Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
118
Favori
817.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yosunkaya

Arkadaşlar selam. Sizlere danışmak istediğim bir konu var. S20+ Snapdragon versiyonu kullanıyorum. Server kayıtlıdır. Bende güncelleme yapmak istediğimde şu mesajı aldım. "Mevcut yazılım sürümünüz desteklenmiyor. Bir servis merkezini ziyaret edin. " Yazılım güncelleme bilgilerim ise; geçerli sürüm G986USQU1ATFD / G986UOYN1AFTD / G986USQU1ATAW
    Güvenlik yaması düzeyi 1 HAziran 2020.

Bunun haricinde birde duvarkağıdı servisleri çalışmıyor. Ne yaptıysam duvar kağıdı vs çalıştıramıyorum. Telefonda root yok kesinlikle fakat türkçeleştirme yapılmış ve haliyle birşeyler yüklenmiş. Nedir bu sorun , başına gelip tecrübe eden varmı ? Bana yardımcı olabilecekler dostlar arkadaşlar varmı, sizlere danışayım istedim?

Yardımınızı beklerim.
    Hocam Snap Hong Kong versiyon benimki.
    Dediğin problemler maalesef yok o nedenle bir şey diyemiyorum inanın. 🤔

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

👍👍😉

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Silver_Code kullanıcısına yanıt
    İnanın bilmiyorum

• USA dan alınma 2 aylık imei si atılmış s20 4800 liraya alınırmj ne dersiniz? Bir de bu yurtdışı cihazlar snapdragon işlemcimi kullanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede yazıyor bulamadım tekrar ama telefonun içindeki menülerden birinde, hızlı şarj yerine normal şarjda uzun süre şarjda tutulduğunda, pilin ömrü azalabilir diyor. Birkaç kişi sanırım yavaş şarj olursa pil ömrü uzun vadede daha az etkilenir demişti. Buyrun, kime inanalım
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Gayet şık olmuş. Linkleri paylasabilir misin ?

• beyler s20 plus cihazımı sattığımdan kullanmadığım kılıfı satıyorum amazondan almıştım. Sıfırdan farkı yok.
    https://www.amazon.com.tr/SAMSUNG-EF-PG985TBEGWW-Galaxy-Silikon-K%C4%B1l%C4%B1f/dp/B084G9QH2F
  • zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Paylaşayım hocam. En iyi yanı da üye olmadan satın alınabiliyor oluşu, Aras ve Yurtiçi Kargo arasında tercih yaptırıyor oluşu. 👍😉

https://mobil.akilliphone.com/incele/gor-sm-galaxy-s20-plus-3d-kavisli-full-ekran-koruyucu-2-adet-set-103445

• Tv ye kablosuz dex ile bağlanabiliyorum sorun yok ama kablo ile bağlanmak için nasıl bir kablo almam gerekiyor sadece s20 plus için değil kabloyu s8 ile de kullanmak istiyorum nasıl bir kablo almalıyım mesela bu Linkteki olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhangun84 -- 2 Eylül 2020; 2:17:15 >
  • 120hz de harbi batarya dayanmıyormuş. 1440p60hz de kullanan var mı hiç düz s20yi?

Slm. Hangi duvar kağıdı ile hava durumu programi kullanıyorsun. Çok beğendim.

• cellat faruk C kullanıcısına yanıt
    WallP uygulamasını indir hocam. Piyasadaki çıkmış veya çıkacak tüm tellerin duvar kağıtları mevcut.

Hava durumu içinse Play Store dan Hava Durumu XL Pro. Ücretsiz. Widget olarak eklersin kurunca. Bulunduğun konuma göre hava durumu veriyor ve çok başarılı.

Kırşehir de mi oturuyorsunuz hocam. 😃

• The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Ben hiç 120 Hz kullanmadım. Telefonu alalı da 1 ay daha olmadı. Ekran süresi olarak min 4 maks 6.30 saat aldım

Teşekkür ediyorum.

Hava durumunu başka bir programdan çalmışlar. Çakma olmuş

• Ben 4-5 senedir cihazlarımda hep bunu kullanmışımdır. Diğer denediklerim böyle verimli olmadı. Güzel çakma olmuş o zaman.. 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 2 Eylül 2020; 17:36:25 >
    Hocam orginali seffaf saat ve hava MACHAPP yapımlı. 2012den beri piyasada her ay 1 2 defa güncelleme alır. Premium servisleri yillik 100tl.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.transparentclockweather

wallp uygulamasını bulamadım bende :) yanlışmı yazdım acaba
  • The_Wolfist kullanıcısına yanıt
    1080p mi 1440p mi hocam?

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.