Şimdi Ara

Samsung Galaxy S20 / S20+ / S20 Ultra [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.835
Cevap
119
Favori
816.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone'ların bu kadar uzun süre kullanılmasının sebebi; her yeni modeli uçuk paralara çıktığı için, eski model kullanıcılarının yenilere geçiş yapamaması olmasın sakın

Sırf iPhone olsun diye 6S Plus alıyor, alttan üstten otoyol kadar boşluklu 5 yaşındaki telefona 3000 TL veriyorlar.

Gerçi Samsung da, Note 10 ile başlayıp S20 ile devam eden süreçle birlikte bu kulvarda yüzmeye başladı diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Banada s10+ için 4400 lira teklif ettiler ama ben aradım onları onlar beni aramadı ayrıca sordum 5400 tl teklif alanlar var diye o kampanya bitti dedi.

Alıntıları Göster
    Siz S10+ model telefonunuzu shop.samsung üzerinden almadıysanız belki o yüzden 4.400 lira teklif etmiş olabilirler, aksi halde ben de bilemiyorum nedenini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

Teşekkür ederim ilginiz için, Ultra için üzerine ödememiz gereken fark ciddi derecede fazla.

Plus modeli mi düşünsem diye kararsızım.
    Rica ederim,

S10+ modelinden S20+ modeline geçmek, bence arada çok fark olmaması nedeniyle mantıklı değil.

Yükseltme yapılacaksa, Ultra modeli tercih edilmeli diye düşünüyorum.

Ama tabiki en önemli kriter bütçe oluyor maalesef bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

iPhone X için ne kadar indirim sağlarlar acaba değişim kampanyasında? Sitesine girdim ama göremedim.
    64GB - 4.350 TL

256GB - 4.600 TL
  • Bende biraz önce düz s20 modelini hepsiburadan sipariş verdim Mevcutta note 10 plus kullanıyordum Telefon ağır ve büyük olduğu için bileğim ağrıyordu Shop samsung cihazı 5400 sayıyordu Hepsiburada benim cihazı 5900 e aldı Hediye çeki yükledi 1900 farkla s20 mavi renk aldım
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    10.000’e aldığınız cihazı 5900’e mi sattınız.Gereksiz bir geçiş olmuş.

• Tabi tabi öyledir.Senelerdir iPhone kullanmasak inanacağız.Aynı şekilde birçok android amiral gemisi telefonu kullanmış biri olarak Samsung’a verilecek para taş çatlasa 5000 tl’dir.S8 ailesine güncelleme vermekten aciz bir markadan bahsediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

Bende biraz önce düz s20 modelini hepsiburadan sipariş verdim Mevcutta note 10 plus kullanıyordum Telefon ağır ve büyük olduğu için bileğim ağrıyordu Shop samsung cihazı 5400 sayıyordu Hepsiburada benim cihazı 5900 e aldı Hediye çeki yükledi 1900 farkla s20 mavi renk aldım
    Hayırlı olsun hocam. Ben de çok düşündüm S20'yi ama Exynos nedeniyle cesaret edemedim.
    Şebeke konusunda çok sıkıntı yaşadım Düz Note 10'da.

Sonra SnapDragonlu Note 10+ aldık ama dediğin gibi cihaz büyük hocam. Note 10'u cidden özlüyorum :)
    Çok sık kullanan insanın elinde ağrı yapıyor. Şükür kaynakları kullandık. SD'li düz Note 10 global çok zorla da olsa buldum hocam. Haftaya elime gelecek. Ondan sonra rahatlayacağım inşallah :) Ne şebeke ne ağırlık baya kullanırım o cihazı.

• Bende note9 umu satarak n11 üzerinden 200 tl çek kullanarak s20 plus aldım s20 ultra gereksiz pahalı geldi bana bu kadar fiyat uçurumu olmaması lazımdı 2 cihaz arasında.
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Senin yaşın kadar iphone kullanmışımdır belki de.
    Neyin tatavasını yapıyorsun ?
    S8 e güncelleme vermemiş. Vermesin iyi de yapıyor. Apple veriyor güncelleme oluyor çöpple, kasan donan uygulamadan atan telefon olacağına güncelleme vermesin daha iyi.
    Güvenlik güncellemelerini veriyor, önemli olanda o.

Apple ın güncelleme verdikçe yavaşlatmasını da geçtim, güncelleme veriyor da ne oluyor ? iphone 4 ten beri aynı leş görünümlü arayüze sahip.

iPhone kullanmasam saçmalıklarına inanacam ha.
  • tiresome T kullanıcısına yanıt
    Uçurum var evet. Teknik olarak da uçurum var ama fiyat pahalı. Katılıyorum Size.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

Siz S10+ model telefonunuzu shop.samsung üzerinden almadıysanız belki o yüzden 4.400 lira teklif etmiş olabilirler, aksi halde ben de bilemiyorum nedenini.

Alıntıları Göster
    Yok hocam vatan dan aldım ben 5400 tl teklif verseler belki s20+ alabilirdim ama s10+ gayet yeterli şuan değiştirmeyi düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demo cihazlar firma stantlarına geldimi arkadaşlar bilgisi olan varmı
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün cihazlarda sadece kamera paketi ve ram değişiyor geri bütün donanım aynı zaten, 3200 tl lik fark bence çok her cihaz arasında maksimum 1500 tl gibi bir fark olmalıydı. Note 9 serisinde 512 gb ile 128 gb versiyon arasında ki fark 1000 tl idi biri 6 db ram diğeri 8 gb ram ile geliyordu bilemiyorum aradaki fark 3200 tl bana çok geldi açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiresome -- 29 Şubat 2020; 15:42:5 >
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hilltown samsungda izmirde vardı bugun. Hem s20 serisi hemde flip modeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sariduru kullanıcısına yanıt
    Gönül ister ki Ultra alabilelim.

Ama fiyat farkı çok fazla hocam. Bir android telefona bu kadar yatırım yapılır mı bu ekonomik şartlarda işte ondan şüpheliyim.

1 sene sonra yarı yarıya düşecek belki de fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 29 Şubat 2020; 20:35:27 >
  • Arkadaşlar merhaba,

S20 Ultra için arabada kullanabileceğim, mıknatıs özelliği olan bir kılıf arıyorum, sizin görüp beğendiğiniz kılıflar var ise önerilerinize açığım.

İyi akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.