Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pixel telefonlarda baslamis desteklemeye ama samsungda henuz cikmadigi icin daha desteklemiyor malesef.

Denemesem icimde.kalirdi o kesin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugsay T kullanıcısına yanıt
    😂👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Bildirimler

Uygulama simge işaretleri...

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Oh ya sağolasın. Kendi kendine niye kapanır bu anlamıyorum. Bulana kadar canım çıktı.

• abzrtnrvrdi A kullanıcısına yanıt
    Bizim cihazlarda resmi ve düzgün bir kayıt programı yok maalesef

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Sende sağol 😊👍

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

Güzel cevabınız için teşekkür ederim. Kablosuz şarjda ısınma ve buna bağlı olarak aşırı ısınmadan şarj kesme sorununu ve kamera da ısınmasını çok duyduk bunlar hakkında ne diyorsun. Kablosuz da bişey yok demişsin ama hiç denk geldin mi

• Arkadaşlar merhaba, Galaxy S20+ ile Note 10+ arasinda kaldim sizce hangisini tercih etmeliyim? Youtube videolarinda sanki note10+ daha iyiymis gibi bir durum var ama kullananlara sormak en iyisi:)
    Not: Kalem benim icin onemli degil olmasa da olur.

• panafilm52 P kullanıcısına yanıt
    Araç içinde yazlık yerde tamda güneşin geldiği pozisyonda evet yaptı doğrudur, camın verdiği yansıtma ile direk telefonun arkasına güneş ışığı gelince baseus wifi şarjı durdurdu. Mesela şu mevsimde saatlerce trafikte %100 e kadar araçta şarj oluyor.

Kamera ısınmasına denk gelmedim hemde hiç gelmedim mart ayından beridir, ısınmaktan kasıt nedir onuda anlamış değilim ya sonuçta elimizdeki cihaz iyi megapikselli kamerası olan bir telefon bunu unutmamak lazım.
    Tavsiyem cihaz kullanım ipuçlarını değerlendirip bütçenize en uygun telefonu almaktır, oyun oynayıp pil bitiyor dersen oyun konsolu alacaksın, uzun süre kamera kullanıp ısınıyor dersen dijital kamera alacaksın bu kadar basit.

İPhone kıyaslamalarına hiç bakmayacaksın, biri kendine özgü uygulamaları ile çalışan samsung ise sonsuz derya , karar kullanıcıya kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos66 -- 15 Kasım 2020; 2:36:24 >
  • abzrtnrvrdi A kullanıcısına yanıt
    hocam acr nin apk sini indir ama son versiyonunu değil önceki versiyonlarını

• Merhabalar S20 ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Kırılmaz cam ve kılıf olarak ne önerirsiniz. Vatan'da 100 liraya telefona uygun kesip takıyorlarmış yaptırıp memnun kalan var mı ? Kılıf için ise önceki yorumları okuduğumda koruyucusu kaldırdığını söylemiş bazı arkadaşlar. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: capslockAa

hocam acr nin apk sini indir ama son versiyonunu değil önceki versiyonlarını

hangi versiyon?

• HAKYOL1 H kullanıcısına yanıt

ben huawei appstore u kurdum ordan acr yi indirip kurdum ve sorunsuz kullanıyorum pro ya geçemiyorsun ama pro sadece google play store da geçerli o da malum sorun yaratıyor, s20 + kullaıyorum.

• jrbuji J kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nasıl yaptınız

• Merhaba arkadaşlar, kutusundan çıkışındaki uygulanmış olarak çıkan film ekranı darbelerden korumak için yeterli mi? Yoksa tamperli cam filmi uygulatmak icap eder mi? Tavsiyelerinizi alabilirim teşekkürler. Cihaz s20 plus..

• Uykusuza Masallar kullanıcısına yanıt

Uzerinde gelen koruyucu yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: nabaki

Android telefonların doğası gereği olan durum bu.

Android işletim sistemli 4000mah bataryalı olan bir telefonun yaptığını ios işletim sistemli 2500mah lik bataryaya sahip olan telefon yapabiliyor.

Yani android telefon işlem yapmasada şarj yediği için telefonların bataryalarını yüksek yapmaya çalışıyorlar. Apple da en sevdiğim özellik kullanmadığınızda şarjın neredeyse hiç düşmemesi.

Batarya meselesi sebebiyle tablet boyutunda telefonlar kullanıyoruz ne yazıkki

Alıntıları Göster

Dostum verdiginiz bilgiler yanlış. Nerden duydunuz bunları bilmiyorum. Ios un beklemede cok düşük pil tükettiği dogru sadece.

