Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet Kasım güvenlik yamalı. Almanya DBT den kurduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    bize kasımın sonunda ota dan gelecek olanla aynı mı bu

• S20+ 1080p 60fps video kaydında, tüm lensleri kullanabiliyor mu?Ya da kayıt butonuna bastığımız an, lensler arası geçiş yapabiliyor mu, yoksa S10lardaki gibi sadece ana kamerayı mı kullanıyor?

11 kullanıcısıyım, ekran kalitesi ve kamera (video konusu mesela) aklımı kurcalıyor. S20+ geçersem video kalitesinden feragat edeceğim ama ekran konusunda çağ atlayacağım diye düşünüyorum. Pil vs birbirine yakınlar zaten. Fiyatlarda indirimler varken böyle bir hamle yapsam mı diye düşünmüyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 6 Kasım 2020; 12:51:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • capslockAa C kullanıcısına yanıt
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinfb88

ayarlarda su sekilde bisey buldum.. bende kapali konumdaydi 30-60 a aldim.. bakalim etki edecek mi..

Hocam benimde kapalıydı bende 30/60 olarak değiştirdim,siz bir fark farkettiniz mi?

• Arkadaşlar s20 ön ve arka ince jelatin yaptırdım tuttu fakat kılıfsız kullanıyorum jelatini kaldıramayacak ince kılıf önerilerinizi alabilir miyim spigenin kılıfları nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thematador9 -- 6 Kasım 2020; 14:16:37 >
  • Ayrıca s20 de hoparlörle telefon görüşmesinde az uzaklastimmi sesim karşıya gitmekte zorlanıyor

• yaklaşık 2 aydır s20 kullanıyorum tüm özellikleri bana yetiyor ve kamera performansından çok memnunum tek sıkıntım ekran koruması kılıflarla kalkıyor içine hava giriyor. kullandığınız ekran korumasını kaldırmayan bir kılıf var mı ? Birde eşime de s20 yada s20 ultra almayı düşünüyorum sizce s20 ve s20 ultra arasında bu fiyata değecek fark var mı ? Şu an aradaki fark yaklaşık 3000 tl.

• demongorgon D kullanıcısına yanıt
    Ben Ultra kullanıyorum düz S20 bana göre değil... Büyük ekran, 12gb ram ve periskop kamera benim kıstaslarım...

• S20 serisinde Vodafone esim kullanan varmı arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: demongorgon

yaklaşık 2 aydır s20 kullanıyorum tüm özellikleri bana yetiyor ve kamera performansından çok memnunum tek sıkıntım ekran koruması kılıflarla kalkıyor içine hava giriyor. kullandığınız ekran korumasını kaldırmayan bir kılıf var mı ? Birde eşime de s20 yada s20 ultra almayı düşünüyorum sizce s20 ve s20 ultra arasında bu fiyata değecek fark var mı ? Şu an aradaki fark yaklaşık 3000 tl.

S20 ile Ultra arasında farklar var. Ama S20 ile Plus arasında hiç fark yok. Benim gibi büyük telefon sevmeyenler için s20 mükemmel seçim. Ama artık satıştan kalktı diyorlar. Büyük hata bence:((

• deren05 D kullanıcısına yanıt
    denememistim acikcasi simdi sizin mesajinizi görünce deneyim dedim.. hoparlörden karşı tarafın sesi yine cok fazla gelmiyor ama öncekine göre biraz daha iyilesmis gibime geldi.. kendi sesim ise daha net gidiyor karsiya o konuda etki etti gibi.. aramda 5-6 metre mesafe birakarak konustum ve karsidaki kisiye net geliyormu sesim diye sordum net dedi..

• cetinfb88 C kullanıcısına yanıt

Hoparlörden gelen ses seviyesi, araç kullanırken eller serbest görüşme için yeterli mi yoksa biraz kulak kabartarak mı dinlemek gerekiyor? Yani radyo ve/veya camlar açıkken karşı tarafın sesi rahat duyulabiliyor mu, yoksa araçta tam sessizlik mi gerekiyor?

• ssavtak kullanıcısına yanıt
    Sim kart yönetimi ayarlarında esim için plan ekle seçeneği var mı yeni güncelleme ile gelmiş olabilir mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Ben Ultra kullanıyorum düz S20 bana göre değil... Büyük ekran, 12gb ram ve periskop kamera benim kıstaslarım...

Bir de biraz ince olaymış. Gereksiz kalın. En büyük eksisi bu.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Boyutlarına göre kalınlığı makul bence... Kaldı ki Spigen kılıfla kullanıyorum ve rahatsız etmiyor beni...

• quote:

Orijinalden alıntı: brave353

Boyutlarına göre kalınlığı makul bence... Kaldı ki Spigen kılıfla kullanıyorum ve rahatsız etmiyor beni...
    Şu anda S20 Plus var bende. Biliyorsunuz s20 ultra da kullandım. Biraz daha ince olsa elde tutma hissi çok daha iyi olur. Uzun süreli kullanımda benim dahi elimi ağrıttığı olmuştu ki normalde yaşadığım birsey değil. S20 plus kullanın bir süre anlarsınız ne demek istediğimi.

Evet kişiden kişiye değişir, benim ellerim büyük olduğundan ultra 6 aylık kullanım sonrasında çok normal ebatlarda ve ağırlıkta geliyor bana şuan...

• dasarum D kullanıcısına yanıt
    Net söyleyim arabadayken cam veya radyo acikken duyamayabilirsiniz.. bluetooth kulaklik sart gibi.

S20 ultra kesinlikle kaba bir telefon, kılifsız kullanmaya calisirsan kamera ağırliğj yuzünden acayip dengesiz ama dogru bir kilifla kullaninca idare ediyor. Ben de plustan ulteaya gectim, kamera olarak çok.fazla kötü yorum var ama aslinda baya iyi kamerasi, sadece lansman reklaminda sacmaladiklari gibi değil o kadar. Ekran da çok çok iyi.

Pili ve gücü de gayet iyi, exynosla bile kötü değil.

Ergonomik açıdan zorlayıcı da olsa memnunum ben :)

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.