Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.837
Cevap
119
Favori
817.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Storedan Samsung un hangi uygulamasını yüklediniz acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunu kullanıyorum.
    Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Nokia-3310 N kullanıcısına yanıt
    Farklı bir uygulama diye düşünmüştüm. Teşekkürler

• zahidow Z kullanıcısına yanıt
    Malum bende de o var, başka kılıf takınca telin şekli gözüme batıyor.. 😂 😂 😂

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU]

• Bir arkadaş sormuştu kablosuz dex i pc de kullanmak için...

Biri çalıştırmış, aşağıda linkini veriyorum...

https://www.reddit.com/r/GalaxyS20Ultra/comments/ihq37o/wireless_dex_with_windows_10/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• Evet 15 gün önce s20 ultra beyaz 5G Exynos almıştım Note 20 ultra kıyaslamasından sonra... cihazdan menmun kalınca Server Kayıtlı s20 ultra Snap 865 5G siparişi verdim...
    Exynos'dan memnundum bir sıkıntı yoktu... sırf kayıt uğraştırmasın diye geçiş yaptım... bakalım memnun kalıcakmıyım...
    S20 ultrayı 4.5G ye TUR CSC ye çevirmiştim ne güzel...
    Bakalım Ne gelecek Hong Kong mu Amerikamı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s10 plus telefonumu s20 ile değiştirmek mantıklı mı sizce? Değişim kampanyası ile 2 bin küsür istiyordu.
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, bende de Exynos Beyaz S20 ultra var şu an ben de incelemeler ardından server kayıtlı Snapdragon 865+ 5g Note 20 ultra siparişi verdim yurt disindan :) Exynos fena degil ama snap ile arasında daglar var. Gelince anlarsınız..

Bu arada neden note 20'den vazgectiniz ögrenebilir miyim?
  • The_MAD kullanıcısına yanıt
    Tabiki değil hocam kesınlıkle ben olsam degısmem s10 plus gayet yeterli .

• Kafa kafaya one plus 8 pro 12 256 mantiklimi

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurundur_21

Kafa kafaya one plus 8 pro 12 256 mantiklimi
    Bende bir kaç gündür çok düşündüm hatta tam takas yapacakken vazgeçtim.. 8 pro da yeşil ekran sorununu okudum yabancı forumlarda, birde bende volte ve vowifi çok önemli 8 pro da kapalı geliyor pc ye bağlayıp açıyorsun ama güncelleme geldiğinde bir daha sil baştan. Oneplus arayüzünde çok eksiklikler var bu yüzden vazgeçtim samsunga devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Bende bir kaç gündür çok düşündüm hatta tam takas yapacakken vazgeçtim.. 8 pro da yeşil ekran sorununu okudum yabancı forumlarda, birde bende volte ve vowifi çok önemli 8 pro da kapalı geliyor pc ye bağlayıp açıyorsun ama güncelleme geldiğinde bir daha sil baştan. Oneplus arayüzünde çok eksiklikler var bu yüzden vazgeçtim samsunga devam

Alıntıları Göster
    iyi günler arkadaşlar . bende bu 2 telefon arasında kaldım aslında . 2 telefonunda kendine göre + ve - leri mevcut . şu anda note 7 fe kullanıyorum . merak ettiğim 2 soru var birincisi bu 2 telefonda samsung notes uygulamasını kullanmakta sıkıntı yaşarmıyım
    ( yedeklerimle beraber ) . diğeride incelemere bakarken 8 pronun 120 hz ayardada olsa belli uygulamalar haricinde otomatik olarak 60 hz çalıştığını duydum . bu 2 telefon içinde böyle olabilirmi ? yoksa 8 pronun pili biraz daha korumak için yaptığı birşey mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalinca -- 28 Ağustos 2020; 14:14:1 >

• 8pro kullandım ve sattım. Ekranı hariç güzel cihaz. S20+ daha zarif. Ekran olarak da daha iyi

• metalinca M kullanıcısına yanıt
    Note uygulaması yanlış bilmiyorsam Samsung cloud da yedeklenebiliyor

• S20 mavi ile aranıza katıldım arkadaşlar. Umarım pili üzmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: zahidow

8pro kullandım ve sattım. Ekranı hariç güzel cihaz. S20+ daha zarif. Ekran olarak da daha iyi
    Dün son anda vazgeçtim değiştirmekten, aralarında sadece 1 saat ekran süresi farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 28 Ağustos 2020; 16:37:17 >
  • Bu eve gelince Wi-Fi'nin kendi kendine otomatik açılması, evden çıkınca kapanması olayı Android 10 ile beraber gelen bir özellik midir? Konum servisleri o an aktif gözükmüyor ama eve geldiğimi nereden tespit ediyor telefon?

Ayrıca son güncellemeden sonra da telefonun kilidini hem yüz tanıma hem parmak okuma olarak açma aktif olarak kullanıyorken; bazen telefonda her ikisinin de açma seçenekleri olarak devreye girmediğini fark ettim. Sadece paroladan açtırtıyor. Sizlerde de oldu mu? Günde 1 kere oluyor garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huan8 -- 28 Ağustos 2020; 16:45:53 >
  • Huan8 H kullanıcısına yanıt
    GSM baz istasyonları aracılığı ile tespit ediyor...

Telefonu yeniden başlatınca mutlaka şifre veya pin sorar güvenlik için...

• brave353 kullanıcısına yanıt
    Telefonun performansı için yeniden başlatma ayarını açmıştım ancak gün içinde oldu. Eğer tekrar açıldıysa SIM PIN sorması gerekmiyor mu?

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.