Beklemede pil tüketimi Android değil, Exynos işlemci problemi ama yinede arkadaşın yazdığı kadar %10 vs böyle bir durum yok bende. Snapdragon varyantlarda böyle bir problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Dostum verdiginiz bilgiler yanlış. Nerden duydunuz bunları bilmiyorum. Ios un beklemede cok düşük pil tükettiği dogru sadece.

Beklemede pil tüketimi Android değil, Exynos işlemci problemi ama yinede arkadaşın yazdığı kadar %10 vs böyle bir durum yok bende. Snapdragon varyantlarda böyle bir problem yok.

Alıntıları Göster

keşke bizlerede exynox değilde snapdragonlu cihazlar satılsa resmi olarak :(

• Selamlar arkadaşlar. Eşimde s20 var ve ekran modu ayarında bildiğiniz üzere yalnızca 2 mod var. "Canlı" ve "Doğal". Eskiden Samsung'ta 4-5 tane mod olurdu ve orta yol bulunurdu. Canlı modu aşırı doygun ve abartı, bence hiç gerçekçi değil. Doğal modu da fazla mat ve solgun. Gerçekten şaşkınlık içerisindeyim sadece iki mod olmasına ve ikisinin de olması gereken renkleri vermemesine. Dynamic Amoled ekran diye geçiyor, şöyle iyi, böyle gelişmiş vs. ama daha adam akıllı renkleri gösteremiyor ekran uyuz oldum. Bende şu an Xiaomi Mi Note 10 var ve dikkatlice uzun uzun karşılaştırdım. Kesinlikle daha düzgün, dengeli renk gösteriyor benim telefon.

Gelelim soruma: Adb diye bir program yükleniyormuş pcye. Telefondan da geliştirici seçeneklerini aktif edip usb ile bağlayınca, programı açıp bazı kodlar yazıp bazı ayarlamalar yapılabiliyormuş. 5 adet mod çıkıyormuş olması gerektiği şekilde. Bu Adb programı ile kod yazarak bu ayarı açsam bir sıkıntı olur mu telefonda acaba? Garanti, güncelleme, root gibi konularda başım ağrır mı sizce? Bunu daha önce deneyen oldu mu hiç aranızda? Link aşağıda:

https://amp.reddit.com/r/Galaxy_S20/comments/jlid2s/vivid_and_natural_are_not_the_only_screen_modes/

• quote:

Orijinalden alıntı: Maclarens90

Selamlar arkadaşlar. Eşimde s20 var ve ekran modu ayarında bildiğiniz üzere yalnızca 2 mod var. "Canlı" ve "Doğal". Eskiden Samsung'ta 4-5 tane mod olurdu ve orta yol bulunurdu. Canlı modu aşırı doygun ve abartı, bence hiç gerçekçi değil. Doğal modu da fazla mat ve solgun. Gerçekten şaşkınlık içerisindeyim sadece iki mod olmasına ve ikisinin de olması gereken renkleri vermemesine. Dynamic Amoled ekran diye geçiyor, şöyle iyi, böyle gelişmiş vs. ama daha adam akıllı renkleri gösteremiyor ekran uyuz oldum. Bende şu an Xiaomi Mi Note 10 var ve dikkatlice uzun uzun karşılaştırdım. Kesinlikle daha düzgün, dengeli renk gösteriyor benim telefon.

Gelelim soruma: Adb diye bir program yükleniyormuş pcye. Telefondan da geliştirici seçeneklerini aktif edip usb ile bağlayınca, programı açıp bazı kodlar yazıp bazı ayarlamalar yapılabiliyormuş. 5 adet mod çıkıyormuş olması gerektiği şekilde. Bu Adb programı ile kod yazarak bu ayarı açsam bir sıkıntı olur mu telefonda acaba? Garanti, güncelleme, root gibi konularda başım ağrır mı sizce? Bunu daha önce deneyen oldu mu hiç aranızda? Link aşağıda:

https://amp.reddit.com/r/Galaxy_S20/comments/jlid2s/vivid_and_natural_are_not_the_only_screen_modes/

Attığınız konuya bakmadım açıkçası ama adb ile bu işlem yapılabiliyorsa yapmanızda bir sıkıntı yok. ADB ile çok işim oluyor benim yeni telefon kurulumlarında örneğin. Sistem dosyalarını silme, manuel animasyon/pencere/geçiş hızı atama, ADB iznine gerek duyan uygulamalar vs vs. Garantiyle rootla falan bir alakası yok ADB'nin.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.