Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: x_ir Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4. Beta yayınlandı geçen gün Almanya da... Ben bu ay Almanya için ONE UI 3.0 kararlı sürüm yayınlanır diyorum...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brave353 kullanıcısına yanıt

her ikisinide mi hediye ediyorlar yoksa kelime oyunu mu yapıyorlar?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    İkisi birlikte diye anlıyorum ben...

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s20

• Lütfen tavsiye :(
    İphone 11 Pro mu S20 Ultra mı, karar veremedim.

Kişisel blog için kısa video çekimleri yapıyorum. Bugün Ultra 9500 idi 9800 e yükseldı kaçırdım ama kararsızlık hara yapmak istemiyorum. 3,5 yıldır aynı İphone 7 sorunsuz kullanıyorum. Ama özgürlük için bile olsa Ultra veya hangisine geçmem sağlıklı kamera için ?
    Bir sürü video izledim ama kararsızım :(

Öyleymiş cidden. Samsung FE modelinde böyle şeyler yapması şaşırttı.

• cetinfb88 C kullanıcısına yanıt

Bu kötü oldu. Telefon gelince deneyeceğim. Umarım mevcut HTC 10'u aratmaz.

Şaka gibi yav, telefon alıyoruz, en temel işlevi görüşme kalitesi, kulaklık/hoparlör ve mikrofon üçlüsünün amiral gemisi bir cihazda kusursuz olması gerekirken acaba öyle mi, böyle mi olmalı diye konuşuyoruz.  

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    aynen öyle malesef bende dün farkettim henüz.. s7 edge kullaniyordum önceden, ona göre kıyaslama yapıyorum.. gelince sizde bakarsıniz zaten ama bana cok düsük geldi ses..

Ne yazık ki yok 🙁

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Yakında gelir umarım...

Ben de istiyorum. Çift hat kullanıyorum. Turkcell ve Vodafone. Bu özellik gelirse sd kart takma şansım olacak.

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Evet bende o yüzden istiyorum... Kullanım kılavuzunda Türkiye de mevzuat olmadığı için özellik kapatılmıştır diyor... Artık mevzuat olduğuna ve Vodafone hizmet verdiğine göre özellik açılır diye düşünüyorum...

• arkadaşlar s20 aldım ancak kamera ile çektiğim fotoğraflar ve videolar 2-3 dakika sonra açılamaz oluyor. açmaya çalıştığımda gri renkli ünlem işaretli bir uyarı veriyor neden böyle oluyor acaba. sd kart takılı ona kaydediyor fotoğrafları

• crypterografi kullanıcısına yanıt
    Sd kartı telefonda biçimlendirip tekrar denemen de fayda var...

• Arkadaşlar yurt dışındayım. S20 ya da s20+ almak istiyorum. Burdaki satıcılara telefondaki işlemci SD mi diye soruyorum. Kimisi evet SD diyor kimisi ilk defa duymuş gibi yüzüme bakıyor. İşlemcinin ne olduğunu anlamak için illa program yüklemek mi gerekiyor. Kutu üzerindeki seri nolardan vs anlaşılmaz mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar s20 için jelatin arıyorum yanlardan atmaması önemli ince olsun var mı öneriniz

• S20 yi ekran koruyucu jelatin ve kılıfla birlikte kullanan var mı hangi kılıfı taksam jelatini yanlardan şişiriyor

• Herkese esenlikler, aranızda S20+ veya S20+ BTS Edition kullanan var mı ? Mevcut S7 Edge kullanıyorum ve S20+ BTS Edition rengi çok hoşuma gittiğinden geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz eksi ve artıları ile yorumlarınızı alabilir miyim ? Teşekkür ederim.

• XDA' de bir geliştirici aplikasyon yayınlamış, +WQHD/120 2922x1439 dahil tüm modlar kullanılabiliyor.

Uygulama Play Store'dan ücret karşılığı indirilebilir hâlde, youtube'da çalışan modların testi de var.

Tek sıkıntı telefonun rootlu olması gerektiği.

Konu linki : https://forum.xda-developers.com/t/sale-root-paid-s20-advanced-menu-unlock-your-galaxy.4187275/

Youtube linki:

• Video için kesinlikle IOS kullanmalısın, 11 Pro al geç hocam

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, haklısın.
    Sabah 250GB 12499 Turkcell verdi bitti hemen, bekliyorum fiyat düşüklüğü biraz teşvik etse beni sipariş geçerim

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.