Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 5510gokhan , 55525534 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü5 Mobil
5 sn
9.596
Cevap
138
Favori
450.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 653
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 524
  • Ortalama Mesaj Aralığı 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 298
  • Favoriye Eklediklerim 201
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • brave353 (805 mesaj) tucsonFL (524 mesaj) ctrl-alt-delete (414 mesaj) Passenger (346 mesaj) ssavtak (226 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4405 mesaj) Mobil (2925 mesaj) Mini (409 mesaj) Uygulama (1857 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
Giriş
    633 Mesaj

Teşekkürler cevabınız için. Bir deneyeyim o zaman. Telefon ayarı daha sade olsun diye belki iki tane ekran modu koymuşlar ama bana göre eksik. Sonucu yazarım eğer uygularsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SPeaky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj

ADB ile uyguladım,çalışıyor hocam

|
    |
    Maclarens90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1218 Mesaj

Henüz kullanıcı değilim (11.11 indiriminde aldım hala teslim edilmedi) ancak yine de naçizane görüşlerimi yazayım.

Ben de aynı ikilemdeydim. Göz sağlığım için hem daha kaliteli hem de daha yüksek PPI değeri ekranı olduğu için S20+ seçtim. Bir de (elim iri olmadığı için) Note10+ elde tutma ve tel elde kullanma zorluğunu mağazada S20+ ile karşılaştırınca karar vermem zor olmadı.

Benim için ideal ölçü Note10, ancak özellikleri çok kırpıldığı için tercih etmedim. Kısaca, birkaç sene S20+ ile idare edip, Note ve kalem deneyimimi önümüzdeki yıllarda çıkacak yeni modellere erteledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasarum -- 16 Kasım 2020; 12:16:13 >
    |
    |
    eymen1212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj

Teşekkürler, merak ettim ben de deneyeyim eve gidince. Fazladan ekran renk modu olmasının bir zararı olmaz herhalde. İlla ki daha uygun seçenekler buluruz doye tahmin ediyorum.

|
    |
    blueDr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Typce girişini 3.5 mm jack a çevirmek için nasil bir aparat almam gerekiyor birde telefon her aksesuarı tanır mı markası samsung mu olacak

• Yarbay
    4273 Mesaj

bende motorolanın çeviricisi vardı tanımadı

|
    |
  • Binbaşı
    1581 Mesaj
    Gomulu uygulamaları nasil kaldirirz

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Telefonu ekran koruyucusuz kullanan var mı aranızda? Çizilme falan oluyor mu? Ben şu an ekran koruyucuyu çıkarttım ekran çok güzel görünmeye başladı gözüme herhangi bir koruyucu uygulayasım gelmedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    11665 Mesaj

Bazı telefonlar Type C çıkışından analog çıkış veriyor ama Samsung vermiyor, dijital çıkış veriyor. Buna uygun bir adaptör gerekiyor. Ben Basues'un Type C > 3.5 mm jack adaptörünü aldım, memnunum. Aşırı pahalı da değildi. Tabi analog adaptörler kadar ucuzunu da bulamazsınız, devre var sonuçta bunların işinde.

|
    |
    thematador9 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11665 Mesaj

Telefonun kendi üstündeki koruyucuyu kullanıyorum şu anda. S20'de değil ama S8'de sağlam bir cam almıştım ekrana, kılıf kalın geldiğinden telefonu düşürdüğümde kılıf koruma camını attırdı ve o cam nasılsa kırıldı. Bir daha da koruma camı olmadan kullanmıştım uzun bir süre telefonu. Anahta, bozuk para vs. olan bir cebe koymadıkça kolay kolay çizilmez ekran.

|
    |
    mert1524 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    S20 ekran farkı sağda ki cihaz Oppo Reno 3 pro

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

Tavsiyem koruyucusuz kullanmamandır, sonuçta bayanlar gibi çanta taşımadığımızdan özellikle kot kumaşı bile kılcal çiziklere sebep olur ve zamanla can sıkar

|
    |
    mert1524 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Ekran koruyucusu olarak Cepaksta 100 ve 150 liralık 2 model var ve ikisi de garantili. Ben 100 liralığı iki gündür kullanıyorum sorun görmedim. Ancak koruyucuyu kaldırabilir diye kılıf kullanmıyorum. Belki Pops cover yaptırırım.

|
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    Arkadaşlar malumunuz bu s20 ailenin en küçük bataryaya sahip üyesi. Exynosun da çılgın pil tüketimini hesaba katınca telefondan batarya performansı almak için bazı şeylerden feragat etmek gerek gibi. Şimdilik 60hz ile kullanıyorum cihazı. Peki 120hz gerçekten farkedilir derecede pil performansını düşürür mü? Test edip arada ne kadar fark olduğunu gözlemleyeniniz oldu mu? Aydınlatabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Binbaşı
    1622 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    carislove

Konu Sahibine Özel

Ben de s10+ ile s20 arasında kaldım. S20'nin pili günü çıkarıyor mu ve cihaz boştayken ne kadar pil tüketiyor acaba? Hiç hesaplama şansınız oldu mu?

|
    |
    nmckn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1107 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nmckn

insallah bende de oyle olur hocam. ben bi de cok uygulama yukluyorum. telefon hafizasi 67 gb dolu mesela suanda. acaba bunun da bir etkisi var midir? sizde durum nedir hocam? telefonunuz cok dolu mu?

Tam tamına 67%benimkide,bunla alakası yok,bendede uygulamadan ziyade video çok

|
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Bazı telefonlar Type C çıkışından analog çıkış veriyor ama Samsung vermiyor, dijital çıkış veriyor. Buna uygun bir adaptör gerekiyor. Ben Basues'un Type C > 3.5 mm jack adaptörünü aldım, memnunum. Aşırı pahalı da değildi. Tabi analog adaptörler kadar ucuzunu da bulamazsınız, devre var sonuçta bunların işinde.

Hocam 100 200 lira vermek dışında bir seçeneğimiz yok mu ucuz bi ürün bulursam telefon tanımaz mı

• Yüzbaşı
    843 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blueDr

ADB ile uyguladım,çalışıyor hocam

ADB modu açtım ama telefonda diğer görüntü modlarını nasıl oluşturacağımı anlamadım. Var mı kolay bir yolu, bende yapmak istiyorum.

|
    |
  • Çavuş
    65 Mesaj

S10+ dan geçtim s20 ye
    Daha kibar bir telefon kamerası kesinlikle s10 a göre çok iyi ama aynı oranda pil süresi kötü bence önceliğin pil ise s10+ seç

|
    |
    carislove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
konkasör
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.