Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.836
Cevap
119
Favori
817.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek L olacak reis.. 😂 Yanlış yazmışım
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stresscodes.wallp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Hocam düz s20 min 5 max 7 saat gördüm 1440p de az oyun oynuyorum. (7 saatte hiç oyun oynamadim)

• Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam baya iyiymiş. Bi hafta 1080p120de kullanayim dayanamazsam sans vereyim en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra ya 45w şarj aleti bağladım... Süper hızlı şarj 2.0 yazdı...

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• brave353 kullanıcısına yanıt
    ne kadar bir hızlanma var acaba?
  • RickTheSizzler R kullanıcısına yanıt
    Daha hızlı olduğu kesin ancak daha da önemlisi adaptif bir şarj şekli var... Voltaj ve amper değerleri şarj süresince değişkenlik gösteriyor, bataryayı daha sağlıklı şarj ediyor diyebilirim... Bir süre kullanınca daha net bilgiye sahip olurum... Şarj aleti Baseus marka, dijital göstergeli olan model...

Şöyle birşey sorayım o zaman bu baseus ve orijinal Samsung arasında ne fark olur problem vs. Yaşar mıyım? Hangisi daha sağlıklı olur kullanım açısından

Ben araştırdım ikisi de hızlı şarj 2.0 ı destekliyor. Samsung da gösterge yok Baseus da voltaj ve akım dijital olarak görünebiliyor ekranında...

• S20 pro modda çekildi

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

Yani Samsung kullanırsak daha çok verim alırız yada daha kaliteli gibi birşey var mı acaba

O konuda bir bilgim yok

• merhaba kolay gelsin su anda galaxy a50 kullanıyorum samsung s20 plus almayı düsünüyorum s20 plus kullanan arkadaslar nasıl telefon iyi mi almaya deger mi bi ara s10 plus kullanmıstım yoksa bekleyip galaxy s21 e mi bakayım oda subat mart gibi cıkar ortalama 7-8 bin gibi bir para vericem saolun
  • Son gelen büyük güncelleme nasıl acaba? Güncelleyenler cevaplayabilir mi ? Birkaç sayfa önce şarjın eskiye göre daha fazla gittiği yazıyordu.

• gumbet G kullanıcısına yanıt
    A50 varmis zaten, subat marta kadar idare et yeni çıkan seriden alirsin diye düşünüyorum hocam.

• S10 plus tan S20 plusa geçtim beklemem diyorsan tavsiye ederim
  • Sim kart tepsisi sizde de tam govde ile ayni sekilde gitmek yerine (malum cerceve hafif kavisli ya) deligin oldugu yer cevresine gore bi tik asagida diger tarafi bi tik yukarıda mi?

• selamlar arkadaslar s20 plus aldim. ancak daha once xiaomi tlfnumda bulunan su ozellik bunda calismiyor. soyleki gece flasi sabit surekli acik tutarak fotograf cekemiyorum. kamera acikken el feneri calismiyor. el fenerini baska bir program kullaniyor diye uyari aliyorum. bunun bir cozumu varmi acaba?tesekkurler...

• Instagram'da hikayeler nedense düzgün çıkmıyor. Başkalarının hikayeleri yani. Yazılar ekrana sığmıyor. Sizde de bu sorun var mı?
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    S20 plus kullanıyorum. Son güncelleme telefonu genel olarak hızlandırdı. Şarja etkisi şöyle oldu bazı yerleşik uygulamalar örneğin edge ekranı çok pil yemeye başladı bu da genel olarak yüzde 5-6 lık bir kayıp. Bence imkanınız varsa s20 plus alın derim.

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Tam oturmamıştır yerine.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.