Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar YouTube kanalıma destek olurmusunuz
    https://www.youtube.com/channel/UCKD57aa_q3K9qPTIed861nA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bence yeni S serilerini bekleyin, performans olarak çok daha ileride olacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt

yeni seriyi bekleyecek durumum yok hocam, 6500 civarı bütçem olacak kendi cihazımı sattıktan sonra

• gorkemis G kullanıcısına yanıt

mi9t cihaz olarak güzel ama yazılımı çok hata içeriyor, one ui arayüzü gibi stabil değil. 6500 lira civarına s20 dikkatimi çekiyor. dün mağazada baya inceledim, çok ince ve bir o kadar da kibar. pil günü çıkarsın yeter kafasındayım açıkçası.

• Snapdragon da bu ksdar ısınma sorunu olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: deliverances outro

Sikayet ettigim durum su, bir sey yapmadigimda sarji cok gidiyor. Evdeyim, surekli pc basindayim. Whatsapp icin pc'yi kullaniyorum. Telefonu kendime ayirdigim molalarda kullaniyorum. Kotu demiyorum aslinda, sadece garip. Hicbir sey yapmayinca da %10, bir seyler yapinca da %10 gidiyor gibi. Dun sabah 9'dan beri sarja takmadim. Su an %32 kaldi. Ekran suresi su an 3 saat 20 dakika.

Android telefonların doğası gereği olan durum bu.

Android işletim sistemli 4000mah bataryalı olan bir telefonun yaptığını ios işletim sistemli 2500mah lik bataryaya sahip olan telefon yapabiliyor.

Yani android telefon işlem yapmasada şarj yediği için telefonların bataryalarını yüksek yapmaya çalışıyorlar. Apple da en sevdiğim özellik kullanmadığınızda şarjın neredeyse hiç düşmemesi.

Batarya meselesi sebebiyle tablet boyutunda telefonlar kullanıyoruz ne yazıkki

• Ben iphone 11 pro max den geçtim s20+ ya. Sarjdan başlarda çok memnun değildim. Sarj zamanla oturuyor diye yorumlar duymuştum. Şuanda 14. Gün sarj daha yeni oturdu. Yine de iphone 11 pro max seviyesinde degil ama ben zaten telefonu az kullanan biri oldugumdan çok önemli değil.

Sabah 8 de sarjdan cikardim suan saat 14.00 sarjim 75%. Pro max olsaydi bu 85% filan olurdu muhtemelen.

• Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Saat çok güzel ama şarjı benim kullandığım şekilde 1.5 gün gidiyor ekg ve tansiyon uygulamalarını healt monitör ru yükledim çok memnun

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Bende Galaxy Watch 46mm var... Çok memnunum, Galaxy Watch 3 de harika bir saat ancak aralarında bariz fark olmadığı için sonraki modeli beklemek benim için daha mantıklı...

• Arkadaşlar s7 edge den s20 plusa geçtim yaklaşık 1 ay oldu
    Genel olarak memnunum
    Ama fotoğrafları ayarlayamıyorum
    Hangi çözünürlük ve ve hangi ayarları kullanıyorsunuz
    Video standart 1080p kullanıyorum
    Ama foto kamerayı bi türlü ayarlayamadım gerek çözünürlük gerek zoom olayını
    Doğru ayarları yazan olabilir mi?

• brave353 kullanıcısına yanıt

Buds live ve whatc 3 45 mm yi oğluma doğum günü hediyesi verip yeni çıkacak seriyi alıcam oğlum buds live yi çok beğendi sürekli Spotify den müzik dinliyor inşallah batarya daha iyi olur yeni serinin 1.5 gün gidiyor sürekli aktif kullanımda

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Aynen batarya yüzünden 46mm de devam ediyorum ben 👍

• Almanya Beta 6 çıkmış son durumlar nasıl Beta da...

• Kac saattir ugrasiyorum yukleyemedim beta :)

Gözü kararttim.deniycem, benim cihaz calismam derse donucem geri.

Btij surumunden gecis gosteriyor xda ama btj4 ile gecemiyorum.

Btij surumunu de programla bulup indiremiyorum, salak salak bekliyorum sammobile ile inmesini ama en sona gelip takildi kaldi, sanirim uyelik yapsin.millet diye sonunda.kasiyorlar dosyayi emin olamadim. Sinir oldum ama :)

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    TIJ ye geri dönebiliyorsan link var 😊👍

https://samfw.com/firmware/SM-G988B/DBT/G988BXXS5BTIJ

• brave353 kullanıcısına yanıt

Çok tesekkurler. Indirdim dosyayi, kurdum btij surumu, sonra da 11 betayi, programim calismadi, mecburen geri dondum btj4 surumune.

Olsun, denemezsem uyuyamazdim :))

• tugsay T kullanıcısına yanıt
    Evet demek ki senin program Android 11 i desteklemiyor... Olsun denemiş oldun 😊👍

• Herkese iyi forumlar, daha öncede yazdım cevap alamadım arkadaşlar. Bunda görüşme kayıt var mı? Bulamadım ama önceden vardı sanki. Acryi beğenmedim. Orjinal aramaları kaydeden bir uygulaması var mı bunun?
    Telefonum s20 Plus

• quote:

Orijinalden alıntı: abzrtnrvrdi

Herkese iyi forumlar, daha öncede yazdım cevap alamadım arkadaşlar. Bunda görüşme kayıt var mı? Bulamadım ama önceden vardı sanki. Acryi beğenmedim. Orjinal aramaları kaydeden bir uygulaması var mı bunun?
    Telefonum s20 Plus

Android 10 ile birlikte birkaç ülke dışında (Örn: Hindistan) ses kaydetme yasaklandı. Resmi play store'dan bulamazsınız. .apk da işe yarar mı bilmiyorum.

• Arkadaşlar benim whatsapp, instagram gibi uygulamalarda ikon üzerinde yeni mesaj kırmızı renk oluşmuyor yeni fark ettim. Ne kırmızı nokta var ne de okunmamış mesaj sayısı. Ayarlarda bulamadım bunu açmayı. Yarım saattir dolanıyorum. Nereden açılıyordu bu özellik??

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.