Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uygulamaları derin uykuya al seçeneği var
    Hepsini buraya ekledim bi sorun olur mu
    Arka planda gereksiz çalışmasını engelliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kancelik22

Uygulamaları derin uykuya al seçeneği var
    Hepsini buraya ekledim bi sorun olur mu
    Arka planda gereksiz çalışmasını engelliyor
    Bildirim almanız gereken uygulamalardan bildirim alamayabilirsiniz (WhatsApp gibi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Bildirim almanız gereken uygulamalardan bildirim alamayabilirsiniz (WhatsApp gibi).

Alıntıları Göster
    Tşkler kardeş

• Cihazda tırnak girebilecek kasa açıklığı olan var mı arka cam metal gövde arasında? Yere düşürdüm de böyle bişi olmasını beklemiyordum zaten olan bişey miydi acaba

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Hayır boşluk yok hiç

• Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Suya dayaniklilik gitti o zaman benim

Açıklık olan yerin resmini atmanız mümkün mü? Cihaz yere düştüğünde kılıf varmıydı?

• Mori kullanıcısına yanıt
    Elimde su an tek cihaz olduğu için aynadan cekebildim sadece. Kameranin ust kismi
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]
    Kılıf yoktu.
    Internetteki resimlerde de ustte siyah bir serit var gibi tam mükemmel birleşmiyor da tırnak girmesi hafiften normal değil sanki.
    Bir de tırnak giriyor ama duz o camlari acmak icin olan kartonu sokmadim garip bi durum.

Bir de ortaya ek soru: Ağustos yaması çok mu pil yiyor bana mı öyle geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 12 Eylül 2020; 9:53:0 >

Merhaba bence hiç vakit kaybetmeden yetkili servise gösterin. En azından emin olursunuz.

• ercu1111 E kullanıcısına yanıt
    Öyle yapicam ilk imkanımda. Ama %99 kullanıcı hatası filan diyeceklerine eminim. En garantisi bi magazada da bu kadar açıklık var mı diye bakmak olucak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 12 Eylül 2020; 10:12:45 >
    pil evet çok hızlı bitiyor mevcut ekran çözünürlüğünü düşürmeme rağmen hızlı bitiyor gece modu falan derken akşam eve zor atıyor. Samsung un tipik durumları ppy yüksek olan bir ekran birde tercih ederseniz 120hz bence en az 5000 lik pil olmalıydı.

Darbe yoksa bir sorun olmaz

Haziran yaması iyiydi aslında, bu su gibi içiyor pili şu an.
    Bir de 120hz daha ağır gelmeye başladı gözüme, aliskanliktan degil, guncelleme sonrası.

Bende kılıfsız kullandım 5 aylık bir telefon heryeri çizikler dolu bir dünya para veriyorsunuz çok kalitesiz bir malzeme var. Benimde pil kapağı kırıldı servise verdim bu gün alacağım. Bir arka kapak 350tl Adamlar bile telefonun durumunu görünce inanmadılar kılıf ile kullanmam gerekiyormuş. O zaman içine birde kılıf koymaları lazımdı.
    8300tl telefon satmasını biliyorsanız kutunun içine kılıf koyun...

Hocam kapak degisince suya dayaniklilik hakkinda bilgi verdiler mi?

Merhaba konuya hakim biri olarak yazıyorum;
    Yetkili servis işlemlerinde yapılan bütün müdahaleler fabrikasyon ekipmanlarla yapıldığı içün su ve toz geçirmezlik özellikleri kaybolmaz söküp takma işlemleri malum sitelerde izlediğiniz video lar gibi değildir. Mesela arka pil kapağı elle sökülmez makine söker ve takarken fabrikada uygulayan yapıştırma bantları vardır belli bir ısıda aktif olur bunuda makine de yaparlar
    Ayrıca su ve geçirmezlik testleri yapılır. Bir önceki telefonum Note9 du pil sorunu içün verdim telefonu tamirat sonrası yapılan testlerde arka kamera camının dibinden su geçirdiği fark edilince arka kapak, ekran, pil garanti kapsamında değişim olmuştu. O yüzden Yetkili servisinde yapılan işlemler daha pahalıdır. Ama dagrusida budur şimdi ben arka kapak içün 350tl verdim. Normal bir yerde yaptırsam 100tl ye yapılırdı ama su ve toz geçirirdi.
    Arkadaki kameraların kasası bile değişmiş.

• Eşimin s10 u var Eylül güncellemesi geldi s20 de malesef daha yok S20de aşırı ısınma var sadece bunu benmi yaşıyorum bilmiyorum Yetkili servis testleri ne göre normal dendi bana ama aynı anda iki telefonu kullanıyoruz Eşimin telefonu buz gibi ama s20 maşallah yanıyor belki Eylül güncellemesi ile düzelir. Aynı sorunu yaşayan varsa ve bilgilendirirse sevinirim.

Hocam cihazınızda hiçbir sıkıntı yok. Sakın servise boş yere vermeyin. Bendeki S20 Ultra da ve baktığım bütün S20 serilerinde normal olan bir şey. Çünkü arka cam yüzeyin orada en kıvrımlı yeri orası. Cam ile metal kasanın birleştiği yerde iyice ovalleştiği için göz yanılması oluyor.
    Bence güzel bir Spigen kılıfla kullanın. Malesef çok pahalı cihazlar. Bir dahaki düşme de bu kadar şanslı olmaya bilirsiniz.

Tesekkurler hocam bilgi icin

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.