Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala temmuz güncellemesi ile duruyorum şarji beni cok tatmin ediyor yeni güncellemeye gecmeye yeltenesim yok ama wifi üzerinden indir secenegini kapatmamisim güncelleme inmiş sürekli ertelendi, yüklenmeye hazir bildirimi duruyor şu lanet şeyi kapatamiyor muyuz yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Phone uygulamasını play store dan yükleyin ve aşağıdaki numaraları yazıp ara tuşuna basın,sonra CSC değişim menüsü gelecek ve DBT yani Almanya olanı seçip yükle deyin,böylece Almanya ROM u yüklenecek ve son güncellemeleri ilk alabileceksiniz

*#*#27262826#*#*

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    Sanırım telefondaki tüm bilgiler silinecek...

• Malesef tüm bilgiler siliniyor evet

• Arkadaşlar s20 ile uyumlu kulaklık önerebilecek var mı? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrtypl -- 24 Kasım 2020; 11:50:30 >
  • erul E kullanıcısına yanıt
    Nasil ya normalde telefonu satin aldiginizda telefon ile beraber gönderilmiyor mu bu ?

• bu sureyi dogal kullanimda alamiyorsunuz... siz telefonu elinizden dusurmemissiniz belli ki.. normal dogal kullanimda 6 saat falan

• Cihazı doğru dürüst elime almadım. Elden düşürmemiş olsam 30 saat bekleme süresi alamazdım ve ekran sürem daha fazla olurdu :) genelde pcden hallediyorum işlerimi, cihaz boşta duruyor. Geceleri cihaza geçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsylcn86

Hocam ayrıca ben bildirim led işini şimdilik aşağıdaki program ile hallettim. Wake up ile birlikte kullanılabiliyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&showAllReviews=true

Paylaşım için teşekkürler. Gerçekten başarılı. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] Hem diğer uygulama kadar karmaşık değil. Bir uygulama çok şeyi yapsın deyince olmuyor. Bu arada, tekrarlayan uyarı, AOD kapalı kalsın vb gibi ihtiyaçlar için pro (22 TL) almak gerekiyor. Developer az çakal değil. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

Eğer diğer uygulama için cevap çıkmazsa mecburen alıcaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 24 Kasım 2020; 15:7:55 >

• dasarum D kullanıcısına yanıt

Hocam ben aodNotify pro uygulamasını apk olarak indirdim sorunsuz çalışıyor tavsiye ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler ancak mesajınızı biraz geç gördüm, satın almış bulundum. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

Gerçi bu yeni telefona APK indirmek ne derece güvenli emin değilim. Önceki HTC 10 cihazda epey APK vardı ve cihaz sık sık nefes darlığı çekiyordu. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] 

• blueDr B kullanıcısına yanıt
    Telefonu yedekleyip yaptıktan sonra başka bir sakıncası olacak mı bu işlemin. Mesela garanti dışına çıkmak ya da bir daha TUR Csc kullanamamak gibi. Olmuyor ise ben de denemek isterim.
  • Ben bu şekilde yaptım ve DBT ye geçtim. Şimdi menüde sim kart yönetiminde e sim ile ilgili bir alan oluştu. Ama mobil plan ekle diyor. Basınca bir şey olmuyor. Ne yapmalıyım acaba. Sim 2 Vodafone bende. Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 25 Kasım 2020; 0:4:54 >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Veriler silindi mi peki?
  • Evet ama yapmadan önce yedek almıştım oradan tekrar yükledim.
    Bence telefonda iki fiziksel sim takılı olduğu içindir... Vodafone sim kartı çıkarıp dene bakalım... Barkod taramak için kamera açılması lazım...
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Barkodu nereden bulacağım
    Vodafone bayisine gidip 31₺ karşılığı esim e geçeceksin... Onlar bir zarf verecekler içinden karekod çıkacak onu taratacaksın işlem tamam...
  • brave353 kullanıcısına yanıt
    Evet sim kartı çıkarınca dediğin gibi operatör QR kodu taratma yeri çıktı.
    Yarın Vodafone bayisine gidip soracağım.
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.