Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet ekran koruyucu film o, kalsın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Samsung'dan mail geldi. S21 için Seçeceğim hediyeye ek olarak "size özel" diyerek özel kod yollamışlar. Fit 2 de hediye edilecekmiş.

Sürekli hediye vermek yerine fiyatı hediyelerin ücretini düşüp konumlandırsa daha iyi olrdu sanırım.

• Bu kılıfı kullanan var mı ? Kapağı mıknatıs lı mı?

Mıknatıslı kapağı olan bir kılıf bulamadım . Yere düşerse hem cihaz hem ekran güvende olması gerekiyor. Kapak açılırsa bi anlamı olmaz. S20 ekran değişimi 1800 tl . 😑

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
  • sky__walker kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. O zaman cihazı kutudan çıkarıp direk yükleme moduna alıp 11'i yükleyip öyle kullanmaya başlıyım.

• servet51 S kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum bunun mavi renkli olanını, mıknatıs falan yok kereste gibi kılıf
  • Ben s20 ultramı isteyen olursa satmayı düşünüyorum arkadaşlar. Çok yeni aldım vatandan, hatirlamiyorum ama 1.5 ay falan olmustur.
    Isteyen varsa soylesin, samsungun degisim ücretine veririm.
    Orjinal silikon kilif ve bir de spigen ince kilifi da veririm.
    :)

• tugsay T kullanıcısına yanıt

Hayırdır inşallah hocam, s21 ultraya mı geçeceksiniz yoksa Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

Haydaaa niye 😁
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Bugünlerde herkes satıyor yahu ne iş? 😂 😂
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Neden ki 😂😂😂
  • Ben de satıyorum s21 ultra'ya geçeceğim. Ön sipariş ile almıştım s20 ultra'yı. Pandemi vs derken evdeydik resmen Mart 2020'den bu yana, sıfır diye versem inanır insan
  • Benim apple'da iyi bir indirim hakkım var ve iphone 12 alsam diye dusunuyorum.
    Android özelliklerini kullanan, kisilestiren veya filmler muzikler indiren bir kullanim seklim de yok. Ben baya baya apple severim normalde.
    Hatta, hafizaya bakiyorum 33gb kullanmisim ve genel olarak da bu civarda.
    Eğer isteyen olursa etrafinizda haberleselim lutfen. Yoksa zaten ilan vs verip de guzelim cihaz icin hic ugrasmak istemiyorum.
    Ayrica bir problem de su kullandigim seker ölçüm cihazi, android ile calisiyor ama apple ile daha stabil calisiyor.

• Öyle bir para verip de s21 ultraya geçeceğimi hic zannetmiyorum. :))

Hayırlı olsun öyleyse şimdiden 😊👍
  • brave353 kullanıcısına yanıt

😄😄

Hayırlısı olsun demek daha doğru olacak çünkü daha kimseden ses çıkmadı, çıkarsa düşünücem ama o kesin...

Teşekkür ediyorum...

Kullandığınız şeker ölçüm cihazı nedir?

• servet51 S kullanıcısına yanıt

Ben bu kılıfı da kullanıyorum ama bir esprisi yok. Bunun yerine aşağıda linkini paylaştığım kılıfı kullanmaya başladım. Kapak mıknatıslı, standlı ve orijinal ekran filmini kaldırmıyor. Deri görünümlü. Leke falan da tutmuyor. Öneririm.

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s20-plus-standli-kapakli-lux-kilif-wallet-kart-bolmeli-ucretsiz-kargo_pdp_574454834

• Son gelen güncellemeyi yapanlar cihazda ısınma, pil durumu ve kamerada olumlu ya da olumsuz degisiklikler var mı? Paylasabilirler mi?

• Arkadaşlar selam. S20 ye gecmek istiyordum ama telefonun ince uzun yapısindan dolayı bir türlü begenemiumyorum hoşuma gitmiyor. S10 plus a geçiş yapsam sizce 120 hz dışında ne kaybederim günlük kullanimda? Telefonu uzun süreler kullanan biri değilim en fazla kullanacagim 1 yıl.

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Güzele benziyo teşekkürler. Çok kalınlaştırıyor mu cihazı ?
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.