Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
    Bu olayı bilen varmıydi ? fe de var s20 de yok diyorduk ama varmış. mıknatıs tutuyor fakat çok sıkı şekilde değil maalesef
  • capslockAa C kullanıcısına yanıt
    Ben kablosuz şarj olan cihazlarda kablosuz şarjin olduğu kısım hafif mıknatıs tutuyor diye biliyorum.Yanlış biliyorda olabilirim.
  • Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt
    evet magsafe denilen olay bu değil mi zaten
    Magsafede daha iyi tutsun diye ekstradan güçlendirme falan yapmiş olabilirler benim s20 deki o kadar kuvvetli mi deneyemedim daha
  • Turkcelde s20 fiyatı 6300tl alacak olan varsa hiç durmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Turkcelde s20 fiyatı 6300tl alacak olan varsa hiç durmasın

telefonu alıp çıkabiliyormuyuz turkcelli olmak gereklimi

• Rigor Mortis kullanıcısına yanıt

Turkcell olmak şart değil internetten alacaksın kargo evine getirecek

• S 20 Plus almayı düşünüyorum İphone 11 den geçen var mı arkadaşlar görüşlerini alabilirmiyim

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt

Ben Xs max'ten geçmiştim batarya harici memnun kalırsınız.

• S20 Ultra - Xiaomi Mi 10 - S20 Plus tan sonra tekrardan S20 Ultra ya geçtim.. S20 Plus satacağım, almayı düşünen olursa pm atabilir, uyguna vereceğim. (Full kaplama nokta hatasız, mavi renk, Vatan fatura)

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi bugün Vodafone Shop a gidip 31 TL karşılığında e sim aldım. Kare kodu okuttum ve tıkır tıkır çalışmaya başladı. Hemen boşalan sim kart yuvasına Micro sd kartımı taktım ve galeriyi sd karta taşıdım. Her şey çok iyi çalışıyor. Bu DBT ye geçmiş olmak süper oldu. Saçma 4.5g yazısından da kurtuldum. Artık 4g yazıyor 😁
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Çok güzel bir haber... Hayırlı olsun 😊

5G de olsaydı harika olurdu 😂
  • Merhaba s20 plus için ana kamera 12 Mp yeterlimi sizce, ve kameradan anlayan guzel arkadaslarim hagi cekimlerde 64mp yi kullanmaliyiz, surekli 64 ü kullanmajin faydasi varmi ve zoom'u 30x e olan kısımda mı kullansak iyi,64 de mi kullanalim,bu ayrimi yapamiyorum yardimci olursaniz memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suskunn86 -- 26 Kasım 2020; 1:7:8 >
  • Beyler sizin de kamera lensi çok çabuk kirleniyor mu? Masaya koysam elim değse hemen kirleniyor ve resim çok flu çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

S20 Ultra - Xiaomi Mi 10 - S20 Plus tan sonra tekrardan S20 Ultra ya geçtim.. S20 Plus satacağım, almayı düşünen olursa pm atabilir, uyguna vereceğim. (Full kaplama nokta hatasız, mavi renk, Vatan fatura)

s20 ultra en beğendiğiniz galiba kamerada ilk cıktığında odaklama sorunu vardı düzelmiş mi. teşekkürler.

• beko1903 B kullanıcısına yanıt

Kılıfla kullandığım için böyle bir sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

S20 Ultra - Xiaomi Mi 10 - S20 Plus tan sonra tekrardan S20 Ultra ya geçtim.. S20 Plus satacağım, almayı düşünen olursa pm atabilir, uyguna vereceğim. (Full kaplama nokta hatasız, mavi renk, Vatan fatura)

Xiaomi deneyiminiz nasildi ? Merak ettim paylasabilir misiniz. S20 ye göre + - leri

• quote:

Orijinalden alıntı: ErKaN-23

S 20 Plus almayı düşünüyorum İphone 11 den geçen var mı arkadaşlar görüşlerini alabilirmiyim

11 pro max den s20 plus a geçtim genel olarak memnunum.

• dasarum D kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam ne demek. İşinizi görmesine sevindim.

Tutacak olan aparat hafif olduğundan tutuyor. O haliyle telefonu araca takmayı deneyin, çok değil 20 metre gitmeden düşer telefon. Sıkı tutamıyor. magsafe daha iyi bu konuda ama onun da henüz bu haliyle kullananı görmedim, muhtemelen o da çok kuvvetli olmayacaktır araç içinde. Araçlar çok silkeliyor.

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.