Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (400. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Verdiğim cevabı okuduğunuzdab eminmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Güncelleme gelmiş 453MB. Şuan indiriyorum.
    S20 Ultra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugsay T kullanıcısına yanıt
    Checklerde herhangi bir aksiyon vs yok mu peki? Ss alip görüntüyü paylaşabilir misiniz benimle hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsylcn86

Telefonun kamerası ile haşır neşir olan ve bilgi sahini olan arkadaşlara bir sorum olacaktı;

Fotoğraf çekerken ( Ön arka ikisi içinde geçerli ), hangi formatta çekiyorsunuz 4:3 mü 16:9 mu.

Araştırma yaptım biraz netten ancak 4:3 ile çekin diyen de var 16:9 da çekin diyen.

Kaliteli çekimi hangi oranda yakalarız ?

3:4 / 4:3 ana kamerayı kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 19 Ocak 2021; 16:30:39 >
  • Arkadaşlar düz S20 kullanıyorum. Always on Display açıkken parmağımı okutunca kameranın sağ tarafında pikseller sırayla kırmızı/yeşil ve siyah oluyor daha sonradan düzeliyor. Büyük bir nokta kadar mevcut, sizde de var mı acaba?

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt

O olay kilit ekranında yüz tanıma kullanırken bana da oluyor arada, halen çözemedim.

• Çok can sıkıcı duruyor hocam, ilk yaptığımda bir iki piksel kadar duruyordu, şu an nokta var orada. Telefon 4 günlük. :(

Bende 10 açıştan birinde anca yapıyor o yüzden kafaya takmadım pek. Sizde sürekli mi oluyor?

• Her seferinde yapıyor hocam, bende durumu daha kötü.

O zaman sıkıntı. Ben de bilmiyorum valla sebebini. Ekranda problem olsa illaki anlaşılırdı, 2 aydır kullanıyorum sonuçta. Bazen telefonla konuşurken ve kilit ekranında yüz tanıma kullanırsam piksel piksel bi şeyler yanıyor gibi oluyor sonra geçiyor.

• Hocam ben şanssız biriyim, hatalı üretim her seferinde beni bulur. Bunda da buldu büyük ihtimal, biraz uğraştıracak. 

İnternetten aldıysanız pek problem olmaz iade konusunda ama mağazadan aldıysanız geçmiş olsun :)

• Hem Vatan`dan, hem Amazon`dan satın aldım hocam. Amazon`daki sorun çıkardı, en azından uğraştırmayacak bir firma.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Arkadaşlar düz S20 kullanıyorum. Always on Display açıkken parmağımı okutunca kameranın sağ tarafında pikseller sırayla kırmızı/yeşil ve siyah oluyor daha sonradan düzeliyor. Büyük bir nokta kadar mevcut, sizde de var mı acaba?

Ayarlar-Ekran-Yanlışlıkla Dokunma Korumasını kapatıp dener misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İyi bari bir yönden şanslısınız :)

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Ben denedim, kilit ekranındaki problem düzelmiş gibi görünüyor ama birini ararken yine 1-2 saniyeliğine de olsa o nokta beliriyor. Orada sensör vs mi var acaba?

• Evet hocam sensör var ))) ondan yazdım yukarıdaki mesajı zaten. Ararken olan da yakınlık sensörü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt

Anladım, o zaman bir problem yok. Teşekkür ederim ilginize :)

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam denemelerimi orjinal adaptör ve kablosuyla yaptım süper hızlı şarj çalışıyor normal şarjda çalışıyor ama hızlı şarja basinca normal şarjda ne yaziyorsa o yaziyor ve tahmini olarak verdiği süre ayni muhtemelen yazilimsal bir hata var süper hizli şarj 60 dk hizli şarj 90 dk normal şarj yaklaşik 120 dk da falan şarj ediyor olması gerekirdi.
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.