Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herşeyi anladım fakat şu adb dediğiniz şeyi anlamadım çok iyi değilim bu konularda. bu kodu nasıl ve nereye yazacağız ne şekilde yapacağız pc ye ihtiyacımız varmı ? açarsanız sevinirim

• capslockAa C kullanıcısına yanıt

evet bu işlem için pc lazım. pcden komut istemine girip oraya yazacaksınız verdiğim kodu. bu kodu yazmamızın amacı, uygulamanın ihtiyaç duyduğu izinleri rootsuz biçimde alabilmek.

• Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt

DBT almanya cscsine geldi hocam güncelleme, ben de odinden temiz kurulumla geçiyorum şimdi.

• Desene hocam tr ye daha 1 ay var o zaman :D
  • Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt

belli olmaz hocam, samsung tr şaşırtıyor bazen :) mesela android 11, almanyadan 1 gün sonra mı ne gelmişti tr cscsine.

• discord uygulamasını sırf denemek için yükledim de yandı telefon hocam, oyun konusunda hiç deneyimim yok ama discord epey zorluyormuş onu anlamış oldum :)
  • msy2012 M kullanıcısına yanıt

discord uygulamasını ben de kullanıyorum. discord'un cihazı yaktığını da ilk defa duydum, çok ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Vural460

Ocak güncellemesini yapsak daha sonra Android 10 güncellemesine geri dönebiliyor muyuz hocam?

Evet dönülüyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar S20 plus arka cam kırıldı.Kasada ve ekranda yamukluk var.Teknik servis ekran,kasa ve arka camın değişmesi için 2500 tl fiyat çıkardı ama para harcamak istemiyorum.Cihazı satmayı düşünüyorum.Bu haliyle satarsam kaç paraya satarım??22 ay daha garantisi mevcut.

• arkadaşlar üstteki barı kapatmanın bir yolu var mı, yani dokunduğun zaman belli olacak şekilde o saatin falan olduğu sutün

• camoncan C kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.el piyasasina çok bilmiyorum ama bence 3000-3500 e falan gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmz56

Son güncellemeden sonra tlf görüşme sırasında karsi tarafin sesi geliyor ama benimkisi gitmiyor.1-2 dk konusmadan sonra oluyor bu sorun.bu sorunu yasayan varmi yada çözümünü bilen.
    Aynı problem bendede var. Neredeyse tüm görüşmelerde olmaya başladı. Kapatıp tekrar arama yaptığımda ses normal gidiyor. Çok can sıkmaya başladı. Çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

Bende telefon alma arefesindeyim

sizce f2 pro alsam

s20 plus almadığıma ilerde pişman olurmuyum?

siz şimdi alacak olsanız genede s20 plus alırmıydınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cihazı araştırmadan direkt hanıma aldım. s20. Normalde araştırmacıydım. Biraz acele oldu. Göz ucu ile ufaktan yorumlara bakmıştım. Genel olarak ısınmadan şikayet vardı. Hakket doğruymuş. Isınıyor bu yaw. 2021 ye geldik. Hala sorun. Dikkat ettim CPU kullanımı günlük basit işlerde bile yüksek frekanslara çıkıyor anlık. Muhtemelen güç yönetimi porblemi bu. Düzeltmek adına bir gelişme söz konusu mu ? Güncellemeleri yaptık. Daha rahatladı sanki. P40 lite var bende. Her ne kadar farklı cpu ve chipseti olsa da günlük kullanımda 27 derece yüzey sıcaklığı var. S20 de 34 derece. Ilığımsı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Ocak 2021; 22:12:6 >
  • fergusonnn kullanıcısına yanıt

hocam sırf miui varken bile xiaomi alınmaz. miui, one ui'nin eline su dökemez.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer cihazlar birazcık daha sıcak çalışan bir cihaz eğer kılıfla kullanırsanız ve böyle kamerada cok uzun video falan çekmezseniz rahatsiz etmeyeceğini düşünmüyorum.
  • Kurulum ve şarj sırasında maşallahı var. Şaşırdım doğrusu. Mediatek helio p90 bile bundan serin. Neyse ki şu an günlük kullanımda fena sayılmaz diyebilirim.

• Xiaomi n9 pro faciası sonrası mi cihazlara mesafeliyim. Onlarında toz sorunu

sensör sorunu bitmek bilmiyor. Arayüzdeki abidik gubidik reklamları da cabası.

Mi 6 ve redmi note 5 den sonra cozuttular.

• asyagrafik kullanıcısına yanıt

hocam kurulumda her cihaz ısınır, bunu exynosa bağlamanıza gerek yok. önemli olan kurulumdan bir hafta sonraki süreç. eğer o zaman da ısınıyorsa problem var demektir. ben de düz s20 kullanıyorum, oyunda bile ısınmıyor cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tucsonFL

hocam kurulumda her cihaz ısınır, bunu exynosa bağlamanıza gerek yok. önemli olan kurulumdan bir hafta sonraki süreç. eğer o zaman da ısınıyorsa problem var demektir. ben de düz s20 kullanıyorum, oyunda bile ısınmıyor cihaz.

Oyunda bile ısınmıyor. Hm. oyunda ısınmayan çok çok az bir dilimdeki kişiler listesine girmiş olabilirsiniz. Bekleyip görelim bakalım. Kurulumdaki ısınmayı pek dert etmedim. İşlemciye bağladığım filan yok. İşlemci takıntımda yok bazıları gibi. İsterse Mediatek olsun. Günlük işleri aksatmasın ve geriye kalan kaliteli olsun yeter. Şu an için bunları sağlıyor. Birkaç saattir standart kullanımda sorun görmedim bende. Kurulumdaki aşırı ısınma ve biraz göz ucu ile araştırma sonrası buraya yazayım istedim ki sonraki süreçte neler olur olmaz öğreneyim. Ki öğrendim de. Amacım buydu.. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 6 Ocak 2021; 22:53:14 >

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.