cihaz iyi çıktı. Problemsiz uzun süreler kullanmayı düşünüyorum.

Evet hocam ben de sizin gibi düşünüyorum. Kalite kontrol yok maalesef Samsung'da. Artık fabrikada ne yapıyorlarsa kutulayıp direkt gönderiyorlar herhalde.

Apple'da da benzer olaylar var ama Samsung'daki gibi 50/50 değil durum.

• Teşekkür ederim yardımlarınız için.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Hocam apple en azından cihazının arkasında duruyor. Samsung vara yoğa kullanıcı hatası diyerek kendi hatasını kullanıcıya yükleme peşinde.

• quote:

Hocam apple en azından cihazının arkasında duruyor. Samsung vara yoğa kullanıcı hatası diyerek kendi hatasını kullanıcıya yükleme peşinde.

Orası kesin. Samsun'da sorunu çözemedik mi doğruca THH yolunu tutmak zorunda kalıyoruz :)) neyse hepimize sağlıklı ve sorunsuz kullanımlar dileyelim. Hiçbirimizin işi servise düşmesin.

• Trendyoldan aldım bakalım umarım sorunsuz bir cihaz gelir

Keşke amazondan alsaydınız hocam. En azından sorun çıkarsa ilk 1 ay koşulsuz iade hakkınız vardı amazonda.

• quote:

Keşke amazondan alsaydınız hocam. En azından sorun çıkarsa ilk 1 ay koşulsuz iade hakkınız vardı amazonda.

300tl fark var arada. trendyolda da 15gun iade süresi var zaten

Trendyol evlerden ırak olsun hocam mümkünse. Geçen oradan xiaominin bluetooth kulaklığını almıştım. Çakma çıktı, iade etmek istedim almadılar. Neymiş kulaklıklarda iade olmuyormuş. Ben de sinirlenip çöpe attım.

Gerekirse 100 200 fazla veririm her ürünümü amazondan alırım. En azından karşınızda sizi gerçekten muhatap alan ve yardımcı olan çalışanlara sahipler.

• quote:

Trendyol evlerden ırak olsun hocam mümkünse. Geçen oradan xiaominin bluetooth kulaklığını almıştım. Çakma çıktı, iade etmek istedim almadılar. Neymiş kulaklıklarda iade olmuyormuş. Ben de sinirlenip çöpe attım.

Gerekirse 100 200 fazla veririm her ürünümü amazondan alırım. En azından karşınızda sizi gerçekten muhatap alan ve yardımcı olan çalışanlara sahipler.

kulaklıklar da hijyen muhabbeti olduğu için kutuyu açtıysanız iade olmaz . umarım telefonda bır sıkıntı olmazda iade etmekle falan uğraşmam . sırf o yuzden elimdeki telefonu da bi süre satmayacagım.

• Trendyol çok kötü bir firma çünkü çok büyüdüler ama yönetemiyorlar.
    Iade falan derseniz hepsiburada ve trendyoldan medet ummayın.
    Amazon çok çok iyi ama sadece kendi sattigi urunlerde. Onlar da diğer firmalari yönetemiyorlar haklı olarak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ısınangalaxys20

Arkadaşlar Galaxy S20 için orjinal kılıf satıyorum. Yaklaşık 1 ay kullanıldı. Telefonla gelen ekran filmini kaldırmıyor. İlgilenen arkadaşlar iletişime geçsin.
    Fiyat: 100 tl dir.

75 tl ye satılık

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerdursun1

ss almak için bile kullanmıyorum güç tuşunu el işaretiyle ss alınabiliyor  

Alınıyor ama üç parmak kadar pratik değil. Çinli modellerdeki gibi olsa daha başarılı olurdu o iş.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle
    Yaklaşık 2 yıl Xiaomi mi6 kullandım
    Hattan son 6 ay güç tuşu bozuktu, üç parmakla ekran görüntüsü almak cidden çok kullanışlı çok nadir tuz kullanarak ekran görüntüsü alıyordum
    Şu an s10 plus kullanıyorum maalesef bunda kim kısa yol çok kullanışlı değil ya da ben beceremiyorum
    Ama yazılım olarak Samsung çok daha stabil ve sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Aynen öyle
    Yaklaşık 2 yıl Xiaomi mi6 kullandım
    Hattan son 6 ay güç tuşu bozuktu, üç parmakla ekran görüntüsü almak cidden çok kullanışlı çok nadir tuz kullanarak ekran görüntüsü alıyordum
    Şu an s10 plus kullanıyorum maalesef bunda kim kısa yol çok kullanışlı değil ya da ben beceremiyorum
    Ama yazılım olarak Samsung çok daha stabil ve sorunsuz

Yazılım olarak Çinlilerin çok ekmek yemesi lazım hocam o kesin.

Sorunsuzluk, doluluk ve işe yarar özellilik Samsung'da çok önde. Aslında çok basit Samsung için ama avucunun içini kaydırma ile ekran görüntüsü işi saçma olmuş :D

• Arkadaşlar bir sorum olacak.
    Android 10'dan sonra 11'e geçince ekran renklerinde bir canlanma oldu mu sizde de. Ben android 10 ile natural modunu kullaniyordum ve o donuk halinden de pek memnundum simdi biraz vivid kılıklı olmuş ekran renkleri, yoksa bana mı öyle geliyor anlamadim
    Var mı bunu hissedeniniz?
    S20 ultra bendeki cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.